Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budowlanka, remonty itp.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja wszystko kupowałem w marketach typu Castorama, Leroy, Obi, Bricoman. Wyjątek to chyba niski brodzik i umywalka nablatowa. Nie raz widziałem tą samą armaturę w hurtowniach/salonach i marketach. Cena oczywiście korzystniejsza w tych drugich.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
      Panowie,
      jako, że przede mnÄ… … wkrótce rozrywka polegajÄ…ca na wykoÅ„czeniu mieszkania, może ktoÅ› z Was mógÅ‚by polecić/doradzić gdzie najlepiej (czytaj w miarÄ™ korzystnie cenowo) zakupić armaturÄ™ Å‚azienkowÄ…? Bartycka, sklepy internetowe czy jakieÅ› inne sklepy/hurtownie godne polecenia? I jeszcze pytanie czy lepiej kupować teraz przed/pomiÄ™dzy ÅšwiÄ™tami czy poczekać do nowego roku, czy to bez znaczenia? Z góry dziÄ™ki, za wszelakie sugestie
      Ja kupowałem większość towaru online w lazienkaplus, nie zawiodłem się, mogę polecić.

Komentarz

• Dzięki Panowie! Chyba jednak mimo wszystko skłaniam się ku opcji internetowej.

Komentarz

• Ja kupowałem w https://www.sklepbaterie.pl/

Punkt odbioru masz w Wolicy, także możesz podjechać i jakby coś było nie tak łatwo wymienić.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Pytanie z gatunku "specjalnych"
            Dostałem zadanie zrobienia huśtawki-podwieszanej ławki do ogródka i zastanawiam się nad grubością drewna - szczególnie tej belki u góry. Długość 3 metry, na wytrzymać przynajmniej 150kg, raczej statycznych obciążeń. Jaka grubość bali/kantówek 10cm wystarczy?
            Lepiej z okrągłych bali czy kantówek?

Komentarz

• Zamieszczone przez kokolino Zobacz posta
              Pytanie z gatunku "specjalnych"
              Dostałem zadanie zrobienia huśtawki-podwieszanej ławki do ogródka i zastanawiam się nad grubością drewna - szczególnie tej belki u góry. Długość 3 metry, na wytrzymać przynajmniej 150kg, raczej statycznych obciążeń. Jaka grubość bali/kantówek 10cm wystarczy?
              Lepiej z okrągłych bali czy kantówek?
              Jak dla mnie to mało te 10 cm przy 3 metrach długości. No i jakie to statyczne jak m to być huśtawka? Dlaczego tak długa poprzeczka?
              Najprościej, to popatrz na gotowe tego typu produkty w sieci i w naturze jeśli dasz radę. Lepszej rady nie dam poza jedną, bądź ostrożny i lepiej zrób solidniej, młodzi mają różne dziwne pomysły, a starsi im często w tym co najmniej dorównują
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Czy ktoś z Was zna namiar na sprawdzoną firmę, która sprawdzi stan balkonu i ewentualnie go naprawi, lub w przypadku braku możliwości naprawy zrobi nowy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Jak dla mnie to mało te 10 cm przy 3 metrach długości. No i jakie to statyczne jak m to być huśtawka? Dlaczego tak długa poprzeczka?
                  Najprościej, to popatrz na gotowe tego typu produkty w sieci i w naturze jeśli dasz radę. Lepszej rady nie dam poza jedną, bądź ostrożny i lepiej zrób solidniej, młodzi mają różne dziwne pomysły, a starsi im często w tym co najmniej dorównują
                  Młodych nie ma i na razie nie będzie, to ma być zawieszona ławka o długości 190cm tak że jakiegoś dzikiego huśtania nie będzie. Wziąłem bale z modrzewia ø14 na stojak i ø16 na na poprzeczkę. Widziałem parę podobnych konstrukcji na cieńszych i póki co stoją. Będzie to stało na płytkach, czym ewentualnie pomalować? Chodzi tylko o konserwacje więc może być bezbarwne.

Komentarz

• Pomaluj czymkolwiek, prędzej się znudzi i wywalisz niż te belki szlag trafi.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez kokolino Zobacz posta
                      Wziąłem bale z modrzewia ø14 na stojak i ø16 na na poprzeczkę.
                      Skąd? Jeśli można namiar jakiś.

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta

Skąd? Jeśli można namiar jakiś.
                        Walcz!:
                        https://www.olx.pl/oferty/q-modrzew-bale/
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Może ktoś instalował grzejnik konwektorowy z modułem wifi ? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, tylko gdzieś wyczytałem ze w razie resetu ( odcinka prądu ) może się wysypać coś w aplikacji.
                          bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Aktualnie jestem na etapie robienia ogrodzenia do domu oraz bramki. I zastanawiam się nad domofonem. Chciałbym umieścić go przy bramce. W domu natomiast chcialbym mieć wideomofon tak abym mógł zobaczyć kto do mnie do domu przychodzi.
                            Zastanawiam się jakie elektrozaczepy w takim przypadku będą najlepsze. Czy ktoś ostatnio montował?

Komentarz

• Okno i drzwi balkonowe do wymiany. Coś, ktoś i gdzie, może wie?
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Pytanie w podobnych klimatach, co u księciunia. Kilka lat temu sąsiadowi z góry zalało łazienkę. Po jakimś czasie wilgoć poszła po stropie i część tynku zaczęła się łuszczyć i odpadać. Chcę to teraz naprawić, tylko nie wiem jaką metodą. Ubytki są niewielkie, nie są to wyrwy o kilkudziesięciu centymetrach średnicy Czy w takim wypadku należy otynkować cały sufit, czy może np. tu pomóc zagruntowanie ubytków i zaciągnięcie ich np. gotową masą szpachlową?

Komentarz

Pracuję...
                                X