Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Marsz Niepodległości 11.11.12 - niech żyje Polska!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Jak dla kogo... Już rok temu pisałem, że Winnicki nie ogarnia. Niestety na teraz wiele motywów wskazuje na przejebanie potencjału sprzed roku.

Komentarz

• ilość ludzi

I pytanie: czy ktoś ma wiedzę, czy lewactwo planuje w tym roku "akcję" pod Pomnikiem Dmowskiego na parę dni przed 11tym (9 listopada w ub. roku) tak jak miało to miejsce w poprzednich latach?
      "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Kobylański jest szefem dużej organizacji polonijnej, więc pasuje do tego komitetu. Jest w nim jakaś setka osób, połowie z nich można coś zarzucić, z czymś się nie zgodzić, ale chyba nie o to powinno chodzić. Takie manifestacje w stylu Kukiza czy Sakiewicza to jest właśnie polskie piekiełko. Sakiewicz wystąpił, jak czytam, z powodu znalezienia się w nim Jana Kobylańskiego - organizatora zjazdu, na którym atakowano śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Rzeczywiście arcyistotna sprawa, dla której warto mącić.
        Co do tekstów w stylu
        Racja, widać, że sukces marszu przerósł organizatorów i chyba czas najwyższy aby zajął się tym ktoś bardziej kompetentny.
        Czyli kto konkretnie? GP? Radio Maryja z PiSem organizują marsze typu "Obudź się Polsko" i chwała im za to, ale MN to jest jednak trochę inna jakość, przyciąga i angażuję masę młodych ludzi i chociażby to jest jego dużym walorem. Ale jasne, najlepiej jakby łapę na wszystkim położyło jedno środowisko.
        Chętnie usłyszałbym też więcej o tym "przejebanym potencjale MN". Póki co wiele wskazuje na to, że frekwencja w tym roku będzie większa niż przed rokiem. Pewnie, nikt nie jest idealny, ale dziwi i zastanawia mnie to malkontenctwo co poniektórych....

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta

ilość ludzi

I pytanie: czy ktoś ma wiedzę, czy lewactwo planuje w tym roku "akcję" pod Pomnikiem Dmowskiego na parę dni przed 11tym (9 listopada w ub. roku) tak jak miało to miejsce w poprzednich latach?
          w wykazie zgromadzeń nic nie ma tak samo na ich stronie

Komentarz

• Co pan Kobylański takiego złego zrobił? I co takiego dobrego zrobił pan Kukiz, że dorośli ludzie ekscytują się, czy poprze, czy nie poprze marsze. Nie ogarniam
            „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zna ktoś trasę Marszu KomoRuskiego ?
              Warto było by ją "przystroić" w odpowiednie hasła na transach i murach, aby sobie poczytał co o nim się sądzi.

Komentarz

• Chyba od Piłsudskiego do Piłsudskiego, Traktem Królewskim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Fascynuje mnie kariera Kobylańskiego.
                  mnie też, obstawiam że jakaś agentura maczała w niej palce
                  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez Mściwy Zobacz posta
                    Chętnie usłyszałbym też więcej o tym "przejebanym potencjale MN". Póki co wiele wskazuje na to, że frekwencja w tym roku będzie większa niż przed rokiem. Pewnie, nikt nie jest idealny, ale dziwi i zastanawia mnie to malkontenctwo co poniektórych....

Sprawa rozbija się o to, czy chodzi o coś więcej, niż maszerowanie samo w sobie. Zdaniem większosci z nas stan Polski jest fatalny. Tymczasem, narodowcom przeszkadza np., że "PiS jest częścią systemu", a nawiązują współpracę z Nowym Ekranem powiązanym z dawnymi WSI, czyli jądrem czerwieni, przepraszam - ciemności oczywiście

Aktualnie widać bardzo dużą aktywność w celu rozwałki obozu patriotycznego. Taka sytuacja wymaga ostrożności w ruchach. Żeby było jasne - Sakiewicz po raz kolejny objawił się z syndromem Napoleona i jego wyskok z dystansowaniem się od radykalnej części uczestników marszu był skrajnie niepoważny - identycznie, jak - na rynku prawicowej prasy - beznadziejne ataki na "Uważam Rze".

Takich aktualnie mamy "liderów", więc nie powinny dziwić obawy przed "przejebaniem potencjału". Rok temu Winnicki, Zawisza, Ziemkiewicz mówili jednym głosem. Teraz, o ile nasza strona nie milczy, zawsze jest coś "nie halo"...
                    Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• My potrafimy iść w jednym marszu z Wisłą, Lechem czy Widzewem, . Panowie "celebryci" oczywiście muszą się szczypać po cycach z byle powodu. Dla mnie to jest żenada.
                      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Myślę, że łapanka się zaczęła dziś już dwukrotnie zostałem przeczesany przez tajniaków w poszukiwaniu środków odurzających, raz mnie z autobusu wyciągnęli na pętli, jak normalnie sobie oczekiwałem do odjazdu. Zdejmowanie butów to już chyba normalne . Oczywiście na głowie czapka Legii z Bukaresztu po pytaniu, czy to przez to tylko się uśmiechnęli .
                        Także można teraz apelować, żeby każdy był nieco ostrożny z tym co do 11 będzie nosił w kiermanie o przypał bardzo łatwo.
                        Miło się w tym państwie wraca po pracy. Bez kitu.

Komentarz

• Czy w tym roku jest planowana jakaś zbiórka np w Źródle? Czy ze względów "bezpieczeństwa" w tym roku z tego zrezygnowano?
                          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Tak sobie mysle,ze w Polsce,na ta chwile,nie mamy po prostu lidera.Kogos od nas(spoleczenstwa). Tylko politycy albo prezesi organizacji. Jak serio myslicie o jakims pospolitym ruszeniu to musi byc to ktos kto nie probuje ugrac czegos dla siebie.
                            Ostatnio edytowany przez Dzihadowiec; 17945.

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz_l
                              Tzn. inaczej - nie my musimy, a zaplecze, które mogłoby rządzić - a tego zaplecza chyba jeszcze niestety nie ma...
                              i właśnie tutaj jest glówny problem prawej strony...
                              nawet wyraźnego lidera nie ma...
                              "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
                                i właśnie tutaj jest glówny problem prawej strony...
                                nawet wyraźnego lidera nie ma...

Lider może i by się znalazł, tylko, że siedzi po drugiej stronie muru póki co i nie wiadomo czy chciałby nim być. Ale widać, że niektórzy widzą w nim przyszłego lidera, stąd takie a nie inne zagrywki z ich strony.
                                Ostatnio edytowany przez Jerzman; 47902.
                                Bóg z Nami, choj z Nimi.
                                Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

Pracuję...
                                X