Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep LUDZIE TEGO MIASTA

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  Tym razem coś dla prawdziwych koneserów, miłośników casualu, charakterniaków, galantów, aligantów, uliczników, oprychów, rozrabiaków, wszystkich szanujących warszawskie tradycje. Wspólnie i w porozumieniu ze znaną pracownią czapkarską rodem z warszawskiego Grochowa przygotowaliśmy jesienno-zimowe kaszkiety, na miarę i z faszonem. Dostępne są trzy modele: klasyczna szkotka w bardzo miłych kolorach (prawda?), sztajerka i wersja aligancka. Jak na razie zapraszamy do sklepu stacjonarnego. Brać, kupować, siem targować, mierzyć, warzyć, lawirować Kanioły są pryma sort. Wystarczy spojrzeć i zapytać o koszt!

  Zapraszamy!
  Ostatnio edytowany przez Ludzie Tego Miasta; [ARG:4 UNDEFINED].
  http://ludzietegomiasta.pl

  Komentarz


  • #17
   Prezent świąteczny w Ludziach Tego Miasta? Zapraszamy na Żoliborz do naszego sklepu, coś wymyślimy!

   http://ludzietegomiasta.pl

   Komentarz


   • #18
    Kalendarz 2017 - Ludzie Tego Miasta

    Prezentujemy nasz kalendarz dostępny u nas w sklepie na Popiełuszki. Kalendarz 2017 z Królem Zygmuntem Ludzie Tego Miasta. Sztywny kalendarz o wymiarach 42x59cm i gramaturze 200gr, wykonany najwyższej jakości drukiem offsetowym, powlekany jest folią i wykończony metalowymi listwami. Jak widać na zdjęciu nasz monarcha zdecydowanie preferuje trójkolorowy deseń szalika, a z jakiego wydarzenia pochodzi zdjęcie zapewne wszyscy wiedzą.
    Kalendarz LTM dostępny w wysyłce (tu prosimy o kontakt ze sklepem - mailowo: biuro@ludzietegomiasta.pl lub tel. 732 807 862) i w sklepie stacjonarnym. Do końca roku jedynie za 10 zeta! Ilość detalyczna, czyli ograniczona!
    http://ludzietegomiasta.pl

    Komentarz


    • #19
     Najnowsze koszulki naszej produkcji: Legia ADO, LTM Warsaw, Nobody Likes Us..., jak zwykle w 100% warszawskie odzienie. Jakość prima sort.

     http://ludzietegomiasta.pl

     Komentarz


     • #20
      Zestaw Stołecznych przypinek - 10zł. Jedna szt. 5 zł

      Klasyczne przypinki 37 mm na szpilkę Niezawodny gadżet, zawsze na czasie i zawsze w modzie – od lat 80 po dziś dzień. U nas w sklepie oczywiście w sportowo-warszawskiem klymacie. Dobrze sprawdza się na ten przykład kiedy to szlugiem wypalysz sobie dziurę w ortalionie, dżynsówce czy w inkszej kapocie.

      http://ludzietegomiasta.pl

      Komentarz


      • #21
       Prezentujemy kilka wzorów nowych case'ów na smartfony. Tego jeszcze nie było - znacznie podwyższona jakość - odporność na ścieranie, protekcja UV i przede wszystkim WSZYSTKIE (!) modele telefonów istniejące na rynku. Sprawdźcie sami na naszej stronie: http://ludzietegomiasta.pl/kategoria...ui-na-telefon/

       http://ludzietegomiasta.pl

       Komentarz

       Pracuję...
       X