Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytania i dyskusje niepełnosprytne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• już dwa razy błąd aplikacji jeszcze raz i mecz oblukam przy piwie w barze.

Komentarz

• m82 ja nie mogę powiedzieć, taka była moja umowa z Jastrzębiem
      Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Jeżeli to taka tajemnica to nie piszcie o niej na forum i nikt nie będzie miał do was nękał itd.
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Widać, że są i plusy przeciążenia serwera

Komentarz

• Jastrząb zobaczył że jesteś piknikiem z 220 i pewnie dlatego nie chce powiedzieć. On jest z chuligańskiej trybuny 209 więc uważaj
            Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
              Jastrząb zobaczył że jesteś piknikiem z 220 i pewnie dlatego nie chce powiedzieć. On jest z chuligańskiej trybuny 209 więc uważaj

To nawet nie o to chodzi. Mój sposób przestał działać, ale wiem, że moderator Mort ma inną metodę, która póki co jest skuteczna. Proponuję zwrócić się do niego, może pomoże...
              OFMC

Komentarz

• ej Mi np pomógł Mort, dawajcie do niego, on ma jakiś oddzielny dostęp.
                OFMC

Komentarz

• @m82 - Ty taki mało kumaty jesteś czy tylko udajesz? Tak ciężko załapać, że oni się wbijają na sektor Lecha. Na Cracovii też tak byli.

Komentarz

• 6 razy błąd aplikacji, Boże widzisz i nie grzmisz...

Komentarz

• Dla tych co chcą uderzać w te bilety z których po 12 godzinach zejdą rezerwacje. Współczucia.

Zamieszczone przez Legia.com
                      Uprzejmie informujemy, że w związku z niezależnymi od nas pracami technicznymi na serwerach obsługujących nasz portal, legia.com będzie niedostępna w godzinach 21:30 - 8:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Redakcja legia.com.

Komentarz

• Płacił ktoś przez mBank?

Powoli zaczynam się irytować... Ile można. Za każdym razem błąd aplikacji.

Edyta: znalazłem odp w innym topicu

Komentarz

• ja powoli mam dość już z 5 razy próbowałem i cały czas błąd aplikacji !!! najwyraźniej trzeba się będzie wstrzymać do niedzieli i czekać na cud :/

LEGIA
                          WARSZAWA
                          TO NASZA DUMA I SŁAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez 4love Zobacz posta
                            ja powoli mam dość już z 5 razy próbowałem i cały czas błąd aplikacji !!! najwyraźniej trzeba się będzie wstrzymać do niedzieli i czekać na cud :/
                            to i tak mało razy, ja już jestem przy 14 razie ;D

Komentarz

• Zamieszczone przez 4love Zobacz posta
                              ja powoli mam dość już z 5 razy próbowałem i cały czas błąd aplikacji !!! najwyraźniej trzeba się będzie wstrzymać do niedzieli i czekać na cud :/
                              co tam niedziela, jutro od 8.00 II runda walki z serwerem

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                                Jastrząb zobaczył że jesteś piknikiem z 220 i pewnie dlatego nie chce powiedzieć. On jest z chuligańskiej trybuny 209 więc uważaj
                                No właśnie jestem "piknikiem" więc nikomu miejsca na "żylecie" nie zabiorę.
                                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

Pracuję...
                                X