Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Viaplay ma wykupione prawa do Ligi Europy i Ligi Konferencji, a więc mecze Legii w płatnej platformie internetowej (32 zł miesięcznie). No chyba, że wejdziemy do Ligi Mistrzów, wtedy dalej Polsat...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
      Viaplay ma wykupione prawa do Ligi Europy i Ligi Konferencji, a więc mecze Legii w płatnej platformie internetowej (32 zł miesięcznie). No chyba, że wejdziemy do Ligi Mistrzów, wtedy dalej Polsat...
      Mecze polskich klubów chyba i tak będzie pokazywał TVP. Przynajmniej kiedyś tak chyba było.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://media.upc.pl/149799-upc-pols...aplay-w-polsce

I teraz chcąc oglądać, przykładowo Ekstraklasę i Premier League, trzeba będzie sobie dopisać ze 100 zł do abo w takim UPC.
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Chyba, że tak jak w Netflixie, będzie można oglądać jednocześnie na kilku urządzeniach...wtedy wyjdzie taniej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Mecze polskich klubów chyba i tak będzie pokazywał TVP. Przynajmniej kiedyś tak chyba było.
            Jeżeli się nie myle to mecze klubów z danego kraju, muszą być transmitowane w TV ogólnodostępnej. Chyba między innymi dlatego w tamtym roku Polsat meczów Lecha nie chował w jakichś kanałach Premium tylko było można oglądać normalnie. Pytanie z kim dogada się ta Viaplay, choć patrząc po tym jakie ciśnienie na splendor ma Szkolnikowski, to pewnie TVP się mocno postara o te mecze.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

Jeżeli się nie myle to mecze klubów z danego kraju, muszą być transmitowane w TV ogólnodostępnej. Chyba między innymi dlatego w tamtym roku Polsat meczów Lecha nie chował w jakichś kanałach Premium tylko było można oglądać normalnie. Pytanie z kim dogada się ta Viaplay, choć patrząc po tym jakie ciśnienie na splendor ma Szkolnikowski, to pewnie TVP się mocno postara o te mecze.
              oby!
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

Jeżeli się nie myle to mecze klubów z danego kraju, muszą być transmitowane w TV ogólnodostępnej.
                To chyba dotyczy meczów reprezentacji.
                edit.
                Klubowych na szczęście też.
                Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                  To chyba dotyczy meczów reprezentacji.
                  nie tylko

https://twitter.com/F_Zdankiewicz/st...829376/photo/1
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Pytanie tylko czy taka platforma będzie chciała jakiejkolwiek tv udostępnić sygnał? Czy ta ustawa w ogóle ich obejmuje jeśli to nie jest konkretnie telewizja tylko platforma internetowa? Mogą np te mecze puścić z odblokowanym dostępem i przy okazji wypromować swój produkt.

Komentarz

• Jest ktoś na Forum korzystający z Viaplay ?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Ja.
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Handlowcy Orange z forumki dajcie znać co myślicie Orange proponuje umowę na 24m z tel. Samsung A12 - cały pakiet za 73zł (25GB internetu) brać to czy można liczyć na coś więcej teraz? Teraz mam abo za 35zł m-c.
                          "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                            Handlowcy Orange z forumki dajcie znać co myślicie Orange proponuje umowę na 24m z tel. Samsung A12 - cały pakiet za 73zł (25GB internetu) brać to czy można liczyć na coś więcej teraz? Teraz mam abo za 35zł m-c.
                            A ile masz teraz GB ? Bo ten telefon chodzi po 800 zł . Więc pytanie czy jest sens wiązać się umową
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Umową i tak się wiąże nawet bez tel. Jeśli chodzi po 800zł to 24x33 też prawie 800zł wychodzi, teraz mam tylko 10GB.
                              "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                                Umową i tak się wiąże nawet bez tel. Jeśli chodzi po 800zł to 24x33 też prawie 800zł wychodzi, teraz mam tylko 10GB.
                                No właśnie nie musisz się wiązać na dwa lata. Jeśli starcza Ci 10 gb to nie przedłużaj umowy (przejdzie na czas nieokreślony) i bierz tel z jakiegoś sklepu na raty.

PS. W razie dalszych pytań, lepiej przejść do odpowiedniego wątku
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X