Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Poleci ktoś jakiś dobry serwis Panasonica? Nie musi być autoryzowany. Chodzi o mikrowieżę, wysiadł laser i jest kłopot z dostępnością części.
    Jakby ktoś szukał dobrego serwisu RTV polecam p.Andrzeja Konstanciuka na ul. Wspólna Droga 23. W pseudoautoryzowanym serwisie powiedzieli, że laser jest niedostępny, Pan mi wymienił w dwa dni na nowy i oryginalny za niedużą kasę. Miły człowiek i prawdziwy fachowiec.

P.S. No i nie polecam przy okazji A-tech na Białostockiej. Omijajcie szerokim łukiem.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

P.S. No i nie polecam przy okazji A-tech na Białostockiej. Omijajcie szerokim łukiem.
      Również nie polecam. Zawiozłem czajnik elektryczny, chłop mi powiedział, że nic się nie da zrobić i zainkasował za to 100 zł. Zaniosłem czajnik do kumpla który jest elektrykiem-amatorem...czajnik działa od 1,5 roku, koszt naprawy to 10 zł + flaszka

Komentarz

• Ma ktoś jakieś rozeznanie, jaki Tv 55cali do 3k? Najczęściej używany do konsoli i Netflixa. Tego tyle jest że aż głowa boli.

Komentarz

• A może być 65? Polecam Samsung UE65RU8002, 100hZ więc do konsoli jak znalazł. Do tego system Smart chyba najlepszy dostępny na rynku, tj Tizen. Użytkuje od 9 miesięcy i jestem mega zadowolony.

https://m.euro.com.pl/telewizory-led...5ru8002u.bhtml

Edycja: widzę jest dostępna też wersja 55" za 2090.
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Poszukiwany parowar, z pojemnikiem na przyprawy do tego z funkcją miksowania.
            I żeby było miejsca na zrobienie obiadu dla trzyosobowej rodziny
            Tak do 500 zł Ktoś coś poleci?

Komentarz

• Może ktoś poleci jakis TV 43 cale, 4K bardziej Tizen niz android. Dobry stosunek jakosci do ceny, ok 1500 pln budżet

Komentarz

• Może to ci coś pomoże:
                https://jakitelewizorkupic.pl/jaki-t...43-cali-kupic/
                "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Komputer AIO HP Pavilion 27-d0000nw wykorzystywany głównie w celach pracy (grafika wektorowa, obróbka audio/wideo). Pozostaje kwestia zintegrowanej grafiki intelowskiej, czy potrafi w stanie poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi operacjami aniżeli zwykłe przeglądanie multimediów w necie, czy lepiej sobie darować i dorzucić przeszło 1200 pln do wersji 27-d0003nw z wydajniejszym procesorem i7 oraz normalną kartą NVIDIA.

https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...t-win10h-bialy

https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...b-win10h-bialy

Komentarz

• Forumowicze, taka zagwostka.
                    Telewizor sony led, około 3-4 lata. Przy wyłączaniu na ekranie "zostaje ślad" po niektórych wyświetlanych elementach. Np pasek stacji informatycznych, napisy itp. Pod pewnym kątem widać takie "odbicie" Po kilku sekundach rozpływa się. Podczas przełączania kanałów, gdy na moment widać ciemny ekran, problem nie występuje. Cóż to może być? Zużycie matrycy, ledów? Wypalanie ekranu, to chyba tylko w oledach. co nie? Sam nie wiem, czy tak wcześniej nie było ale nie zwracałem uwagi.
                    Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                    X