Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja z kolei zaczynam się rozglądać za nową kuchenką, ktoś doradzi na jakie firmy/modele patrzeć i czy ew. lepiej patrzyć na gazowe czy indukcyjne?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Może ktoś polecić kamerkę samochodową,max do 280pln.??
      Najbardziej interesuje mnie Xiaomi(pozdro Jaco)
      Ja mam tą i polecam. Jeśli się nie spieszysz, to polecam poczekać na promocję na Amazonie, można wyrwać ją nieco taniej. Zazwyczaj poniżej 200 pln, ewentualnie z Chin, za nieco ponad 100 zł. Ewentualne koszta urzędu celnego (+23%vat + 18zł za obsługę) i tak sprawiają, że się opłaca.

https://www.x-kom.pl/p/302522-wideor...5k-27-165.html
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-70m...3#shippingInfo

Wysyłka z Polski lub odbiór osobisty w Warce.
        Lub inna wersja:
        https://allegro.pl/oferta/xiaomi-70m...-eu-8752414002
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Jak robiłem rozeznanie, to wstępnie wybrałem 70mai Pro (ale już w sumie nie wiem, czy to należy do Xiaomi czy nie).
          Mała, niewidoczna, niezłe nagrania, obsługa głosem. Jest chyba kilka wersji +/- 50zł różniących się szczegółami (fajnie opisane >> https://www.czajna.pl/elektronika/wi...-dash-cam-pro/ ).

PS. A przy okazji spytam się o "drobne agd". Używa ktoś z Was maszynek do golenia z drewnianą rączką? Chciałbym sprezentować ojcu, ale się zastanawiam, czy nie niszczą się szybko od ciągłego kontaktu z wodą (a swoje kosztują, więc trochę szkoda)
          Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Właśnie ta Xiaomi 70mai Pro mi wpadła w oko,ponieważ ma wyświetlacz .
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Właśnie ta Xiaomi 70mai Pro mi wpadła w oko,ponieważ ma wyświetlacz .

Zwróć tylko uwagę, że ta akurat ma podgląd nie bezpośredni, lecz przez aplikację. A Wi-Fi różnie śmiga.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Zwróć tylko uwagę, że ta akurat ma podgląd nie bezpośredni, lecz przez aplikację.
                Dobrze rozumiem, że w razie czego nie odtworzymy materiału "na szybko" na wyświetlaczu, a tylko na smartfonie?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                  Dobrze rozumiem, że w razie czego nie odtworzymy materiału "na szybko" na wyświetlaczu, a tylko na smartfonie?
                  Nie mam tego sprzętu. Proponuję tradycyjnie uważnie przeczytać opis przed zakupem.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No to byłby jednak minus. W jakimś komentarzu na YT też o tym czytałem, ale nie pamiętam której wersji to dotyczyło....
                    PS. A samą kamerkę to kupuję już chyba z dwa lata

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                      No to byłby jednak minus. W jakimś komentarzu na YT też o tym czytałem, ale nie pamiętam której wersji to dotyczyło....
                      PS. A samą kamerkę to kupuję już chyba z dwa lata

W sumie to Stout kupuje. Daj mu szansę rozważyć.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                        Ja z kolei zaczynam się rozglądać za nową kuchenką, ktoś doradzi na jakie firmy/modele patrzeć i czy ew. lepiej patrzyć na gazowe czy indukcyjne?
                        Ja w domu używam gazowej

https://www.euro.com.pl/plyty-do-zab...E&gclsrc=aw.ds

wybrałem ze względu na wielkość rusztu, garnki stoją stabilnie,
                        w innych rozwiązaniach (ruszt okrągły np, ewentualnie krzyżakowy, mniejszy) znajomi twierdzili, że zdarzało się, że garnek spadał z rusztu,
                        trudniej tą kuchenkę utrzymać w czystości, szczególnie żeliwny ruszt, nagrzewają się też kurki od gazu,
                        ale jako że wtedy chciałem gazową - jestem po kilku latach zadowolony

córka u siebie ma natomiast indukcję:

https://www.euro.com.pl/plyty-do-zab...E&gclsrc=aw.ds

też jest zadowolona
                        ta była polecana w stacjonarnym Euro,
                        szybko się nagrzewa, łatwo czyścić
                        ale wiadomo, garnki/patelnie trzeba już kupować na indukcję, aha, no i tej wersji trzeba garnki stawiać na "palnikach",
                        są wersje, że aktywna jest cała powierzchnia kuchenki, więc co kto lubi,

gdybym robił u siebie remont w kuchni bardzo poważnie rozważył bym zakup indukcji,

jest też tańsza wersja tego Boscha

https://www.mediaexpert.pl/agd-do-za...E&gclsrc=aw.ds

w poprzedniej wersji masz od razu wybór "mocy" grzania, w tej drugiej trzeba zwiększać/zmniejszać + lub -

Edit: literówki
                        Never Surrender

Komentarz

• Kamerka, co prawda droższa niz 300, ale wydaje mi się że warto dopłacić bo nie ma baterii tylko porzadne ogniwa, więc nie padnie po pół roku czy roku (jeśli zostawiana w aucie). Dodatkowo ma pelny tryb parkingowy i jakość nagrań jednak dużo lepsza niż w/w polecany xiaomi (też ja miałem brać). Zobaczcie sobie ten film który porownuje min. ta xiaomi i kamerke, która ja chyba jednak wybiorę. Viofo a119v3.
                          http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14636

Znacie jakiś punkt w którym można usłyszeć jak pracuje konkretny ekspres do kawy?
                          Zastanawiam się nad Saeco Lirika OTC RI985, DeLonghi ECAM 23.460S lub SIEMENS TE651209RW EQ.6 PLUS. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z ww albo coś poleci?
                          Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Delete

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Stosuje ktoś z Was w domu oczyszczacze powietrza ?
                              Zastanawiam się nad kupnem,bo walka z kurzem już mnie męczy.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Stosuje ktoś z Was w domu oczyszczacze powietrza ?
                                Zastanawiam się nad kupnem,bo walka z kurzem już mnie męczy.
                                http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1625859

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                Ja używam tego:
                                https://www.ceneo.pl/49450485
                                Za żadne skarby nie chciałbym mieć żadnego innego. Wymienne filtry w cenie 130-200 zł.
                                Jeśli nie musisz kupować odświeżaczanatychmiast, to wstrzymaj się do lata, wtedy ceny spadną o jakieś 200 zł. Ja kupiłem w lecie 2018 w cenie 530 zł już z dodatkowym filtrem.
                                Jaco polecał ten model - Mi Air Purifier 2
                                Też się zaczynam coraz bardziej zastanawiać. Mam okna z nawiewnikami i cały ten syf wpada do domu...
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X