Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tatą być

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• elano, spróbuj kropelki Bobotic lub Biogaia. Jest jeszcze coś z rajchu, ale działa tak samo jak to co wymieniłem wcześniej tylko jest cztery razy droższe

Komentarz

• Naszym bliźniorom na kolki pomagał właśnie ten magiczny Sab Simplex, a inne nie, więc w naszym prypadku warto było płacić trochę więcej. Inna ciekawa rzecz, że teoretycznie skład taki sam skład jest w większości tych leków, a SS jest najczęściej rekomendowany jako skuteczny. Nie mam pojęcia skąd to wynika.

I jeszcze pomagało kladzenie brzuszkiem na zgiętym kolanie i taki masaż aż do odgazowania
      Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Komentarz

• Ja się powtórzę w wątku kolkowym. U mojego Synka nic nie pomagało, żadne leki, cuda wianki, do momentu aż kupiliśmy w aptece wodę koperkową Gripe Water firmy Woodwards (tak wygląda -> http://images.okazje.info.pl/p/zdrow...ter-150-ml.jpg). Przeszło jak ręką odjął.
        http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

• O kolkach było w tym temacie od strony 22.
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń Zobacz posta
            Ja się powtórzę w wątku kolkowym. U mojego Synka nic nie pomagało, żadne leki, cuda wianki, do momentu aż kupiliśmy w aptece wodę koperkową Gripe Water firmy Woodwards (tak wygląda -> http://images.okazje.info.pl/p/zdrow...ter-150-ml.jpg). Przeszło jak ręką odjął.
            Też to u mnie przy pierwszym było testowane; może coś tam pomagało, ale nie jak ręką odjął. Pierwszemu to w ogóle niewiele pomagało; u drugiego b.skuteczne były okłady na brzuch z ciepłej pieluszki.

Ale tak napisał rey problem był w temacie już wcześniej mocniej wałkowany.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Orientuje się ktoś czy są te krople Sab Simplex do dostania gdzieś w Warszawie? Moja siostra zamówiła z Niemiec, ale będą za 5 dni, w Warszawie podobno nie do dostania, ale zawsze warto spytać.
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Pogoogluj trochę to może znajdziesz. Ze 3 lata temu byłem w podbramkowej sytuacji w Wielkanoc i udało mi się znaleźć, gdzieś na Ochotę jeździłem pamiętam.

Komentarz

• Czy fotelik siedzący 9-19 kg lub 9-25 kg dla 9 miesięcznego brzdąca (9,5 kg) to bezpieczne rozwiązanie?
                  Synek w kubełkowym foteliku już się średnio mieści i zastanawiam się, czy to już odpowiedni moment na zmianę.
                  Dwóch lekarzy, w tym ortopeda - na tak, facet w Smyku skrzywił się na ten pomysł i powiedział żeby poczekać miesiąc lub dwa.

Wiem, że były prowadzone dyskusje na temat fotelików, ale może ktoś zaopatrywał się ostatnio i mógłby coś polecić?

Komentarz

• To chyba zależy czy brzdąc już siedzieć potrafi?

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
                      Czy fotelik siedzący 9-19 kg lub 9-25 kg dla 9 miesięcznego brzdąca (9,5 kg) to bezpieczne rozwiązanie?
                      Synek w kubełkowym foteliku już się średnio mieści i zastanawiam się, czy to już odpowiedni moment na zmianę.
                      Dwóch lekarzy, w tym ortopeda - na tak, facet w Smyku skrzywił się na ten pomysł i powiedział żeby poczekać miesiąc lub dwa.

Wiem, że były prowadzone dyskusje na temat fotelików, ale może ktoś zaopatrywał się ostatnio i mógłby coś polecić?
                      Ale fotelik samochodowy czy taki domowy? Bo jeśli domowy to moja 6-miesięczna córa już w czymś takim siedzi i jest zachwycona:

Komentarz

• Chodzi o fotelik samochodowy. Dzieciak już sam siedzi, posiłki również je w foteliku siedzącym. Jednak niekiedy przy siedzeniu na dywanie/kanapie konieczna jest pomoc przy wstawaniu (potrafi się gibnąć na boki) i asekuracja.O ile zapięty pasami siedział by stabilnie, to bardziej zastanawiam się nad jego bezpieczeństwem w razie wypadku (np. kręgów szyjnych)

Komentarz

• Dziewięć miesięcy to zdecydowanie zbyt wcześnie by przesadzać dziecko do fotelika przodem do kierunku jazdy. Jest to po prostu niebezpieczne dla życia i zdrowia dziecka. Powodów jest kilka, między innymi rozwój fizyczny kręgosłupa i proporcje ciała, wszystkie opisane w poniższych artykułach. Zamieszczam też film z testu na którym doskonale widać że fizyki nie da się oszukać. Na początek sprawdziłbym czy są wyciągnięte wkładki redukcyjne, sprawdził ustawienie pasów, wystające nóżki dziecka nie są kryterium do zmiany fotelika. Jeśli istotnie dziecko nie mieści się w foteliku grupy 0+ to można przesadzić je do fotelika 9-18 lub 9-25 kg, ale TYŁEM do kierunku jazdy. Służą do tego specjalne foteliki, których coraz więcej jest na polskim rynku. Takie konstrukcje są powszechnie stosowane w Skandynawii nawet do 4 roku życia dziecka i to już od lat sześćdziesiątych Alternatywą mogą być foteliki kombinowane, zazwyczaj przewozi się w nich dziecko do 13 kg tyłem potem do 18 przodem. W razie wątpliwości pytaj śmiało.

http://foteliki-pod-lupa.pl/foteliki-tylem-2/
                          http://fotelik.info/pl/art/po_co_ten_fotelik,11.html
                          http://fotelik.info/pl/art/od_kiedy_..._ruchu,12.html
                          http://fotelik.info/pl/art/fotelik_s..._jazdy,10.html

Kim jestem i czym się zajmuję?http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artyku...ic-w,id,t.html , nie jestem sprzedawcą, jestem rodzicem interesującym się bezpieczeństwem dzieci, który postanowił działać lokalnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w samochodach.

Komentarz

• A już chciałem prosić kolegę o interwencję.
                            Cieszę się ,że czuwasz.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Ale fotelik samochodowy czy taki domowy? Bo jeśli domowy to moja 6-miesięczna córa już w czymś takim siedzi i jest zachwycona:
                              Croclick co to za firma? bo ma kółka z przodu a to dla nas ważne. Jesteśmy na etapie wyboru takiego krzesełka do karmienia.

Komentarz

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
                                Croclick co to za firma? bo ma kółka z przodu a to dla nas ważne. Jesteśmy na etapie wyboru takiego krzesełka do karmienia.
                                Jest pod blacikiem logo Fishera
                                Złoty słońca blask dokoła,
                                Orzeł biały wzlata w wzwyż,
                                Dumne wznieśmy w górę czoła,
                                Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
                                Depcząc podłość, fałsz i brud,
                                W nas mocarne wiosny tchnienie,
                                W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
                                Niechaj wroga przemoc drży!
                                Już zwycięstwa dzień nadchodzi,