Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja bym Ci polecał:
    http://www.oleole.pl/lodowki/electrolux-en3850dox.bhtml
    albo
    http://www.oleole.pl/lodowki/samsung...nds.bhtml#opis

Różnica między nimi jest taka, że Samsung ma 2 termostaty a Electrolux jeden (2 termostaty oznaczają, że można regulować temperaturę oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki). Samsung ma też bajer zwany podajnikiem wody, czy soku. Można nalać so pojemnika jakiś napój i potem wystarczy podejść ze szklanką do lodówki i sobie nalać jak w automacie.
    Reszta to obie mają to samo. No frost, funkcja szybkiego zamrażania, tryby wakacyjne czy multiflow czyli równomierne chłodzenie w całej lodówki, klasa A+, półki ze szkła bezpiecznego, oświetlenie ledowe i dużo funkcji.
    Tutaj ważne jeszcze jaką wysokość byś chciał. Electrolux ma 2 metry i 285 litrów pojemności chłodziarki a Samsung 185 i 210 litrów pojemności.
    Ogólnie wybierałbym z firm Samsung i Electrolux, ewentualnie Liebherr jednak tej firmy lodówki z tymi samymi parametrami będą dużo droższe.
    We are the best, fuck the rest!

Komentarz

Sprawdź sobie taki model: BOSCH KGN 39VL21
      http://www.neo24.pl/?p=bosch_kgn_39vl21

Aktualnie jestem w trakcie zakupowego szaleństwa, znajomy serwisant (marudzi na wszystkie indesity, elektroluxy, amiki i chińskie beko) poleca bosch-a, a i simens też podobno daje rade.
      "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
      Ojczyzna nam umiera
      Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

Zamieszczone przez Maciej_L Zobacz posta
        Ja bym Ci polecał:
        http://www.oleole.pl/lodowki/electrolux-en3850dox.bhtml
        albo
        http://www.oleole.pl/lodowki/samsung...nds.bhtml#opis

Różnica między nimi jest taka, że Samsung ma 2 termostaty a Electrolux jeden (2 termostaty oznaczają, że można regulować temperaturę oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki). Samsung ma też bajer zwany podajnikiem wody, czy soku. Można nalać so pojemnika jakiś napój i potem wystarczy podejść ze szklanką do lodówki i sobie nalać jak w automacie.
        Reszta to obie mają to samo. No frost, funkcja szybkiego zamrażania, tryby wakacyjne czy multiflow czyli równomierne chłodzenie w całej lodówki, klasa A+, półki ze szkła bezpiecznego, oświetlenie ledowe i dużo funkcji.
        Tutaj ważne jeszcze jaką wysokość byś chciał. Electrolux ma 2 metry i 285 litrów pojemności chłodziarki a Samsung 185 i 210 litrów pojemności.
        Ogólnie wybierałbym z firm Samsung i Electrolux, ewentualnie Liebherr jednak tej firmy lodówki z tymi samymi parametrami będą dużo droższe.
        Też słyszałem, że Samsung robi dobre No frosty. Podajnik wody to zbędny bajer dla mnie. Takie cacko niestety już zabiera sporo przestrzeni w drzwiach, którą można by było przeznaczyć na półeczki. Electrolux również słyszałem dobra firma. Szwedzka. Do tego Bosch jeszcze się ponoć nieźle sprawdza

Zamieszczone przez operion Zobacz posta
        Sprawdź sobie taki model: BOSCH KGN 39VL21
        http://www.neo24.pl/?p=bosch_kgn_39vl21

Aktualnie jestem w trakcie zakupowego szaleństwa, znajomy serwisant (marudzi na wszystkie indesity, elektroluxy, amiki i chińskie beko) poleca bosch-a, a i simens też podobno daje rade.
        amika zgodzę się z Tobą, a beko nie chińskie tylko tureckie czyli też chvjowe

a co powiesz o tym modelu Boscha? KGV36VL30E no frosta nie ma tylko low frost (do 80% mniej szronu w zamrażalce), a cena już od 1400zł

Komentarz

To to może dawać radę (cenowo ok) Jakościowo - się okaże po paru latach, sprawdzę cenę w okolicach połowy stycznia, może spadnie?
          "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
          Ojczyzna nam umiera
          Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

Samsunga mogę polecić bo sam mam i działa perfekcyjnie.
            Bajer z wlewaniem soku jest super dopóki syf i bakterie które tam się zalęgną nie zbudują wahadłowca

Model samsunga jaki ja mam RL-58 GRGIH ma specjalne cienkie ścianki - większa objętość bez utraty chłodu.
            MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z mini (czy tam mikro) wieżami w granicach 300zl? Typu SHARP XL-UH06H czy LG CM1530 (tak orientacyjnie). Miałem brać boomboxa, ale wieżyczki są w podobnej cenie i tak pytam czy to gra warta świeczki? Bo jak coś oferuje więcej w podobnej cenie (pilot/rds/większa moc/cyfrowe radio) to chyba jakimś kosztem (?)
              Ma sobie brzdąkać w sypialni.
              Może zadam głupie pytanie (nie mam doświadczenia z takimi wynalazkami):
              czy taka miniwieża gra lepiej od boomboxów w podobnych cenach, czy to tylko wygląd?
              Z góry dzięki za odpowiedź.

Komentarz

Wytypowałem w końcu dwa modele, które są w zasięgu mojego zainteresowania:

Samsung RB31FERNDSA oraz Samsung RB31FSRNDSA. Teraz czekam na Wasze opinie.

Komentarz

Zamieszczone przez frugo Zobacz posta
                  Wytypowałem w końcu dwa modele, które są w zasięgu mojego zainteresowania:

Samsung RB31FERNDSA oraz Samsung RB31FSRNDSA. Teraz czekam na Wasze opinie.
                  Z tego co pamiętam to te modele różnią się tylko tym, że jeden ma wyświetlacz na zewnątrz lodówki a drugi ma wewnątrz a reszta parametrów z tego co wiem jest ta sama...

Ogólnie moim zdaniem jeden z lepszych NO Frost na rynku. Oszczędna i cicha lodówką, bardzo dobre półki ze szkła hartowanego czyli tego bezpiecznego. MultiFlow to jest bardzo przydatna funkcja, równomiernego chłodzenia. Git.
                  Ostatnio edytowany przez Maciej_L; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

cicha lodówką
                    A to wbrew pozorom jest na serio istotny argument. Jak kupiliśmy z 2 lata temu hotpoint-ariston na wypasie, to do tej pory daje po uszach Pojemne bydle, ładnie chłodzi, ale głośna, strzela, prycha, w lato jak się musi wysilić to masakra, a serwisant co? Słynne "ten typ tak ma"

Lodówki powinny być w marketach podłączone jak audio do odsłuchu chyba

Komentarz

No tylko, że w ogólnym hałasie w sklepie, to i tak byś tej głośnej pracy lodówki mógł nie usłyszeć Jednak właśnie po to ten parametr poziomu hałasu jest podawany, żeby na to też patrzeć, bo zgadzam się, że nie ma nic bardziej wkurzającego, jak w nocy, gdy jest kompletna cisza, głośno działająca lodówka...

Komentarz

Z tego co pamiętam to te modele różnią się tylko tym, że jeden ma wyświetlacz na zewnątrz lodówki a drugi ma wewnątrz a reszta parametrów z tego co wiem jest ta sama...

Ogólnie moim zdaniem jeden z lepszych NO Frost na rynku. Oszczędna i cicha lodówką, bardzo dobre półki ze szkła hartowanego czyli tego bezpiecznego. MultiFlow to jest bardzo przydatna funkcja, równomiernego chłodzenia. Git.
                        tak dokładnie. Wszystko identyko oprócz tego, że jedna ma budzik na drzwiach, a druga w środku. Chyba dokonam zakupu tejże właśnie chłodziarki

Komentarz

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Miałem oba systemy. Zarówno Brauna, jak i Philipsa. Pierwszy wg. mnie goli mniej dokładnie i nadaje się raczej na rzadsze zarosty, ale jeśli chodzi o wymianę folii jest o połowę tańszy od głowic w Philipsie, więc cenowo w dłuższym przedziale czasu Brauna wypada zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim jednak trzeba pamiętać, że nie każdy toleruje elektryczną golarkę i nie na każdy zarost będzie odpowiednia.

Z Brauna również poleciłbym ten model, albo jakiegoś wyższego Cruzera (obecnie chyba 5-tka).
                          W moim przypadku folia się nie sprawdziła – w jednych miejscach goliła ok, w innych prawie wcale, także długo mi zajmowało zanim faktycznie wyglądałem ok. Potem dostałem zestaw do golenia z głowicami i było już znacznie lepiej, chociaż szczerze mówiąc używam go na co dzień, ale od święta sięgam i tak po normalną maszynkę z ostrzem, bo ona daje najlepsze efekty (chociaż o podrażnienia nie trudno…).

Komentarz

Tak się złożyło że jako szanowany i stateczny Pan Domu muszę kupić pralkie bo mnie się stara zepsuła
                            Ktoś coś ostatnio kupował, albo może coś polecić?

Koniecznie ładowana od góry, więcej wymagań nie mam na tę chwilę

edyta: Żelazko też by sie przydało

Uprzedzając pytania: Nie, nie będziemy opijać tych zakupów
                            Ostatnio edytowany przez Kusza; [ARG:4 UNDEFINED].
                            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                              Tak się złożyło że jako szanowany i stateczny Pan Domu muszę kupić pralkie bo mnie się stara zepsuła
                              Ktoś coś ostatnio kupował, albo może coś polecić?

Koniecznie ładowana od góry, więcej wymagań nie mam na tę chwilę

Uprzedzając pytania: Nie, nie będziemy opijać tych zakupów
                              http://www.miele.pl/index.php?mnu=23...did=2968&vv=42

Polecam, co prawda mam taką ładowaną po bożemu, to śmiga jak zła i nawet totalny szowinista sobie z nią poradzi.
                              Wiem, że cena jest mało atrakcyjna, ale polecam poszukać na portalach aukcyjnych, bo ostatnio jest tam wysyp sprzedawców towarów powystawowych i naprawdę mozna trafic świetne okazje (za cenę zwykłej pralki kupić miele).
                              „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                                muszę kupić pralkie

A kołyski nie potrzebujesz?
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X