Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tatą być

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Do oddania mam dużą paczkę pieluch ( Pampers active baby ) o rozmiarze 3 ( 6-10 kg ). Paczka jest otwarta i znajdują się w niej też pieluszki innych marek ( Lupilo, Dady ) więc jest tam koło 90 sztuk.
    Nasz malec szybko przeskoczył w 4-ki.
    Odbiór możliwy od czwartku na Jelonkach, priv

Komentarz

• Wybraliśmy się pierwszy raz na zajęcia w basenie dla niemowląt. Gdyby ktoś był zainteresowany to bardzo polecam BABY COLUMBUS- OSiR Włochy (Gładka 18 )
      Plus taki, że nie trzeba kupować z góry karnetu na x zajęć, a i tak ma się zagwarantowane miejsce z tygodnia na tydzień.
      Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
      spędzić go lub wykorzystać.
      James Arthur Ray

Komentarz

• Żona właśnie jedzie z dwójką na Potocką na podobne zajęcia. Z tym, że ciut starsze niż Wasze. Zobaczymy

Komentarz

• Sprzedam
          https://www.olx.pl/oferta/fotelik-sa...tml#d2efb3b067
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• O godzinie 4:07 na świat postanowiła wyskoczyć Róża, 59 cm, 4500 gr, 10/10, wszystko elegancko
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Gratuluję
              Pokaźna córeczka

mogłeś być przy porodzie czy ze względu na śmiertelne zagrożenie byłeś ale myślami?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                Gratuluję
                Pokaźna córeczka

mogłeś być przy porodzie czy ze względu na śmiertelne zagrożenie byłeś ale myślami?
                Dzięki
                Nawet gdybym chciał to nie mogłem, wszystko zaczęło się ok. 2 nad ranem, kilka skrzyżowań na czerwonym i wyrzuciłem żonę pod szpitalem, drugie dziecko lekko w szoku co się dzieje, że w środku nocy gdzieś jedziemy, dodatkowo mam wszystkie objawy korony oprócz tego najważniejszego
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Gratulacje i ... śpij szybko!
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Gratulacje i ... śpij szybko!
                    Za pierwszym razem poszedłem za radą kolegów i trzeciej nocy udawałem, że nic nie słyszę, tym razem będzie podobnie
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• TYm razem małżonka może się okazać mniej naiwna lub twardsza

Oby nie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Gratulacje
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

Dzięki
                          Nawet gdybym chciał to nie mogłem, wszystko zaczęło się ok. 2 nad ranem, kilka skrzyżowań na czerwonym i wyrzuciłem żonę pod szpitalem, drugie dziecko lekko w szoku co się dzieje, że w środku nocy gdzieś jedziemy, dodatkowo mam wszystkie objawy korony oprócz tego najważniejszego
                          Gratulacje.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Dziękuję
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              TYm razem małżonka może się okazać mniej naiwna lub twardsza

Oby nie.
                              Ja niestety przy pierwszym synu trochę błędów popełniłem, za długo twierdziłem, że na "moich" zmianach nie śpi i teraz przy drugim synu "co chwila" mam wypominane D

Komentarz

• Ooo, gratuluję
                                I widzę, że porady co do szybkiego spania w tym wypadku nie są potrzebne

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                                X