Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc hokejowej Legii - koszulka z wyjazdu do Lizbony

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomoc hokejowej Legii - koszulka z wyjazdu do Lizbony

Kolejna aukcja na pomoc hokeistom, pamiątkowa koszulka ze sławetnego najazdu na Lizbonę, czyli meczu ze Sportingiem. Nie noszona, rozmiar XL. Z przodu okolicznościowe hasło i grafika, z tyłu lista naszych pucharowych wojaży w ostatnich latach na których nie bywało nudno. Czyli koszulka w 100 % kibolska. Podziękowania dla Kuby gt_mana!
    U mnie zasada taka: zwycięzca wpłaca na wskazany rachunek, a ja potem zbiorczo wrzucam na konto Sekcji Hokeja, wklejam skan przelewu i załączam wyliczenie z poszczególnych aukcji, które razem daje kwotę z przelewu. Prośba tylko o szybkie dokonywanie wpłat, bo ta kasa to jest potrzebna za chwilę. Aukcja trwa do środy, do końca dnia.

Start od 19,16 zł

55,55 zł
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

65 zł

Komentarz

75 zł
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

100
          By powiedzieć skąd jestem nie potrzebuję mapy,I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia Godny reprezentant kraju, nieważne na jakich ziemiach Mi nie grozi amnezja, nie zapomnę skąd jestem Moja skromna kolekcja szali Zapraszam!! http://szalecorkowiec.pl.tl/Strona-startowa.htm https://www.facebook.com/SzaleCorkow...0956370986868/

Komentarz

Pracuję...
          X