Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tatą być

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To i ja się pochwalę, że w marcu / kwietniu przyszłego roku stanę się pełnoprawnym członkiem tego wątku

Komentarz

• Kolejna pociecha w rodzinie. Ciekawe czy teraz na synka zadziałają takie przyśpiewki jak " Jesteśmy zawsze tam " albo " Legia Warszawa" bo na córkę działały uspokajająco przy szczepieniu a przyznam że nic innego nie pomagało :P
      Ostatnio edytowany przez Adamus85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Takie pytanie, jakie produkty kupujecie dzieciom do jedzenia, wszytko co lubią jeść dane dzieci i co możliwie nie zawiera tych wszystkich E itp.

Ostatnio kupiłem z sokolowa szynke drobiowa z takiej serii co są parówki dla dzieci i się bardzo zdziwiłem, że nie ma tam tych świństw. Mlody pozarl w zasadzie cala paczkę w jeden wieczór i stwierdził że mu bardzo smakuje.

Nie jest to żadna reklama oczywiście. Co Wy kupujecie dzieciakom zdrowego?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Jeśli chodzi o parówki to kupuje tylko "Nova" nazywają sie bodajże "Bez E" ale to z racji stwierdzonej nietolerancji na białko mleka i gluten, a niestety w wielu innych produktach tego typu występuję serwatka lub mąka.

I właśnie przez to większość produktów musimy robić sami, jak choćby kostki rosołowe które nawet nei wiedziałem ile mają w sobię "ulepszczaczy" ale np. Dżem firmy stolvit też ma dobry skład, do tego polecam zamienić kurczaka na indyka. No chyba że masz dostęp do własnego drobiu.

Komentarz

• Ktoś moze kupował trampolinę dla dzieci do ogrodu? albo samochod dla dwóch osob i cos poleca?

Komentarz

• Taką kupiłem w zeszłym roku:

https://allegro.pl/oferta/trampolina...ZDhjOTkyNzU%3D

Spełnia oczekiwania.
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ja jestem przeciwnikiem tego typu "uciech". Ortopedzi dziecięcy tylko zacierają ręce. Jeszcze jak jedno się bawi to ok, ale jak więcej w tym samym momencie, to szkoda zdrowia.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Dzięki rey w jakim wieku masz dziecko/dzieci?

Szawar coś więcej poporsze czemu

Komentarz

• Pewnie ma na myśli to, że ciężar może być za duży, lub jedno dziecko wybije drugie odrobinę za wysoko - fizyka.

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta

Dzieci nie kontrolują swoich ruchów w powietrzu. Jeśli bawi sie ich więcej niż dwójka w tym samym momencie to o uraz nie trudno.
                      Naciągnięcia mięśni, zwichnięcia, złamania kończyn, urazy głowy, szyi i zranienia, wybite zęby, zadrapania itp.
                      Jedno z dzieci znajomych złamało ręke w stawie łokciowym, drugie uszkodziło staw skokowy. Za każdym razem te urazy sie zdarzyły kiedy bawiło sie w tym samym momencie więcej niż jedno dziecko.
                      Trampoliny tez pewnie maja zalety, bo dziecko jest w ciągłym ruchu, ale jesli miałbym wybierać miedzy trampoliną a inna czynnością, w której dziecko jest w ruchu, to wybrałbym inną opcję.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Oka dzięki. Masz rację. Trzeba uważać albo być bileterem I regulować ilość chętnych na wejscie

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrek_easy Zobacz posta
                          Dzięki rey w jakim wieku masz dziecko/dzieci?

9 i 6
                          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                            9 i 6
                            Dzięki!

Komentarz

• O, tutaj się nada idealnie, mimo lekkiego nagięcia kompatybilności. Naprawdę warto. Wzruszyłem się. Mądrą miał chłop córkę:
                              https://polskatimes.pl/pawel-zarzecz...ar/c1-14882733
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                O, tutaj się nada idealnie, mimo lekkiego nagięcia kompatybilności. Naprawdę warto. Wzruszyłem się. Mądrą miał chłop córkę:
                                https://polskatimes.pl/pawel-zarzecz...ar/c1-14882733
                                Potwierdzam naprawdę warto. Wielkie dzięki za linka.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

Pracuję...
                                X