Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wieczór kawalerski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    jak typ sie zeni to ma byc tak jak pisal Rado - z hukiem i ekscesami!
    A zobacz na to z innej strony. Ty się hajtasz i wg. Twojej teorii Twoja panna na wieczorze panieńskim była jechana w 3 otwory z "hukiem i ekscesami"

poślubisz?

Komentarz

Nie bierz jej zbinky!

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

prawda jest jedna
        bez dziwek ale z przytupem
        a i w ryja można dać

ps:
        na kawalerskim kumpla w 98 kończylismy w knajpie na asp, upaleni jak tony halik i densowalismy przy techno do 8 rano
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
          Nie bierz jej zbinky!

Ta ,wiem szydera zbierze swoje żniwo. Kończę moje wywody w tym temacie. Życzę kochającym prawdziwie normalnej partnerki a koniobijcy mogą uskuteczniać swoje teorie...

Komentarz

normalnykibic, masz jakies zle wspomnienia z wieczoru kawalerskiego? badz panienskiego Twojej wybranki?

Komentarz

Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
              normalnykibic, masz jakies zle wspomnienia z wieczoru kawalerskiego? badz panienskiego Twojej wybranki?
              a musi mieć ?
              myśl ze jak ja coś zarucham (nie wiadomo po co) i że ona moze tez coś przyjmie w pi.zde jakoś nie rozweseliła by mojego kawalerskiego
              tyle odnosnie dziwek i ru.chania na kawalerskim
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                Też tak pomyślałem... Zbyt duże ciśnienie ma w tym temacie... Jakiś walczący feminista czy co?
                http://przegladpraski.pl/

Komentarz

no chyba usi skoro jego pierwsza propozycja to "siusiak w dupie"

piszac "dziwki" zakladam, ze wiekszosc ma na mysli striptizerki co nie jest jednoznaczne z ruchaniem.
                  dlatego spytalem czy ma jakies zle doswiadczenia, mialem okazje byc na 3 kawalerskich na kazdym byly dziewczyny i nic nie dzialo sie co mogloby zachwiac malzenstwo.

Pomijam wspoltowarzyszy Mlodego, ktorzy zamiast klubu wybierali opcje balaganu

edit: odnosilem sie do Artysty
                  Ostatnio edytowany przez pawlik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ten temat
                    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                    będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Zamieszczone przez normalnykibic Zobacz posta
                      A zobacz na to z innej strony. Ty się hajtasz i wg. Twojej teorii Twoja panna na wieczorze panieńskim była jechana w 3 otwory z "hukiem i ekscesami"

poślubisz?

w tym temacie równouprawnienia nie ma
                      to po pierwsze

po drugie nie wyselekcjonowałeś w moim poście ironii

nie dziwię się - zbytnio się zagrzałeś tym tematem i też podejrzewam jakąś traumę u Ciebie

wyluzuj chłopie bo temat z lajtowego robi się powoli mniej lajtowy

na razie tyle

Komentarz

Niedawno byłem na kawalerskim - najpierw popijawa pod Warszawą, później 2 godziny wożenia się Hummerem w 20 osób, na koniec miał zajechać pod Desperados, ale że szofer wymyślił, że pod sam klub nie da się podjechać, to z buta w deszczu ze Świętokrzyskiej. Sam Hummer strasznie drogo wyszedł, lepiej przepić czy chociażby panienki do tańczenia wynająć.
                        A i klub to jak dyskoteka, bardziej na urodziny, kawalerski mógłby być z większą fantazją zorganizowany

Co kto lubi zresztą...
                        Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                          a musi mieć ?
                          myśl ze jak ja coś zarucham (nie wiadomo po co) i że ona moze tez coś przyjmie w pi.zde jakoś nie rozweseliła by mojego kawalerskiego
                          tyle odnosnie dziwek i ru.chania na kawalerskim
                          Artycha - ale to, że Ty nie zaruchasz nie jest równoznaczne z tym, że Ona nie przyjmie

żeby nie było - rozważania czysto akademickie i ze sporym dystansem

Komentarz

normalnykibic, Tyś jest bardzo nerwowy i uczuciowy.
                            dziwki nie są potrzebne, ale tancerki to absolutna podstawa. Do tego litry alkoholu i wg mnie zabawa igła. Oprócz tego jestem zwolennikem wyjazdu,np tak jak opisane wyżej porwanie(kumpel miał dokładnie to samo)

Komentarz

przechodziłem to niedawno więc zamieszczam tu mały epizod z mojego wieczoru kawalerskiego. W sumie limuzyn i innych głupot nie było. Była knajpa, wódka, balety na parkiecie w rytm kibicowskich szlagierów,znowu wódka,skromne piro, wódka, opanowanie jakiejś dyskoteki, wódka, a kolejnego dnia after party w parku również z wódką było przednio

http://www.youtube.com/watch?v=wk23AVY17Iw

Komentarz

A ja bym zrobił swoje kawalerskie w Źródełku na zakończenie sezonu. Serio *****.
                                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                                X