Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja mam z AMIKI, ale czy to dobry wybór? Działa bo działa, ale czasem nie domywa choć może to kwestia wody po prostu

Komentarz

• Dzięki za podpowiedzi. Lg nie chce bo mnie ich sprzęt kiedyś wkurwil i obiecalem sobie nie kupić już tej marki, tak samo serwis który po 5 wizycie robil laske wymienić telefon na wyższy (w tamtych czasach już nie drozszy niż poprzedni zakup) model, a starego nie miał;-) takze niestety Lg odpada. Amiki nie chce bo kojarzy mi się z Amica ;-)
      Haier z tego co widzę ma modele po 70cm szerokości a mi ledwo wejdzie 60. Poza tym cena za podobne funkcjonalnosci to ok 1k więcej niż samsung/beko na przecenach więc trochę drogo.

Beko bardzo mi polecali jako sprzęt który nie wraca na serwis i to w 2 sklepach, stad zainteresowanie. Wybralem nawet model, ale ten akurat ma sporo opinii że głośno potrafi halasowac pewnie przy zalaczaniu agregatow. Mowa o tej https://m.euro.com.pl/lodowki/beko-rcna406i40xb.bhtml

Z kolei funkcjonalnie stylistycznie odpowiadal mi bosh, opinie uslyszalem ze sporo ich wraca na reklamacje. Ze zmywarki jestem zadowolony, ale typek twierdzil, że zmywarki nie wracają a lodówki dość często.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
      Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Niedawno szukaliśmy z żoną lodówki. Zwiedziliśmy kilka sklepów i w każdym powiedzieli nam to samo (zarówno pracownicy jak i promotorzy marek): teraz wszystko zależy od konkretnego egzemplarza, niezależnie od marki. Albo trafisz dobry, albo co chwila będziesz lądował w serwisie. W końcu wzięliśmy Siemensa, ale to dlatego, że szukaliśmy dużej lodówki a wybór mały był . I na razie chodzi ok - cichutko i bezproblemowo.

Z beko mam dobre doświadczenia osobiste i w rodzinie (pralka, pralko-suszarka, kuchenka). Sprzęt tańszy od "renomowanych" marek a parametrowo i użytkowo porównywalny.
        You'll take my life but I'll take yours too
        You'll fire your musket but I'll run you through
        So when you're waiting for the next attack
        You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z reklamacjami sprzętu zakupionego w Media Expert? Robią problemy, czy raczej załatwiają wszystko bezproblemowo?

Komentarz

• Ja oddawałem tylko drobnicę - czajnik, mikser. Dostawałem nówki, chyba poniżej dwóch tygodni. Coś wspominali, że przy tej ich dodatkowej gwarancji, sprzęt dostałbym prawie od razu, bez czekania na rozpatrzenie, ale ile w tym prawdy... (?)

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
              Ja oddawałem tylko drobnicę - czajnik, mikser. Dostawałem nówki, chyba poniżej dwóch tygodni. Coś wspominali, że przy tej ich dodatkowej gwarancji, sprzęt dostałbym prawie od razu, bez czekania na rozpatrzenie, ale ile w tym prawdy... (?)
              Ja będę uderzał do nich z odkurzaczem, więc mam nadzieję, że też prędko rozwiążą sprawę.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                Ja będę uderzał do nich z odkurzaczem, więc mam nadzieję, że też prędko rozwiążą sprawę.
                Tak z ciekawości, bo niedługo chyba czeka mnie zakup: jaka marka i co się stało?
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                  Tak z ciekawości, bo niedługo chyba czeka mnie zakup: jaka marka i co się stało?
                  Zakupiliśmy taki: https://www.mediaexpert.pl/agd-male/...ceneo_spo=true

Kupiliśmy go z myślą o szybkim odkurzaniu dla odświeżenia podłóg. Do generalnych porządków używaliśmy "klasycznego" odkurzacza. Łucznika używaliśmy niemal codziennie i spisywał się bez zarzutu. Na jego korzyść przemawiała dosyć solidna moc, podświetlenie podłogi ledami (widać doskonale wszelkie nieczystości) i niewielki rozmiar po złożeniu oraz możliwość odłączenia od niego "odkurzacza ręcznego". Któregoś dnia Żona włączyła go i po chwili przestał działać. Podejrzewam, że przyczyną tego była zbyt duża ilość kurzu w zbiorniku i zwyczajnie doszło do przegrzania sprzętu.

Ogólnie w tej cenie polecam, jeśli ktoś szuka sprzętu do codziennego szybkiego odkurzania. W naszym 50-metrowym mieszkaniu radził sobie doskonale. Rodzice kupili jakiś czas temu Boscha za ponad 1k złociszy i szczerze mówiąc nie widzę różnicy w mocy

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                    Ja ostatnio kupiłem coś takiego,
                    tylko cena był o 100 zł mniejsza,

https://www.euro.com.pl/odkurzacze/t...w3731-ra.bhtml

dwa, trzy miesiące użytkowania, na razie jest ok.

Szukałem bezworkowego, ale bez filtra wodnego (mam psa, zapach sierści i wody nie specjalnie mi pasuje ). Dość dobrze ciągnie.
                    Daję pod rozwagę.
                    Never Surrender

Komentarz

• Szukam tv tak do 1500-2000 max. 40-50cali, głównie do oglądania filmów, seriali, meczów. Poleci ktoś jakiś model oraz gdzie najlepiej szukać/kupować?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                        Szukam tv tak do 1500-2000 max. 40-50cali, głównie do oglądania filmów, seriali, meczów. Poleci ktoś jakiś model oraz gdzie najlepiej szukać/kupować?

https://allegro.pl/oferta/43-xiaomi-mi-smart-tv-v57r-4k-bluetooth-android-8875115482
                        https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-...tni-8859398582

Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Samsung UE55RU7472U

https://f00.esfr.pl/foto/4/424952505...95250529_7.jpg

Świeci od grudnia 2019 i jestem bardzo zadowolony.
                          Zakupy w sklepie internetowym RtvEuro też bezproblemowe.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Chyba odpowiedni wątek

TV Sharp LC-40FI5442E.

Po zaniku prądu w domu telewizor sam się włącza, mimo że wcześniej był wyłączony. Można coś z tym zrobić?

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              Samsung UE55RU7472U

https://f00.esfr.pl/foto/4/424952505...95250529_7.jpg

Świeci od grudnia 2019 i jestem bardzo zadowolony.
                              Zakupy w sklepie internetowym RtvEuro też bezproblemowe.
                              Potwierdzam, też nabyłem go w tamtym roku, gra od około 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście SMART TV jak chyba w każdym nowym LG. Ma on w sobie sztuczną inteligencję, ona akurat działa różnie chociaż jest to tak naprawdę "bajer" mówisz do pilota '' przyciemnij ekran'', a on się przyciemnia itd. Obraz za to jest świetny, ale wiadomo ile w naszej telewizji jest programów 4K Lecz przy filmach i konsoli sprawuję się świetnie. Z czystym sumieniem można polecić

Komentarz

• Może ktoś polecić kamerkę samochodową,max do 280pln.??
                                Najbardziej interesuje mnie Xiaomi(pozdro Jaco)
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X