Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na kaca?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na kaca?

Ludzie dajcie jakieś przepisy na to dziadostwo!

Za moralizatorskie rady w stylu: trzeba (było) nie pić - ban!

Re: Na kaca?

Zamieszczone przez MaxyM

Zaryzykuję i zacytuję...
    "PIĆ TO TRZEBA UMIĆ" :buhaha:

Bardzo stare, ale mądre przysłowie mówi:
    CZYM SIĘ STRUŁEŚ, TYM SIĘ LECZ

Proponuję także dużą ilość witaminy "C" (rozpuścić ze dwa Plusze - jak masz - a jak nie to wal w tabletkach i popij DUUUŻĄ ilością wody niegazowanej

Albo "lej Lecha w mordę"...

Współczuję...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Koktajl magnez + multiwitamina + alkaprim rozpuszczone w szklance wody, zjeść jakąś ciepłą zupę najlepiej ogórkową lub żurek, pić dużo wody mineralnej, wypić jedno lub dwa piwa wyrównując poziom elektrolitów w organiźmie, zjeść kiszonej kapusty lub napić się z niej soku

PS Znowu złote kury były grane czy na jakieś inne piwo się obraziłeś :buhaha: 8-

Komentarz

Rodzaje upojenia alkoholowego

1. Kopciuszek - przyjść do domu w jednym bucie

2. Królewna Śnieżka - obudzić się w łóżku z siedmioma facetami

3. Czerwony Kapturek - obudzić się w łóżku babci

4. Śpiąca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamiętasz

5. Myszka Miki - opuchnięte uszy, białe rękawiczki, ale nie masz fraka

6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak już przyjedziesz to nie wiesz gdzie jesteś, ale za przejazd i tak płaci państwo.

7. Reksio - obudziłeś się w psiej budzie

8. Władca pierścieni - obudziłeś się na komisariacie w kajdankach

9. Ogniem i mieczem - obudziłeś się w kotłowni na koksie

10. W pustyni i w puszczy - obudziłeś się w parku miejskim na grządce z różami

11. Na Rejtana - obudziłeś się przed własnymi drzwiami z rozdarta koszula

12. Wakacje z duchami - obudziłeś się na strychu zawinięty w prześcieradło

!!! PAMIETAJ !!!
        NIE JESTES NAPRAWDE PIJANY, JEZELI JESTES W STANIE LEZEC NA PODLODZE BEZ TRZYMANIA !!!
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zupa ! duzo zupy!! , Rosolek obowiazkowo plus cos kwasnego kapusniaczek? miesko - golonka bez chlebka i znowu zupka i golonka,
          swieze powietrze ,troche snu jak jest mozliwosc,czasami maly browarek,ale tylko jeden i wieczorem jestes jak mlody bog i mozesz zaczynac od nowa .
          Jeszcze jak bylem w zwiazku malzenskim to malzonka zawsze mi powtarzala"Nie pij tyle bo ja nie bede stala jutro caly dzien przy garach"
          jakos straszny apetyt mam na kaca

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
            Zupa ! duzo zupy!! , Rosolek obowiazkowo plus cos kwasnego kapusniaczek? miesko - golonka bez chlebka i znowu zupka i golonka,
            swieze powietrze ,troche snu jak jest mozliwosc,czasami maly browarek,ale tylko jeden i wieczorem jestes jak mlody bog i mozesz zaczynac od nowa .
            Jeszcze jak bylem w zwiazku malzenskim to malzonka zawsze mi powtarzala"Nie pij tyle bo ja nie bede stala jutro caly dzien przy garach"
            nie zgodze sie co do zupek . MOja babcie mowi że na Kaca najlepsza jest pomidorowa i to skutkuje . A jak mowi stare przysłowie :

==> NA KACA NAJLEPSZA JEST PRACA ! <==

:buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
              Zamieszczone przez Harcerz
              nie zgodze sie co do zupek . MOja babcie mowi że na Kaca najlepsza jest pomidorowa i to skutkuje . A jak mowi stare przysłowie :

==> NA KACA NAJLEPSZA JEST PRACA ! <==

To wszystko zalezy od wielkosci kaca! Przy malym babcijnym kacu pomidorowa skutkuje ale przy wiekszym organizm wiecej zajzajeru potrzebuje i wtedy wcinamy kapusniaczek , zur a najlepiej goralska kwasnice!!! poprawiasz Red Bullem i bajka , tylko oczywiscie trzeba to trenowac przynajmiej dwa razy w tygodniu . A jak mowi stare przyslowie:
              TRENING CZYNI MISTRZA!

:buhaha:

Komentarz

Już mi przechodzi - miałem czałosystemowego, wszystkie lampki kontrolne się rozświeciły z napisem - error!

Tragedia, najgorszy kac.

Ale już powracam do świata, a rano obiecywałem, że więcej nie pije - ale człowiek głupoty gada jak cierpi .

Komentarz

Osobiscie , jak kaca mam w domu , to zawsze biorę prysznic , a pozniej kawke wypije . Czlowiek czuje się o niebo lepiej .
                  you may try - (L) - but it won't die!
                  ITI GO HOME!!!

Komentarz

Osobiscie , jak kaca mam w domu , to zawsze biorę prysznic.....
                    Zajebista sprawa, mnie zawsze stawia na nogi + pięć małych zimniutkich kefirków
                    Only You

Komentarz

Pewne jest tylko jedno: ten kto wymyśli na kaca lekarstwo w pierwszym miesiacu bedzie mial wiecej hajsu na koncie, niz Bill G. .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM

Weź łopatę i kop aż przejdzie. Wypocisz...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                          Zamieszczone przez MaxyM

Weź łopatę i kop aż przejdzie. Wypocisz...

Nie wiem czy sąsiad pod spodem będzie zadowolony jak mu sufit na łeb się spadnie .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                            Pewne jest tylko jedno: ten kto wymyśli na kaca lekarstwo w pierwszym miesiacu bedzie mial wiecej hajsu na koncie, niz Bill G. .
                            Szczególnie jeśli zmonopolizuje Polski i Rosyjski rynek

Komentarz

krotko: klina klinem
                              dziala 8o
                              mam teledysk z britnej

Komentarz

Pracuję...
                              X