Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Urban Zobacz posta
    czyli to samo czego ja oczekuje, wiec mam o co wałczyć. Obecnie zaproponowali mi nst zestaw: Net 60 Mb/s + Pakiet Max Extra HD z nagrywarką + Telefon ( 60 min) za 135 zł na 24 msc.
    Podpisałem z nimi umowę w zeszłym miesiącu. Mam to co Ci proponują na 12 miesięcy za 135 zł (pierwsze 3 mieisiące 95 zł).

Więc jeżeli uda Ci się dostać lepszą ofertę to będe mega zdziwiony.

Oczywiście Canal +dodatkowo płatny 35 zł...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mi proponują C+ za 25 zł, wczoraj dzwoniłem ale na razie nie proponują nic lepszego. Wyślę im wypowiedzenie może wtedy dadzą jakieś pakieciki gratis

Komentarz

• Ufff...
        Dobrze, że przeczytałem 2 ostatnie strony tego tematu...
        Jako stary/stały klient UPC (już poza umową) chciałem złapać promocję 12-miesięczną, o której wspomniał Benek. Okazuje się, że jedyną opcją dla obecnych klientów jest umowa na 24 m-ce bez zniżki na 3 pierwsze. Przy okazji dowiedziałem się, że nowym klientem staję się dopiero po 3 miesiącach po opuszczeniu firmy. Ręce opadają... Dopiero posty Szawara tchnęły we mnie nieco optymizmu. Mam szybkie pytanie: czy można zrezygnować mailem, czy trzeba słać pismo listem tradycyjnym?

PS. Domyślam się, że ta dosyć bezczelna polityka firmy podyktowana jest brakiem solidnej konkurencji na rynku - ostatnio tu i ówdzie słyszę, jak ludzie uciekają od Vectry.

Komentarz

• Wszędzie złodzieje... Mi z końcem lipca kończy się umowa z Multimedia na internet. Do tej pory płaciłem 62 zł/m-c za 12Mb/s. Patrzę na ich stronę - dla nowych klientów 49,00 zł/m-c za 30 Mb/s. Dzwonię na infolinię i pani mi mówi, że to jest tylko dla nowych klientów, a jak dla mnie, to 59,00 zł przy Umowie na 12 miesięcy. Na moje pytanie, czy jak wypowiem starą Umowę i podpisze nową, to mi dadzą za te 49,00 zł, poinformowała mnie, że tak, ale przez okres 30 dni po wypowiedzeniu starej Umowy nie mogą mi świadczyć żadnych usług (w sensie, zostaję przez miesiąc bez internetu... ). Poszedłem dzisiaj do ich salonu, gdzie trafiłem jakąś ogarniętą dziewczynę. Poradziła mi złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon z działu utrzymania klienta. Cytat - "Może się uda i zejdą panu na te 49 zł". Ogólnie banda gnojków i wyzyskiwaczy, ot co.
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
            Wszędzie złodzieje... Mi z końcem lipca kończy się umowa z Multimedia na internet. Do tej pory płaciłem 62 zł/m-c za 12Mb/s. Patrzę na ich stronę - dla nowych klientów 49,00 zł/m-c za 30 Mb/s. Dzwonię na infolinię i pani mi mówi, że to jest tylko dla nowych klientów, a jak dla mnie, to 59,00 zł przy Umowie na 12 miesięcy. Na moje pytanie, czy jak wypowiem starą Umowę i podpisze nową, to mi dadzą za te 49,00 zł, poinformowała mnie, że tak, ale przez okres 30 dni po wypowiedzeniu starej Umowy nie mogą mi świadczyć żadnych usług (w sensie, zostaję przez miesiąc bez internetu... ). Poszedłem dzisiaj do ich salonu, gdzie trafiłem jakąś ogarniętą dziewczynę. Poradziła mi złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon z działu utrzymania klienta. Cytat - "Może się uda i zejdą panu na te 49 zł". Ogólnie banda gnojków i wyzyskiwaczy, ot co.
            dokładnie ta Multimedia jest udana... mi proponowali też jakieś cuda za 120zł ,to im wypowiedziałem umowę i potem dzwonili do mnie i proponowali jakieś inne opcje. to się nie zgadzałem. w końcu zadzwonili do mnie ze strefy utrzymania klienta jak dostali moje wypowiedzenie i nagle okazało się że mogę mieć to samo za 60zł co wtedy proponowali mi za 120zł.. zatem warto im wypowiadać umowę. co śmieszne jak zadzwoniła do mnie ta od utrzymania klienta to ze 2 godz później zadzwoniła ta z tą ofertą za 120zł. wniosek z tego taki że oni nie współpracują ze sobą.
            "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Zamieszczone przez PanC Zobacz posta
              czy można zrezygnować mailem, czy trzeba słać pismo listem tradycyjnym?
              Ja zawsze preferuje list polecony z potwierdzeniem odbioru. Pewnie sa tacy, którzy wysyłaja maile.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Szybko się uwinęli Przed chwilą telefon z działu utrzymania klienta skończył się podpisaniem aneksu na 12 miesięcy, internet 30 Mb/s za 50,00 zł/m-c.

Komentarz

• a mam takie pytanko czy proponowali Ci również internet mobilny dodatkowo?? ja niestety nie mam tego szczęścia i jeszcze przez niecałe 6 miesiecy będę musial płacić 69 za 6mb/s ... gdy chciałem podpisać aneks na 20mb/s to tylko z internetem mobilnym "bo taki pakiet" a nei uśmiecha mi się płacić za coś co nei będę korzystał...

Komentarz

• Mam pytanie co do migracji z c+ do nc+. Obecnie posiadam pakiet superpremium hd za 108zł ze starym sześcioletnim dekoderem strong 6860 bez multiroom'u. Umowa kończy mi się na koniec sierpnia, a co za tym idzie zaczęły się telefony od konsultantów. Z racji tego, że od czasu do czasu przeglądam ten temat wiem, że mogę coś ciekawego ugrać. Otóż ich propozycja wyglądała tak: Platyna za 99zł i dodatkowo hbo za darmo na pół roku, zapytałem jeszcze o zmianę dekodera to krzyknęli mi 199zł za jego aktywację (nie wiem czy też nie musiał bym za wynajem płacić 10zł) oraz o multiroom który, wyniósł by mnie dodatkowo jeszcze 10zł. Na razie podziękowałem i poprosiłem o telefon w razie atrakcyjniejszej oferty.

Moje pytanie brzmi, czy mógłbym z obecnego pakietu zejść na pakiet(tak bardzo popularny ostatnio ) universe + 6x canal+, czy to raczej oferta dla tych co płacili mniej? Jeżeli nie to czy przynajmniej daliby mi za darmo dekoder i multiroom przy platynie za 99zl? Oczywiście podczas rozmowy konsultant mówił mi, że opłata za aktywację dekodera jest konieczna i każdy płaci, ale z tego co tutaj widzę to chyba niekoniecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez matikyo Zobacz posta
                      a mam takie pytanko czy proponowali Ci również internet mobilny dodatkowo?? ja niestety nie mam tego szczęścia i jeszcze przez niecałe 6 miesiecy będę musial płacić 69 za 6mb/s ... gdy chciałem podpisać aneks na 20mb/s to tylko z internetem mobilnym "bo taki pakiet" a nei uśmiecha mi się płacić za coś co nei będę korzystał...
                      Proponowali, ale to jeszcze jak oferta wynosiła 59,00 zł/m-c (z mobilnym 68,00 zł). Natomiast jak im powiedziałem, że nie chcę, bo nie korzystam/nie potrzebuję/mam firmowy w innej sieci, to już więcej nie proponowali.

Komentarz

• Zamieszczone przez voytazz13 Zobacz posta
                        Mam pytanie co do migracji z c+ do nc+. Obecnie posiadam pakiet superpremium hd za 108zł ze starym sześcioletnim dekoderem strong 6860 bez multiroom'u. Umowa kończy mi się na koniec sierpnia, a co za tym idzie zaczęły się telefony od konsultantów. Z racji tego, że od czasu do czasu przeglądam ten temat wiem, że mogę coś ciekawego ugrać. Otóż ich propozycja wyglądała tak: Platyna za 99zł i dodatkowo hbo za darmo na pół roku, zapytałem jeszcze o zmianę dekodera to krzyknęli mi 199zł za jego aktywację (nie wiem czy też nie musiał bym za wynajem płacić 10zł) oraz o multiroom który, wyniósł by mnie dodatkowo jeszcze 10zł. Na razie podziękowałem i poprosiłem o telefon w razie atrakcyjniejszej oferty.

Moje pytanie brzmi, czy mógłbym z obecnego pakietu zejść na pakiet(tak bardzo popularny ostatnio ) universe + 6x canal+, czy to raczej oferta dla tych co płacili mniej? Jeżeli nie to czy przynajmniej daliby mi za darmo dekoder i multiroom przy platynie za 99zl? Oczywiście podczas rozmowy konsultant mówił mi, że opłata za aktywację dekodera jest konieczna i każdy płaci, ale z tego co tutaj widzę to chyba niekoniecznie
                        Ja zszedłem ze 129 zł, które płaciłem w C+ do 69 zł w NC+ za Canal+ Silver, całą paczkę Canal +, multiroom za 0zł i wynajem dekodera za 0 zł, więc to co piszesz jest jak najbardziej do ugrania. Mi się udało wymienić dekoder PVR Phillipsa, ale tylko dlatego że zepsuł mi się po burzy Wymienili mi za darmo na multibox Pace, czy jak to tam się nazywa.

Komentarz

• Ja póki co mam CANAL+OPTIMUM, wszystko w HD, HBO, wszystkie Canal+, multiroom za 88 zł i to mi odpowiada, w nc+ raczej mniej bym nie płacił. Ogarnia ktoś może sprawę z tymi nowymi dekoderami w nc+, bo ja mam dwa sagemcom 87 i na nich nawet nagrywania nie mam, więc jak miałbym zmigrować do nc+ to tylko aby wziąć jakiś nowy dekoder.
                          +chociaż jak tak patrzę, to wystarczyłby mi w nc+ ten pakiet Universe, są oba eurosporty, tvp sport, orange sport... byleby mi dorzucili do tego wszystkie canal+, hbo już nie jest mi potrzebne,
                          Ostatnio edytowany przez MARKI; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dostałbyś to za 79 zł z multiroomem i bez wymiany dekodera/ów. Z twgo co kojarzę to za nowy dekoder oczekują opłaty aktywacyjnej + jakiś hajs za sam dekoder.

Komentarz

• Dobra, to te nowe dekodery sobie odpuszczam i piszę wypowiedzenie umowy

Komentarz

• ja tam mam Smart HD+ płace 15 zł miesiecznie
                                i mam
                                Nsport
                                TVP SPORT
                                Orange Sport
                                Polsat Sport Info

i wiele innych kanałów

można też wykupić wyższy pakiet

Komentarz

Pracuję...
                                X