Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dynamica od DeLonghi
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Odkurzacz sprzątający na orbicie zainteresowań. Co polecacie? W domu pies i kudłów trochę bywa. Fajnie gdyby był z funkcją mopowania

Komentarz

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
        Odkurzacz sprzątający na orbicie zainteresowań. Co polecacie? W domu pies i kudłów trochę bywa. Fajnie gdyby był z funkcją mopowania
        Rozumiem, że "odkurzacz sprzątający" to ma być "robot odkurzający"/'odkurzacz automatyczny" ?
        Ja mam topową Roombe (tylko topowa to ona była 5 lat temu kiedy ją kupiłem - iRobot 880 ) i jestem z niej umiarkowanie zadowolony - z tymże sprawdza się ona bardziej do utrzymywania czystości niż do jakiegoś sprzątania - w sensie zbierze kłaki, jakieś kurze, itp ale jak jest jakiś większy syf to efekty są mierne.

Jako, że sprzęt jest leciwy i ma swoje ograniczenia to jestem na etapie kupna czegoś nowego i z tego co rozkminiłem to w grę mogą wchodzić praktycznie 3 opcje

- iść dalej w Roombe - z tymże stosunek jakości do ceny (model którym jestem zainteresowany kosztuje ponad 4k) wydaje się mocno średni
        - coś z rodziny Xiaomi czyli w moim wypadku najpewniej będzie to Viomi S9 Alpha UV -która cechuje się najlepszym "mopem" (w sensie ma inne oprogramowanie które mopuje w "jodełkę" a nie rozmazuje wodę po podłodze tak jak reszta mopów na rynku)
        - drugą realnie rozważaną przeze mnie opcją (tak jak pisałem Roomba ze względu na cenę i brak jakiejkolwiek widocznej przewagi nad Xiaomi i Tefalem raczej nie wchodzi w grę) to jest TEFAL X-plorer Serie95 który charakteryzuje się dużą siłą ssania - 4/5 razy większą niż konkurencja (jak to jest możliwe to ja za bardzo nie wiem skąd tak duża różnica) - niby lepiej się sprawdza właśnie przy zwierzętach.

Z tymże póki co jako, że to są względnie nowe i topowe modele to ciężko jest znaleźć jakieś testy porównawcze (opinii użytkowników też jest relatywnie mało), więc trzeba bazować bardziej
        na specyfikacji i marketingu danego producenta.
        Jest jeszcze topowy Samsung Jet Bot 95 (czyli na naszym rynku Jet Bot AI+) który niby pod jakimiś względami jest konkurencyjny pod względem przeze mnie wymienionych - z tymże jego cena nie jest konkurencyjna - gdyż kosztuje 7000-8000 pln.

Skupiłem się na modelach z "wyższej półki" natomiast jeśli miałbym brać coś budżetowego to dla mnie wybór były prosty - coś z rodziny Xiaomi (jest tego dosyć sporo, także każdy znajdzie coś dla siebie)

Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ma ktoś, któryś z tych sprzętów i może polecić albo nie ?

https://www.euro.com.pl/porownanie.b...&p3=9563079437
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja mam Tefala. Generalnie co do jego podstawowego zadania (wyciskania) nie mam zastrzeżeń, wszystko działa jak należy (ponad rok użytkowania). Natomiast to funkcja czyszczenia średnio się sprawdza, po każdym użyciu i tak trzeba go umyć ręcznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Ma ktoś, któryś z tych sprzętów i może polecić albo nie ?

Mam Philipsa, robotę robi, resztki suche na wiór ale czyścić trzeba ręcznie i chwilę zajmuje.
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Ma ktoś, któryś z tych sprzętów i może polecić albo nie ?

My na ślub (2012 rok) dostaliśmy od ludzi z pracy Żony takiego Zelmera https://www.morele.net/wyciskarka-do...emaker-433590/
                Chodzi do tej pory bez zastrzeżeń. Więc jako markę mogę polecić Zelmera (wiem, że w Twoich propozycjach go nie ma ).
                Generalnie ok, ale do topowych wyciskarek sporo mu brakuje (mam jeszcze w domu Green Star Elite).
                W tej chwili jakbym miał kupować to chyba najlepszym wyborem jest Kuvings (dość kompaktowy, bo Green Star zajmuje dużo miejsca w kuchni...).
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Nie pomagasz Tomi
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nawilżacz powietrza godny polecenia ?

Komentarz

• Kilkanaście stron do tyłu tego tematu ,sporo osób ,w tym Ś.P Jaco, polecało Xiaomi.
                      Oglądałem recki na YT,i wyglądało to dość solidnie.
                      Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Chyba, że to nie wina powietrza,
                        natomiast od kiedy zacząłem zamykać okno w sypialni mam niesamowicie wysuszoną krtań i nos.
                        Nie jestem alergikiem (raczej).

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          Chyba, że to nie wina powietrza,
                          natomiast od kiedy zacząłem zamykać okno w sypialni mam niesamowicie wysuszoną krtań i nos.
                          Nie jestem alergikiem (raczej).
                          Zaczął się sezon grzewczy. U mnie momentalnie spadła wilgotność powietrza z prawie 50% do trochę ponad 20.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Stąd moje domysły, że potrzebuję nawilżacza.

Komentarz

• Z samym nawilżaczem nie pomogę. Mam oczyszczacz z nawilżaczem, działa super, no ale to inna półka cenowa.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Jakie macie opinie o nowym iphone 13?
                                Zastanawiam sie nad zakupem 13 pro max albo 13 pro. Może ktoś użytkuje?

Komentarz

Pracuję...
                                X