Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o POMOC!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Proszę o POMOC!

Witam Wszystkich

Mam bardzo duży problem,otóż robię filmik o A.Borucu i potrzebuję materiałów video z czasów jak grał jeszcze w Legii Warszawa.Szukałem wszędzie lecz nie mogę znaleźć,a to jest dla mnie bardzo ważne gdyż filmik musi się ukazać jutro
    Dodam że filmiki o Arturze robię już od 2 lat a jego fanem jestem już od 2004 roku.
    Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo już wszędzie pisałem lecz nie bez skutku,jedna osoba tylko mi odpowiedziała.
    Proszę o pomoc! Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż nie chcę zawieźć moich widzów na kanale Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez quznik; [ARG:4 UNDEFINED].

radze Ci usuń temat bo tak szybko jak zaliczyłeś 10 postów to dostaniesz bana

Takie pytania możesz zadać tutaj

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=322

PS. pomoże jak już coś
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez quznik Zobacz posta
      Witam Wszystkich

Mam bardzo duży problem,otóż robię filmik o A.Borucu i potrzebuję materiałów video z czasów jak grał jeszcze w Legii Warszawa.Szukałem wszędzie lecz nie mogę znaleźć,a to jest dla mnie bardzo ważne gdyż filmik musi się ukazać jutro
      Dodam że filmiki o Arturze robię już od 2 lat a jego fanem jestem już od 2004 roku.
      Mam nadzieję że ktoś mi pomorze bo już wszędzie pisałem lecz nie bez skutku,jedna osoba tylko mi odpowiedziała.
      Proszę o pomoc! Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż nie chcę zawieźć moich widzów na kanale Pozdrawiam
      Gdzie ty ich chcesz wywozić? na pomorze?
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

Robisz o nim "filmiki" od dwóch lat i nie masz materiałów jak grał w Legii ?
        A z resztą, nieważne...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Widzę, że wakacje się zaczęły
          Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Robisz o nim "filmiki" od dwóch lat i nie masz materiałów jak grał w Legii ?
            A z resztą, nieważne...
            Znaleźć materiał z 2001 roku do 2004 trudno jest uwierz

Komentarz

Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
              Gdzie ty ich chcesz wywozić? na pomorze?
              Wiem wiem za szybko pisałem przepraszam za błąd,ale już nie wiem co mam robić

Komentarz

Wiem wiem za szybko pisałem przepraszam za błąd,ale już nie wiem co mam robić
                Poruszaj skórą.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  radze Ci usuń temat bo tak szybko jak zaliczyłeś 10 postów to dostaniesz bana

Takie pytania możesz zadać tutaj

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=322

PS. pomoże jak już coś
                  Wiem wiem ja nigdy błędów nie robię,teraz mi się zdarzyło,ale szybko teraz pisze bo potrzebuję pomocy bardzo

Komentarz

Poczekaj aż przyjdzie taki Pan Artysta. On Ci na pewno pomoże
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Będą filmy!
                      Ale jakie? ...
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ten post i tak raczej zostanie usunięty a ja mam jeszcze 5 h żeby filmik zrobić co filmik będzie miał 30 min

Komentarz

masz tu gol Boruca w meczu z Widzewem, bodajże 2004r.: http://www.youtube.com/watch?v=UPuG0HUXGVQ

nawet widać flagę Muranowscy Legii fani

swoją drogą daje ci max 15 lat

e: jeszcze Sagan w długich włosach
                          Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                            masz tu gol Boruca w meczu z Widzewem, bodajże 2004r.: http://www.youtube.com/watch?v=UPuG0HUXGVQ

nawet widać flagę Muranowscy Legii fani

swoją drogą daje ci max 15 lat

e: jeszcze Sagan w długich włosach
                            Takie coś to ja mam mi potrzebne są mecze rozumiesz?
                            A tak swoją drogą czemu 15 lat ?

Komentarz

Takie coś to ja mam mi potrzebne są mecze rozumiesz?
                              Właśnie, ogarnij się baciek

Nie wierzę, jeden mu chce pomóc zamiast jak reszta wyśmiewać a ten niezadowolony

Chyba warto zastanowić się nad zamknięciem rejestracji na czas wakacji.
                              "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

Komentarz

Pracuję...
                              X