Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Warto dodać, że pojawił się nowy, ulepszony filtr:
    https://www.aze.com.pl/pl/p/Filtr-HEPA-do-Air-Purifier-Xiaomi/2157?gclid=EAIaIQobChMIgOry8ozJ5wIVUuaaCh2wdQZMEAQ YAiABEgIoUvD_BwE

https://loveair.pl/poradnik/czym-roz...zczaczy-xiaomi
    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zastanawiam się nad zakupem nawilżacza powietrza do mieszkania. Czy ktoś używa sprzętu tego typu? Zdaje to egzamin, czy raczej pic na wodę? Może ktoś poleci jakiś konkretny model?

Komentarz

• Zostałem przekonany do robota sprzątającego.

Na tapecie jest roomba 980 i roomba i7 ktoś ma może jakieś doświadczenia?

Chodzi o sprzątanie dużej powierzchni bez większych utrudnień, brak kabli jeden mały dywanik szafki wiszące.

Komentarz

• ziomek w fabryce chodził, czytał i oglądał o odkurzaczach chyba ze 2 miesiące. Wybrał xiaomi roborock s5. Mówi że od to najlepszy wynalazek jaki kupił od czasu zmywarki

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
            Zostałem przekonany do robota sprzątającego.

Na tapecie jest roomba 980 i roomba i7 ktoś ma może jakieś doświadczenia?

Chodzi o sprzątanie dużej powierzchni bez większych utrudnień, brak kabli jeden mały dywanik szafki wiszące.
            Nawet się nie zastanawiaj, tylko bierz ten:
            https://m.ceneo.pl/49450488

Na Allegro lub na Olx-ie możesz poszukać i znaleźć poniżej 1000 zł.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jakość do kosztu to tylko iLife.
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Dokładnie, iLife daje radę, a kosztuje mniej niż 1000 zł. Na AliExpress można wyrwać za 600-800zl dobre modele. Wysyłka z Polski za friko.
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Xiaomi też było brane pod uwagę, ale wyczytałem gdzieś że owszem cena do jakość biją roomby na głowę, jednak problem pojawia się z częściami przy ewentualnej naprawie. Prawda to?

Komentarz

Xiaomi też było brane pod uwagę, ale wyczytałem gdzieś że owszem cena do jakość biją roomby na głowę, jednak problem pojawia się z częściami przy ewentualnej naprawie. Prawda to?
                    Nieprawda. Mam od dwóch lat. Bezawaryjny. Części vbez problemu dostępne w Fosters lub przez mi-home.
                    No i tutaj:
                    https://superrobot.com.pl/pol_m_AKCE...iaomi-280.html
                    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A jak u niego z mapowaniem?
                      Mam teraz jakąś starszą roombe na testach bez funkcji mapowania to muszę jej tworzyć strefy przestawiając fotele, bo jeździ jak głupia a do kuchni nie zajedzie.

Komentarz

• Ja mam roombe 966. Miałem kupić tańszą, ale właśnie wybrałem ją ze względu na mapowanie, żeby nie jeździła bez sensu i nie omijała pomieszczeń. Mam ją 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa, a jeździ praktycznie codziennie. Wytarły się trochę tylko gumki na kręcącej się rolce od "zbierania" przez roombe zabawek i spinek do włosów.
                        Ciężko mi powiedzieć czy lepszy robot roomba czy xiaomi, bo jest wielu wyznawców xiaomi i dla nich nic innego nie jest lepsze Sam uważam, że mają kilka świetnych produktów. Chińczyki mają wiele pozytywnych opinii, ale ja nie widziałem ich w akcji na żywo.
                        Jeśli któreś Xiaomi ma mapowanie pomieszczeń to może warto się zastanowić.

Komentarz

A jak u niego z mapowaniem?
                          Któryś z mopujących ma mapowanie. Najlepiej zadzwoń do Fostersa lub do Mi home i podpytaj.

"
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://mi-home.pl/inteligentne-urza...vacuum-cleaner

No właśnie na stronie ten model ktory wrzucałeś powyżej wg opisu posiada mapowanie. Stąd moje pytanie jako do użytkownika jak to się w praktyce sprawdza, bo właśnie mapowanie roomby jest generalnie chwalone.
                            A mopowanie jest mi zbędne, więc nie ma sensu dopłacać.

Komentarz

https://mi-home.pl/inteligentne-urza...vacuum-cleaner

No właśnie na stronie ten model ktory wrzucałeś powyżej wg opisu posiada mapowanie. Stąd moje pytanie jako do użytkownika jak to się w praktyce sprawdza, bo właśnie mapowanie roomby jest generalnie chwalone.
                              A mopowanie jest mi zbędne, więc nie ma sensu dopłacać.
                              Ja mam starszy model bez mapowania. Jest sprzątanie strefowe, które mi w zupełności wystarcza.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Poleci ktoś jakiś dobry serwis Panasonica? Nie musi być autoryzowany. Chodzi o mikrowieżę, wysiadł laser i jest kłopot z dostępnością części.
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X