Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Marsz Niepodległości 11.11.12 - niech żyje Polska!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

Sprawa rozbija się o to, czy chodzi o coś więcej, niż maszerowanie samo w sobie.
    Oczywiście, że chodzi o coś więcej. Każdy widzi w Marszu pewnie coś innego, jedni liczą na popromowanie swojej organizacji, inni, że będzie to iskra na beczce prochu; dla mnie największym plusem jest to, że przeważnie młodzi ludzie, którzy wcześniej mieli letnie poglądy wciągają się w klimat patriotyczno-narodowy, angażują się, organizują wyjazdy z najdalszych zakątków Polski. Osobiście znam wiele takich przykładów, dało się to m.in. odczuć wczoraj na placu Zbawiciela. W tym sensie potencjał Marszu jest niewyczerpany. A innych inicjatyw tego typu, którą na taką skalę byłyby atrakcyjne dla młodego pokolenia obecnie nie widzę. Więc nie jątrzmy.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    a nawiązują współpracę z Nowym Ekranem powiązanym z dawnymi WSI, czyli jądrem czerwieni, przepraszam - ciemności oczywiście
    Wypominanie tej współpracy, co często robisz, jest trochę jak wyciąganie niektórym ludziom z PiSu ich peerelowskiej przeszłości , w czym też niektórzy gustują. Narodowcy (skupieni wokół MN) współpracują z NE w stopniu nie większym niż z setką innych środowisk i organizacyjek, więc przykładajmy odpowiednią miarę do problemu. Poza tym nie myśl, że osoby decyzyjne w ekipie MN są ślepe albo głupie.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Takich aktualnie mamy "liderów", więc nie powinny dziwić obawy przed "przejebaniem potencjału". Rok temu Winnicki, Zawisza, Ziemkiewicz mówili jednym głosem. Teraz, o ile nasza strona nie milczy, zawsze jest coś "nie halo"...
    Zgoda, natomiast o "przejebanym potencjale" pisałeś w formie zarzutu do Winnickiego. Ja nie widzę po pierwsze tego "p. p.", a jeśli miałbym się go doszukiwać, to winy nie widziałbym po tej stronie.

Pozdrawiam

EDIT:
    tak na marginesie, właśnie znalazłem:

Drugi Ignacy Domeyko Ameryki Łacińskiej i arcyambasador Polski w świecie. - JPII o Kobylańskim
    Ostatnio edytowany przez Mściwy; 11433.

Komentarz

• Zamieszczone przez Koń Rafał
      Czy po lewej stronie ktoś trzyma łopatę ?
      eheheheh
      Na to wyglada, musieli obrabować jakiś GieEs u siebie na wsi

Komentarz

• to gdzieś tam w Polsce zamykają stadion na finał okręgowego PP na podstawie że kibice przez internet umawiają się na ustawkę a tutaj wiadomo że przyjedzie różne kolorowe ścierwo i piszą że nie zamierzają używać szczególnych środków ostrożności? Jak dla mnie to jest POjeba... wszystko
        Pierwszy szal,Pierwszy wyjazd,Pierwszy wpierdol,Pierwsza Przyjazń...;](M) Radzymin100%Legia

Komentarz

• Jak dla mnie to niech te lewaki sobie przyjeżdżają i blokują, pod warunkiem że staną jak równy z równym do walki, a nie będą ganiać emerytów i rencistów po mieście
          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Oficjalnie żadnej blokady nie organizują. Chyba po prostu na blokadę po zeszłorocznych akcjach dużo chętnych by nie znaleźli. Mają tylko jakiś pochód.
            NIL ZONE
            Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
            Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
              Zapytaliśmy służby zobowiązane do zapewnienia bezpieczeństwa, jak przygotowują się do przyjazdu do Warszawy 11 listopada lewackich bojówek z innych krajów. Dowiedzieliśmy się, że Komenda Główna Policji nie zapowiada szczególnych środków ostrożności. Rzecznik KGP Mariusz Sokołowski w rozmowie z „Codzienną” wyraził jedynie nadzieję, że po zeszłorocznych doświadczeniach nie będzie chętnych do łamania prawa. Stwierdził, że w tym roku policja nie ma informacji o planach blokowania marszu. Również Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie udzieliła nam informacji na temat działań mogących zapobiec agresji ze strony lewackich bojówkarzy. Poinformowano nas natomiast, że aktami chuligańskimi zajmuje się policja.
              Sory, ale śmierdzą mi te słowa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
                Wypominanie tej współpracy, co często robisz, jest trochę jak wyciąganie niektórym ludziom z PiSu ich peerelowskiej przeszłości , w czym też niektórzy gustują. Narodowcy (skupieni wokół MN) współpracują z NE w stopniu nie większym niż z setką innych środowisk i organizacyjek, więc przykładajmy odpowiednią miarę do problemu. Poza tym nie myśl, że osoby decyzyjne w ekipie MN są ślepe albo głupie.
                Nie myślę, tylko oceniam po działaniach. Najbardziej dobitnym była rejestracja pikiety pod domem Jaruzela 12.12.2011 dokładnie w miejscu, gdzie prawicowcy zbierali się od 10 lat, gdy narodowców można było policzyć na palcach dwóch rąk - pomijając kibolstwo. Do tego w środowiskach narodowych mocny jest nurt po-PAX-owski, który Jaruzela uważa za wielkiego patriotę... Głównymi współorganizatorami tej imprezy byli stowarzyszenie MN i Nowy Ekran. Ma się to nijak do wypominania jakiejkolwiek przeszłości. Gdy rządził PiS na miarę możliwości i umiejętności usuwał PRL-owskie złogi. Tymczasem SMN aktualnie współpracuje z najbardziej czerwonym wojskowym betonem. Trudno do tego nie wracać.

Zgoda, natomiast o "przejebanym potencjale" pisałeś w formie zarzutu do Winnickiego. Ja nie widzę po pierwsze tego "p. p.", a jeśli miałbym się go doszukiwać, to winy nie widziałbym po tej stronie.
                Jak wynika z moich komentarzy, ja problem widzę po obu stronach.

Pozdrawiam
                Takoż.

EDIT:
                tak na marginesie, właśnie znalazłem:

Drugi Ignacy Domeyko Ameryki Łacińskiej i arcyambasador Polski w świecie. - JPII o Kobylańskim
                Jan Paweł II o Jaruzelskim: zrobił bardzo wiele dla Polski
                Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Śmierdzą to mało powiedziane..Poza tym dziś latając po kanałach trafiłem na popis asa z tvn-u podczas przeglądu prasy. Gloryfikował działania polskiej POlicji w "walce" z najazdem kibolstwa na Marsz Niepodległości gdzie na pewno udaremnią próby łamania prawa... paranoja
                  WWP ' 04

Komentarz

• Najlepsza jest blokada... Patrze po ludziach ktorzy maja zamiar sie niby na niej pojawic ( na FB ok 2000 osob, ale wiadomo ze przyjdzie ich 3 ). Wiekszosc to 20 letnie wychudzone niedomyte punkopodobne jednostrzalowce. Nie wiem na co oni licza ale to juz ich sprawa.
                    W ramach samodreczenia przegladalem sobie "poglady" tych wielkich tolerancyjnych milosnikow 11listopada.org i sie zalamalem.
                    "Roman Dmowski gwalcil male dzieci", "Zolnierze Przekleci" "Polska Partia Socjalistyczna" i tak dalej. Jak sie na takiego powie lewak, to sie odgraza i mowi ze on lewakiem nie jest i socjalizm jest jedynym ratunkiem dla Polski.
                    Do tego totalnie rozwalila mnie wlepka 11listopada "I Love Antifa"

No nic, psy szczekaja karawana jedzie dalej. Prasa i tak nas zje, telewizja to samo - tylko kogo to jeszcze obchodzi ?
                    Im wiecej po nas jada, tym wiecej chetnych do marszu.
                    http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• podaj linka do tej blokady na fb?

Komentarz

• Za fb:
                        Uwaga!
                        Państwo prawa znów w natarciu:

Dzisiaj w godzinach porannych miały miejsca przeszukania domów Lubelskich działaczy Narodowych z ONR. Jeden z nich został również zatrzymany przez ABW. Policja skonfiskowała komputery, oraz materiały propagandowe. O sprawie będziemy informowali na bieżąco, na tą chwilę mamy szczątkowe informacje.
                        Ale się boją kurvy.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• http://www.polskieradio.pl/9/302/Art...en-sprzed-roku

Radio trójka o 12:10, prowadzący w tamtym roku blokował MN, można dzwonić w tej audycji i wyrażać woje zdanie

http://www.facebook.com/pages/Tr%C3%...06579032737672

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Za fb:

Ale się boją kurvy.
                            trochę szczegółów

Krzysztof Bosak:
                            Dziś o szóstej rano w Lublinie policja i ABW przeszukały domy pięciu młodych działaczy narodowych. Skonfiskowano dokumenty, korespondencję, komputery, komórki, aparaty, pendrive'y, płyty i karty pamięci. Cztery osoby zatrzymano i już zwolniono. Służby utrzymują, że to bez związku z Marszem Niepodległości, ale z jakimś innym starym dochodzeniem. Jeśli tak, to wybrali genialny moment. Ministrze Cichocki, gratulacje za dobry nadzór nad podległymi formacjami!
                            Jeden z profili kibicowskich
                            Dzisiejszym rankiem miała miejsce akcja POlicji kryminalnej. Weszli oni do kilkunastu mieszkań na terenie Lubelszczyzny.

Zarekwirowali telefony, komputery, drukarki i materiały propagandowe. Zarzuty, które postawili na wejściu to propagowanie ustroju totalitarnego.

To kolejne działania mające na celu zgaszenie zapału do uczestnictwa w świętach narodowych. Tak, więc właśnie w tych dniach przed Marszem Niepodległości zachowajcie szczególną ostrożność.

Do zobaczenia 11 listopada w Warszawie. Ku chwale Wielkiej Polsce!
                            "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
                            skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• obsrani są po pachy, ja też mam wrażenie że w tym roku będzie dużo prowokacji ze strony kundli. Mam nadzieje że już niedługo te wszystkie rury zapłacą za zdradę

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                              http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Ktoś zastanawiał się, czemu w mediach nie ma aż tak straszliwej nagonki na Marsz. Cóż - teraz mainstream nadrabia straty z nawiązką.

Wywiadu z "dr" Bilewiczem nawet zarzucać nie będę, ale nie ma to jak wypowiedź obiektywnego eksperta i przedstawiciela świata nauki.

To ten sam od stwierdzeń:

Spora zasługę ma też polska szkoła, która promuje patriotyzm konfrontacyjny. Mieliśmy powstania, mamy wroga Niemca, Rosjanina, komunistę.
                                Badania psychologiczne dowodzą, że dobrze zorganizowana mniejszość - a taką są dziś kibice stadionowi - w sprzyjających warunkach, gdy powieje korzystny dla niej wiatr historii, może zasadniczo wpłynąć na poglądy większości. Historia międzywojennych Niemiec jest tego doskonałym dowodem.
                                http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

Pracuję...
                                X