Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bieganie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez dkdk Zobacz posta
    Jeśli chodzi o mnie to nie mam przekonania do tk maxx. Niby są tam spore zniżki ale jak byłem w uk u siostry, która tam mieszka na stał to widzialem spore różnice pomiędzy polskim a angielskim sklepem. Promocje w uk są o wiele lepsze, poza tym mozna tam znaleźc ubrania o wiele lepszych firm. W Polsce coś tam sie czasami znajdzie, ale ceny są wyraźnie wyższe niz w angielskim no i mam wrazenie, ze trafia do nas to co się w uk nie sprzedało.
    Z tej troche niższej połki cenowej mogę polecić buty fila, ostatnio sobie kupiłem parę i w sumie jestem tutaj pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o ich jakośc wykonania.
    mam podobne odczucia, niby promocje, ale nie wierzę, że ceny oryginalne były prawdziwe

Komentarz

• Czy w związku z zaistniałą sytuacją jest ktoś w stanie polecić jakąś domową bieżnię? Albo chociaż powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie takowej?

Komentarz

• Zawsze możesz wyjść na balkon.
        Ostatnio gość po balkonie przebiegł.....maraton.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Musiałem, sorki

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
            Zawsze możesz wyjść na balkon.
            Ostatnio gość po balkonie przebiegł.....maraton.
            W takim wypadku z 40m podjazdu na terenie posesji rozpocznę chyba przygodę z ultra.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Musiałem, sorki

Komentarz

• ja biegam 3x10km w tygodniu. Biegam w sumie tylko dla dobrego samopoczucia i kondycji nie mam w tym większych celów. Ogólnie polecam to bardzo. Sama różnica w samopoczuciu jest kolosalna

Komentarz

• W związku z tym, że siłownie nam pozamykali to zacząłem sobie biegać (ok.6 km) i jeździć na rowerze (ok. 20km). Zawsze się rozgrzewam przed tymi aktywnościami. Jednak ostatnio zauważyłem, że jak długo siedzę i nagle wstaję to bolą mnie kolana przez pewien czas. Jak myślicie to tylko chwilowe przeciążenie stawów czy może coś poważniejszego do konsultacji z fizjoterapeutą?
                  Ok, po przeczytaniu tego artykułu http://r-cito.pl/dolegliwosci-rehabi...-i-bol-kolana/ zdecydowałem się na terapię polem magnetycznym. Dam znać, jak efekty Pozdrawiam!
                  Ostatnio edytowany przez macko009; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie wiem czy znajdziesz tutaj wiele porad w tym zakresie. Moim zdaniem jeśli masz problem z kolanem to najlepiej jest to skonsultować z lekarzem a nie pytac się na forum. Wybierz się do jakiegoś fizjoterapeuty i niech Ci doradzi co będzie dobre.

Sam obecnie jestem na etapie poszukiwania butów do biegania
                    buty do biegania w zimniejszych miesiacach
                    solidna podeszwa do biegania po asfalcie
                    oczywiśćie ze skóry
                    W budzecie do 200 zł.Cos polecicie?
                    Brałem pod uwagę zamówienie w ombre https://ombre.pl/
                    Ostatnio edytowany przez Urbik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Apka endemondon przestaje już działać.
                      Polećcie jakąś równie przyjemną do użytku, także bezpłatną.

Komentarz

• Strava, aczkolwiek darmowa wersja jest coraz bardziej okrojona

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          Apka endemondon przestaje już działać.
                          Dla jednego biegu w roku to bez różnicy jaka apka
                          Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                          spędzić go lub wykorzystać.
                          James Arthur Ray

Komentarz

• Nowy rok nowy ja

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                              Apka endemondon przestaje już działać.
                              Odkąd mam zegarek Suunto to korzystam z ich aplikacji. Polecam i zegarek i aplikację.

Komentarz

• Strava.
                                Jak masz zegarek Garmina to Garmin Connect.
                                Jeśli ma być od UA, tak jak Endomondo, to MapMyFitness - jest np o tyle usprawniona, że można podpiąć pod nią np. Mi Banda do mierzenia pulsu. W endo się nie dało.
                                Ja oprócz tego mam jeszcze MiFit spięte ze Stravą.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Pracuję...
                                X