Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rtv , agd

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Jak najbardziej plazma - zarówno ze względu na $. jak i jakość.
    Tylko, że z nowych plazm 40-50 cali to za bardzo nie ma w czym wybierać. Co innego w >50"
    Zaś co do tego kiedy kupić, to teoretycznie najbardziej się opłaca poczekać do okolic nowego roku.
    Z pobieżnych informacji też skłaniam się ku plaźmie. Będę celował raczej w jakiś starszy model panasonica, orientujesz się czy przy ps3 seria/model ma jakieś znaczenie, czy to raczej wszystko jedno?

@Kawa - ciut mały jak dla mnie

Komentarz

Dzięki Panowie za pomoc, klamka zapadła w takim razie.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
        Masz w poście casuala najtańszą obecnie opcję.

Kusza, w telewizorach do 42 cali masz nikłe szanse zauważyć różnice między hd ready i full hd, a jeśli dodatkowo szukasz najtańszej opcji to ciężko stawiać wygórowane warunki.
        Kawa. Ale na świecie nikt nie nadaje w Full HD więc gdzie ma zobaczyć tę różnicę? Chyba, że mowa o Blue-rayu.

Co do wyboru plasma vs LCD to wszystko zależy co kto będzie oglądał na danym TV. I jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Plasma minusów ma więcej

Komentarz

Istnieją lodówki jednodzwiowe z kostarką? Sieciówki typu RTV AGD lub Media Mark ich nie mają, może ktoś coś?
          Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Jeśli piszemy o lodówkach jednodrzwiowych jest ich multum.

No chyba, że szukasz lodówka jednodrzwiowej w której ukryta jest od razu zamrażalka lub bez zamrażalnika (ktoś takowe jeszcze produkuje?), to nie spotkałem, a niedawno temat przerabiałem.
            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Nie wiem czy do końca zrozumiałeś moje pytanie, nie szukam zwykłej lodówki jednodzwiowej ale takiej z kostkarką, obleciałem już sporo sklepów i nie znalazłęm takiej, są albo bez albo kostarkę mają te duże ''szafy'' dwudzwiowe.
              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Dobrze, dobrze, precyzuję bo faktycznie zamotałem: jedne drzwi i do chłodziarki i do zamrażalnika, lub jedne drzwi do lodówki bez zamrażalnika lub z wewnętrznym jak w starych modelach i musi być z kostkarką. Wg mnie nic takiego nie dostaniesz. Kostkarki jedynie w side-by-side czy z zamrażalnikiem dolnym lub górnym.

Wcześniej pisałem o lodówkach nie side-by-side, tylko zwykłych które maja osobna chłodziarkę i zamrażalnik.
                Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Ale jemu przecież nie chodzi o liczbę drzwi w sensie góra/dół, tylko o lewe/prawe. W senise, żeby to była lodówka nie side by side. Tylko "standardowa". W przypadku takich lodówek też nie dostaniesz kostkarki, chyba, że chcesz wydać więcej niż 5000 pln na sprzęt Liebherra - czyli na dajmy na to takie coś http://www.electro.pl/Lodowka_LIEBHE...-sE027785.html
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

Doskonale wiem, o czym piszesz, ale przykład który wkleiłeś niekoniecznie musi być tak drogi. Jeśli piszesz o takim standardzie jaki podałeś, to pisałem o identycznym w pierwszym swoim poście. Przykład:

http://www.euro.com.pl/lodowki/samsu...emh.bhtml#opis

Kostkarka może być ręczna lub automatyczna i to też ma znaczenie, jeśli bierzemy pod uwagę cenę.

Najlepiej niech Francais sprecyzuje jakiego rozwiązania szuka, bo jeśli tego które zaproponowałeś to jest ich kilka w niższych cenach, a jeśli szuka "standardu" wg starych rozwiązań, czyli coś takiego:
                    http://www.euro.com.pl/lodowki/elect...f2400fow.bhtml jedne drzwi do wszystkiego, to z kostkarka nie dostanie. Przynajmniej z dostępnych na rynku modeli, wśród których obszukałem się jakiś czas temu.

edit: moje wątpliwości stąd, ponieważ nie wierzę w aż tak niefachową obsługę w sieciówkach, skoro uważają że ich nie mają, no chyba że błędnie została użyta wyszukiwarka
                    Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
                      Nie wiem czy do końca zrozumiałeś moje pytanie, nie szukam zwykłej lodówki jednodzwiowej ale takiej z kostkarką, obleciałem już sporo sklepów i nie znalazłęm takiej, są albo bez albo kostarkę mają te duże ''szafy'' dwudzwiowe.
                      W którym sklepie EURO powiedzieli Ci, że nie ma takich lodówek? Czy nie pytałeś sprzedawcy po prostu?
                      We are the best, fuck the rest!

Komentarz

Zamieszczone przez frugo Zobacz posta
                        Kawa. Ale na świecie nikt nie nadaje w Full HD więc gdzie ma zobaczyć tę różnicę? Chyba, że mowa o Blue-rayu.

Co do wyboru plasma vs LCD to wszystko zależy co kto będzie oglądał na danym TV. I jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Plasma minusów ma więcej
                        Sam sobie chyba odpowiedziałeś gdzie możesz ewentualnie zobaczyć różnicę, swoja drogą to tylko potwierdza jak bezsensownym zakupem jest full hd.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ziarnistość obrazu w HD Ready jest jednak widoczna. Wystarczy zestawić nawet modele z low-endu i nie trudno dostrzec, że w FHD aż taka ziarnistość nie występuje.

Komentarz

odnośnie lodówek z kostkarką to starsze modele Samsunga na pewno miały już wbudowaną kostkarkę twistową. Z tego co pamiętam to również widziałem jakiś model LG z owym wyposażeniem. Generalnie kostkarka występuje również w lodówkach klasycznych. Nie musi to być model szafopodobny (side by side)

Komentarz

dobra panowie, wybrałem takie cuś:
                              http://www.panasonic.com/pl/consumer...tx-p50x60.html
                              pod względem ceny/wielkości/gwarancji najlepsza opcja dla mnie, niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji o inputlagu
                              z opowieści różnej treści słyszałem że plazmy nie ścinają przy konsoli niezależnie od półki cenowej, ale któż to wie.
                              Może ktoś z was ma ten model, gra na konsoli i mógłby się pochwalić wrażeniami??

Komentarz

Ktoś poleci jakąś w miarę dobrą golarkę w przystępnej cenie(do 200 zł) ?

Komentarz

Pracuję...
                                X