Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cyfra+, Polsat Cyfrowy, kablówki itp

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cześć
    robi ktoś może w polsacie przy przedłużaniu umów??

Komentarz

• witam, czy ktoś ma doświadczenie z Netia? warto to brac jak jakoś internetu. Bo myślę co wybrać UPC czy Netia.
      "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Wygasa mi umowa z Netia. Z obecnych usług oferty jestem zadowolony nie mniej jednak żaden z konsultantów nie oferuje mi zadowalających nowych warunków plus „zmusza” do związania długoterminową oferta. Rozumiem, że mogę wykorzystać zapis w umówię o automatycznym przedłużeniu umowy na czas nieokreślony i zostać na dotychczasowych warunkach i w sumie wypowiedzieć umowę gdy tego po prostu zachce ( oczywiście zachowując okres miesięcznego wypowiedzenia )?

Komentarz

• Dostał Ktoś może z tzw. stałych klientów nc+ za darmoszkę dekoder 4k plus C+4k?

Komentarz

• Wziąłem się wreszcie za kwestię przedłużenia umowy UPC i zacząłem ich atakować. Ale potrzebuję porady, bo trochę zielony jestem w tych pakietach telewizyjnych ( oferty sieci komórkowych są mniej skomplikowane

Więc łopatologicznie:
            W domu były dwa TV oraz net do 300 mbs. W skład oferty wchodzi magiczny multi room, max hd net 300 mbs oraz tel. stacjonarny.

Teraz będzie jeden telewizor, natomiast net może zostać ale najlepiej ten tańszy do 150 mbs. Jeśli chodzi o kanały to oprócz podstawy jak TVP 1, TVP 2, TV4, PULS chcę żeby był np Polsat Sport, eurosport i TVP Sport, żadne inne typu premium są zbędne.
            Pytanie czy te kanały wchodzą w skład opcji HORIZON SELECT, która jest tańsza czy musi być opcja HORIZON MAX?
            Najpierw rozmawiałem z konsultantką z DUK-u i mówiła żeby było to samo cena będzie 80 zł. Powiedziałem, że jeszcze sprawdzę i znalazłem opcję za 65 zł z tym co chcę ( SELECT I 150mbs ) zadzwoniłem ale gość powiedział, że może mi to dać za 110 zł, a póżniej że za 100 zł uzasadniając, że to oferta dla mojego bloku. I że tańszej nie mogę wziąć.
            Pytanie czy kłamał i chciał mnie oszukać? Faktycznie w bloku dużo osób korzystać z UPC wcześniej z Astry.
            Pomocy

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Wziąłem się wreszcie za kwestię przedłużenia umowy UPC [...]
              Alek sprawdź priv.
              My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Komentarz

• Czy ktoś ostatnio próbował rezygnować z umowy z canal +, czy w związku ze zmianą nazwy można grać o jej rozwiązanie?

Komentarz

• Szukam Internetu po światłowodzie,

w ofercie mam Vectrę, Netię, UPC i jakieś Supoermedia,

nie mam żadnych doświadczeń z żadnym z powyższych,

macie jakieś doświadczenia ? prędkość deklarowana/rzeczywista, bezawaryjność, kontakt z pomocą techniczną ?
                  czy tak naprawdę kierować się tylko i wyłącznie ceną ?
                  Never Surrender

Komentarz

• czy ktos pracuje w UPC przy przedluzaniu umow?

Komentarz

• UOKiK wydał zgodę na przejęcie Multimedii przez Vectrę. Jak wypali, to powstanie największy w Polsce dostawca kablówki.
                      Oby z korzyścią dla klienta.

Komentarz

• Szukam kogoś z NC+, albo kogoś kto będzie potrafił rozjaśnić multiroom na nowych dekoderach

Komentarz

• Jest ktoś kto z netii, ew obeznany w temacie?

Komentarz

• Co mogę ugrać w UPC przy przedłużaniu umowy
                            Moje potrzeby (jak to brzmi, skoro i tak połowy z tego nie używam) to
                            - 500 MB/1 GB netu
                            - 165 kanałów
                            - Canal + Full
                            - Horizon
                            - Eleven Sport
                            - Polsat Sport
                            - Filmbox
                            - alternatywnie pakiet Filmklub/Prime
                            - telefon nie mam potrzeby
                            coś, ktoś ?
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• W MM ,to bym Ci mógł w tym temacie mocno pomoc,bracie.
                              A tak ,to mogę tylko polecić forum sat kuriera i topic o UPC.
                              Jedno jest pewne ,
                              Wypowiedzenie ,to podstawa.
                              Zdrówko.)
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                                Co mogę ugrać w UPC przy przedłużaniu umowy
                                Moje potrzeby (jak to brzmi, skoro i tak połowy z tego nie używam) to
                                - 500 MB/1 GB netu
                                - 165 kanałów
                                - Canal + Full
                                - Horizon
                                - Eleven Sport
                                - Polsat Sport
                                - Filmbox
                                - alternatywnie pakiet Filmklub/Prime
                                - telefon nie mam potrzeby
                                coś, ktoś ?
                                Myślę że zdecydowanie powinienes urzyc argumentu ,że kanały sportowe w twojej ofercie nie spełniają swojej roli i oczekujesz zmniejszenia opłaty abonamentu
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X