Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wieczór kawalerski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wieczór kawalerski

Witam

Generalnie skrótem mówiąc, mój braciak się żeni i próbujemy ze znajomymi coś zorganizować.
    Jeśli chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami, pomysłami i fajnymi miejscówkami, to bym był wdzięczny Nie wpisywałem się w temacie kluby/puby, bo wolelibyśmy coś bardziej oryginalnego niż iść do klubu

to szeroki temat...

w skrócie: knajpa, wóda, baby, wóda, awantura, ewakuacja, rzyganie, knajpa, wóda, pożar, koniec.

dziękuję dobranoc
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Sofii nie ma to zostaje Sogo...

Rado, to scenariusz do kac vegas 2?
      Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Zamieszczone przez Dziegiel Zobacz posta
        Witam

Generalnie skrótem mówiąc, mój braciak się żeni i próbujemy ze znajomymi coś zorganizować.
        Jeśli chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami, pomysłami i fajnymi miejscówkami, to bym był wdzięczny Nie wpisywałem się w temacie kluby/puby, bo wolelibyśmy coś bardziej oryginalnego niż iść do klubu
        skoro chcecie coś oryginalnego to może niech jeden drugiemu włoży siusiaka w dupę i będzie oryginalnie...

Przepraszam ale nie mogłem....

Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby i skurwienie się? Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???

Komentarz

no wlasnie dlatego mowilem, ze nie chcemy knajpy :P

Komentarz

normalny, Ty to chyba jakiś pojebany jesteś!
            Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Maniek : Bluźnisz!

http://www.sofia.net.pl/

Sofia is back!

Zamieszczone przez normalnykibic Zobacz posta
              Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby i skurwienie się? Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???
              Tylko ,że zwykła popijawa w męskim gronie to tylko...zwykła popijawa w męskim gronie.
              Po slubie takie tez będą.Na wieczorze ma być grubo i z gołym cycem.
              Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Maniek Zobacz posta
                Sofii nie ma to zostaje Sogo...
                Sofia jest na Polnej... Kolega nie doinformowany.

Rado, to scenariusz do kac vegas 2?
                nie... autentyczny zapis kawalerskiego w gronie kilku tu obecnych
                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Mój "szwagier" kiedyś z kumplami zrobił niezła akcję na wieczór kawalerski.Dogadali się najpierw z narzeczoną kumpla,która w nocy go spakowała itd,rano przez okno podała walizki chłopkom,którzy zaraz po tym wpadli niczym CBA w kominiarkach do pokoju w którym spał kawaler,wyciągając go z łożka i wynosząc za nogi do busa,którym pojechali na balety nad morze.W trakcie podróży nie miał pojęcia gdzie jadą,był w piżamie,nie wiedział,że ciuchy są w bagażniku itd.Narzeczona wyszła z domu,więc myślał,że o niczym nie wie,nie miał telefonu,a oni nie dawali mu zadzwonić Balet trwał cały weekend,nakręcono film z "wjazdu na chate",więc wg mnie był to oryginalny i ciekawy pomysł,który dodatkowo można będzie przypomnieć sobie na DVD

Komentarz

normalny, Ty to chyba jakiś pojebany jesteś!
                    ok ja jestem pojebany bo nie uważam żeby moja przyszła 2 połowa podczas wieczoru kawalerskiego/panieńskiego używała sobie pi.zdy/ch.ja za pieniądze

Komentarz

Czy wieczór kawalerski to musząc być dziwki, limuzyny, kluby
                      tak
                      dziwki i limuzyna to absolutny priorytet

Nie wystarczy zwykła popijawa w męskim gronie???
                      zwykla popijawa to moze byc co weekend jak ktos ma ochote
                      jak typ sie zeni to ma byc tak jak pisal Rado - z hukiem i ekscesami!

Komentarz

Rozumiem, ze jestes swiadkiem i starasz sie zorganizowac cos fajnego. Pamietaj, ze najwazniejsza osoba tego wieczoru jest przyszły Pan Młody, wiec wieczór powinien byc robiony pod niego, a nie pod kumpli, którzy przyjda.

Ja mimo wszystko upierałbym sie przy lokalach, gdzie mozna pogadac przy wódeczce, pozniej mozna uderzyc gdzies na miasto, jakas dyskoteka, a na koncu Sogo. Nikt nie mowi tutaj o skurwieniu sie, to teoretycznie ostatni wieczór na wolnosci, wiec jakies obce kobiety wydaje mi sie sa mile widziane, a popijawe w meskim gronie w domu przy chipsach i ogórkach, mozna zrobic podczas parapetówy. Sa jednak rózne gusta.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

hehe, niezła opcja Kubal ;] właśnie o to chodzi, żeby jakoś zapamiętać ten wieczór, a nie siedzieć przed TV i wódke w domu pić co mozna robic w kazdy inny dzien...

Komentarz

Zamieszczone przez Dziegiel Zobacz posta
                            hehe, niezła opcja Kubal ;] właśnie o to chodzi, żeby jakoś zapamiętać ten wieczór, a nie siedzieć przed TV i wódke w domu pić co mozna robic w kazdy inny dzien...
                            Mina Pana Młodego-bezcenna Zapomniałem dodać,ża akcja miała miejsce w Piątek rano,kiedy za 2h kawalerowi zaczynała się robota,akcja była tak zorganizowana,że załatwili mu wolne,o czym też przez jakiś czas nie wiedział

IMO najważniejsze jest to,żeby osoba której dotyczy ten wieczór,nie wiedziała co będzie grane,takie wkręty są najciekawsze.Ja akurat podałem przykład,który miałem okazję zobaczyć,ale można wymyśleć jeszcze sporo innych ciekawych akcji,oczywiście zależy to też od hajsu,no ale Ty będziesz wiedział najlepiej,na co możecie sobie pozwolić

Komentarz

http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=7749 stary temat = skarbnica wiedzy tajemnej
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                              X