Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkania

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Zapytam w kontekście kredytu hipotecznego. Czy osoba bez tzw. historii kredytowej (w BIK brak informacji o udzielonych i spłacanych kredytach) ma rzeczywiście mniejsze szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego? Czy warto "nabić" sobie wpis w BIK poprzez wzięcie drobnych zakupów na raty (mimo, że stać na zapłatę od ręki całej ceny zakupu) np. odzieży, sprzętu RTV/AGD i szybką spłatę rat?
    Bardziej wpływa to na scoring. Jak jest stabilna robota i wiek powyżej 30 to powinno być Ok. Ja swoją historię budowałem przez ok. 4 lata. Akurat przy hipotece nie było to tak bardzo potrzebne bo mam bardzo stabilną pracę. Niemniej jednak moje pierwsze raty to były bardzo niekorzystne ale dostałe je. Później poszło z górki. Teraz gdzie nie pójdę zawsze dostaje raty na co chce. Z kredytami również zero problemu. Uważam, że warto budować sobie historie w BIK. Taki człowiek jest bardziej wiarygodny dla banku.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Dziękuję za informacje

Komentarz

• Teraz o historię dużo łatwiej, bo masz sporo promocji na zakup czegoś przy racie 0% chociażby na allegro. Cena jest ta sama bez względu na to, czy płacisz od razu za całość czy rozłożysz na 20 rat.

Komentarz

• Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
          X