Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rockowe płyty i koncerty godne polecenia lub nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W sobote byłem na koncercie warszawskiego zespołu Vedonist rozjebali system......

Komentarz

• Koncerty to jeszcze pewnie długo nie ale płyta jakby bliżej

https://www.facebook.com/LegiaPamiet...70150469755882

Komentarz

• Odkupię 1 bilet na Aerosmith na płytę jeśli ktoś chciałby się pozbyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez PamiętaMY Zobacz posta
          Koncerty to jeszcze pewnie długo nie ale płyta jakby bliżej

po odsłuchaniu demo jestem przekonany, że będzie to pozycja numer jeden w mojej bibliotece audio
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Pomijając nawet warstwę tekstową, to od strony muzycznej powala świeżość brzmień i różnorodność inspiracji - od warszawskich piosenek szemranych po wyspiarskich punkowców
            Jak dla mnie miazga; nawet jakbyście śpiewali nie o Legii, a o Stalówce Mielec to bym kupił płytkę.

A tak to z góry proszę o odłożenie dwóch
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez PamiętaMY Zobacz posta
              Koncerty to jeszcze pewnie długo nie ale płyta jakby bliżej

Zajebiste!!! Nie mogę doczekać się tej płyty. Szacunek za scoverowanie Horytnicy

Komentarz

• Szwadron 97 wraca na scenę
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Supportem Aerosmith w Łodzi będzie Alter Bridge

Komentarz

• Na początku lutego w Progresji pojawi się legenda i zespół kultowy w niektórych kręgach, zwłaszcza dla tych co jak ja, na studiach słuchali audycji Tomka Beksińskiego:

Fields of the Nephilim

Komentarz

• Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• U2 - "Joshua tree"

Co jakiś czas robię sobie powrót do tej płyty, wręcz muszę raz na xx dni wysłuchać od początku do końca. Wspaniałe, magiczne, przestrzenne arcydzieło.

Komentarz

• |Dawno nie słuchałem, ale potwierdzam. Ogólnie lubię stare U2, tak do okresu Achtung Baby włącznie.
                          Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Ja Achtungiem absolutnie nie gardzę. Powiem więcej - jeszcze "Zooropa" daje radę. W zasadzie tylko "Pop" jest nieudanym eksperymentem.

Komentarz

• Zamieszczone przez malkav77 Zobacz posta
                              U2 - "Joshua tree"

Co jakiś czas robię sobie powrót do tej płyty, wręcz muszę raz na xx dni wysłuchać od początku do końca. Wspaniałe, magiczne, przestrzenne arcydzieło.
                              Osobiście nie rozumiem fenomenu Joshua tree. Przez wielu fanów uważany jest za najlepszy album, jaki grupa wydała, natomiast ja bardziej cenię ,War', ,Achtung Baby' czy choćby ,How to Dismantle an Atomic Bomb'. No ale to już rzecz gustu

Komentarz

• Hity.

Masz tam takie stężenie hitów, że po prostu urywa głowę.

Pierwszy, postpunkowy okres u U2 też lubię bardzo.

Komentarz

Pracuję...
                                X