Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rockowe płyty i koncerty godne polecenia lub nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Net
    odpowiedział(a)
    Jeśli ktoś z Was ma czas będąc w domu to Metallica co poniedziałek będzie streamować swoje koncerty.

Pierwszy już wrzucony do sieci : https://www.facebook.com/Metallica/v...0805681417288/

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Ja wiem, że Woodstock, tarzanie w błocie, Sroland, laurka od Owsiaka itp., ale fajnie się tego słucha

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    O kurde

Chłopaki dali jeszcze 222 tysiące pln na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci ze swojej fundacji.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    O kurde

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Mi tylko jedno do głowy zawsze przychodzi :

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Ale u nas po "Wehikule czasu" nauczyli się czegoś nowego, a u nich powtórzyli Jozina. Czesi nie mają innych piosenek?

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Przy okazji Metalliki w Warszawie wyskoczyła mi Metallica w Pradze z zeszłego roku(w tym roku też to powtórzyli):

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Podobno wczorajsze wykonanie przez Metallikę "Snu o Warszawie" było barterową wymianą w ramach szerszej współpracy marketingowej
    Haha, rozwaliło mnie to. Ale nasze wykonanie jest lepsze.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Podobno wczorajsze wykonanie przez Metallikę "Snu o Warszawie" było barterową wymianą w ramach szerszej współpracy marketingowej

Zostaw komentarz:

• corher
    odpowiedział(a)
    Na tegorocznej majÃłwce we WrocÅ‚awiu byli m.in. Therion, Alestorm, Slade, Luxtorpteda, Illusion, no i moja ulubiona Tarja. ByÅ‚o MEGA!
    A w czerwcu Mystic Festival w Krakowie: Amon Amarth, Trivium, Sabaton, Witihin Temptation o wiele, wiele innych smakowitości!

Zostaw komentarz:

• Antisocial
    odpowiedział(a)
    23 października na warszawskim Torwarze wystąpią dwie legendy glam rocka Slade i Sweet [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Pytanie może trochę niepełnosprytne, ale od dłuższego czasu nie śledzę uważnie naszej rockowej sceny: czy jest teraz „na rynku” zespół/płyta możliwie przypominające „Prymityw” T.Love? (albo ogólniej rzecz biorąc wczesny T.Love)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X