Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc w odszkodowaniach

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomoc w odszkodowaniach

Panowie, mam ogromną prośbę i jednocześnie reklamę, firmy która ze względów osobistych jest mi bliska i mnie dotyczy.

Krajowa Kancelaria Odszkodowań zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, medycznych, śmiertelnych. Dodatkowo szkody typu: słupy energetyczne na działce, szkody rzeczowe itp. Działają na terenie całego Kraju.

Nie trzeba być ubezpieczonym nigdzie dodatkowo. Jeśli miał ktoś wypadek komunikacyjny(również jako pieszy lub rowerzysta) z winy innego kierowcy, to z jego OC będzie to odszkodowanie. W błędach medycznych, źle prowadzonych leczeniach, zaniedbaniach itp- płaci szpital lub ubezpieczyciel lekarza.

Sprawa z towarzystwem ubezpieczeniowym lub w sądzie jest prowadzona na koszt KKO, rozliczenie jest na koniec, przy wygranej sprawie KKO bierze procent od wygranej. Ok 20kilku %.

Dlatego prośba o rozkminkę czy ktoś z Was nie miał sytuacji, którą chciałby za friko skonsultować czy się nadaje do walki? Albo ktoś z Waszych znajomych, rodziny itp.

Druga prośba to reklama KKO na fb. Prośba o lajki, komentarze, ocenę profilu itp. To bez kitu jest ważne i złoży się na całą strategię rozkręcenia tego.

https://www.facebook.com/KrajowaKancelariaOdszkodowan/
    odszkodowania-kko.pl

Zapraszam do kontaktu
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.
Pracuję...
X