Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rockowe płyty i koncerty godne polecenia lub nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kowal244 Zobacz posta
    Live Nation ogłosi koncert Metallici na narodowym
    Jak mają grać na Narodowym to bardzo słaba opcja. Na ostatnim Orange Warsaw akustyka była ponoć tak słaba, że ludzie na trybunach nie wiedzieli co dany zespół śpiewa. Z mojej perspektywy (pod sceną) było całkiem ok. Kolejna sprawa, to taka, czy stadion pomieści tyle ludzi ile faktycznie będzie chciało przyjść na Metallice. Wątpie.
    Zegary odmierzają chwile już zużyte
    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
    Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

Live Nation ogłosi koncert Metallici na narodowym, rzekomo ma on odbyć się w Maju.
      Szkoda, liczyłem na coś nowego np. Pearl Jam, może na OWF wystapią. Jezeli chodzi o Live Nation to są strasznie powtarzalni z tymi samymi koncertami które już były nie wiem czy się boją prowadzić rozmowy z innymi artystami czy inni artyści są tak drodzy, że ceny za bilety by były zbyt wysokie. Soungdgarden po ogloszeniu informacji o koncercie w Polsce na swojej twarzoksiążce napisali, że zagrają w Auschwitz, jednak szybko ktoś to wyłapał i poprwaili na Oswięcim.

Są tu miłośnicy zespołu Rush ? Wypuslili nowy koncert dzisiaj ma wpaść do mnie kurier z paczuszką jak zapoznam się to napiszę krótką relację.

Komentarz

• Zamieszczone przez nict Zobacz posta
        Jak mają grać na Narodowym to bardzo słaba opcja. Na ostatnim Orange Warsaw akustyka była ponoć tak słaba, że ludzie na trybunach nie wiedzieli co dany zespół śpiewa. Z mojej perspektywy (pod sceną) było całkiem ok. Kolejna sprawa, to taka, czy stadion pomieści tyle ludzi ile faktycznie będzie chciało przyjść na Metallice. Wątpie.
        Byłem na Coldplay w zeszłym roku, siedziałem na trybucmach( jestem za stary na stanie pod sceną, stałem się koncertowym pikniekiem) i akustyka była świetna.
        Bóg z Nami, choj z Nimi.
        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Za to na Offspringu była beznadziejna, jakby grali za grubą ścianą i przy zamkniętych oknach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
            Szkoda, liczyłem na coś nowego np. Pearl Jam, może na OWF wystapią. Jezeli chodzi o Live Nation to są strasznie powtarzalni z tymi samymi koncertami które już były nie wiem czy się boją prowadzić rozmowy z innymi artystami czy inni artyści są tak drodzy, że ceny za bilety by były zbyt wysokie.

No ja też po cichu liczę, że jednak będzie to Pearl Jam, wątpliwości mają być rozwiązane o 12.

Bilety na Life Festival (tylko dzień koncertu Soundgarden) są już dostępne w sprzedaży, ceny od 169zł (płyta)...trochę drogo :/
            W Berlinie za 80 ojro na początku czerwca mamy Soundgarden razem z Black Sabbath.

Komentarz

• Impact Festival przenosi się do Łodzi:
              11 czerwca - Black Sabbath
              12 czerwca - Aerosmith

Komentarz

• Zamieszczone przez Jerzman Zobacz posta
                Byłem na Coldplay w zeszłym roku, siedziałem na trybucmach( jestem za stary na stanie pod sceną, stałem się koncertowym pikniekiem) i akustyka była świetna.
                Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
                Za to na Offspringu była beznadziejna, jakby grali za grubą ścianą i przy zamkniętych oknach.

Właśnie o ten koncert głównie mi chodziło, ja byłem zadowolony będąc pod samą sceną, natomiast wielu ludzi nie miało pojęcia jaka piosenka w danym momencie była wykonywana, co zresztą było zarzucane organizatorom, że Narodowy nie nadaje się do tego typu imprez.

Ciekawe czy była to kwestia złego nagłośnienia czy...zamkniętego dachu
                Zegary odmierzają chwile już zużyte
                Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
                  Impact Festival przenosi się do Łodzi:
                  12 czerwca - Aerosmith
                  Na Aerosmith trza być, mój pierwszy duży koncert stadion Gwardii, rok 1994r. Wszyscy chłopcy z 8c zakochanii w Alicji Silvestone, łza się w oku kręci
                  Bóg z Nami, choj z Nimi.
                  Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez mafioso Zobacz posta
                    Impact Festival przenosi się do Łodzi:
                    12 czerwca - Aerosmith
                    Liczyłem jednak na PJ, szkoda. Pomysł przeniesienia takiej imprezy do Łodzi i w dodatku do zamkniętej hali uważam za bardzo kiepski.

Komentarz

Liczyłem jednak na PJ, szkoda. Pomysł przeniesienia takiej imprezy do Łodzi i w dodatku do zamkniętej hali uważam za bardzo kiepski.
                      Po prostu na tegorocznym była tak słaba frekwencja, że pewnie nie chcieli znowu wtopić z tak dużą organizacją.

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                      Są tu miłośnicy zespołu Rush ? Wypuslili nowy koncert dzisiaj ma wpaść do mnie kurier z paczuszką jak zapoznam się to napiszę krótką relację.
                      Może nie jestem wielkim fanem, ale zespół bardzo szanuję, a w mojej winylowej dyskografii znajdzie się m.in. dwupłytowy Exit... Stage Left Ostatnia studyjna Clockwork Angels jest świetna, z nowym wydawnictwem z chęcią się zapoznam.
                      Ostatnio edytowany przez Nordavind; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mettalilica na Sonisphere

Komentarz

Mettalilica na Sonisphere
                          ehh i znowu to nie Pearl Jam, coś czuje że zagoszczą na hipsteriadzie w Gdyni.

Komentarz

• Może tutaj się trafi ktoś zorientowany - potrzebuję na szybko płytkę Horytnicy (najchętniej "Głos patriotów", ew. "Historie walk o wolność") - czy da radę to dostać gdzieś stacjonarnie w Warszawie ?
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Najszybciej na allegro dostaniesz. Głos Patriotów śmiga za straszne pieniądze, Historie Walk o Wolność bez problemu zakupisz

http://allegro.pl/horytnica-historie...786386723.html

Jeśli zależy Ci na utworach z Głosu Patriotów to zakup płytę In Memoriam vol.1...To taka the bestka

http://allegro.pl/horytnica-in-memor...786387831.html

Komentarz

ehh i znowu to nie Pearl Jam, coś czuje że zagoszczą na hipsteriadzie w Gdyni.
                                i wykrakałem... Dziś ogłosili trasę europejską, 11 koncertów, w tym tylko 2 festiwale i jeden z nich to Open'er. Pearl Jam będze headlinerem 2 dnia festiwalu (3.07.2014) i co ciekawe ma zagrać pełny set (ok 2h)
                                bilety jednodniowe - 207pln.

Komentarz

Pracuję...
                                X