Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ad.2 - czyli jakby zagrali sobie w Microsoft Flight Simulator to i byłoby taniej i efekty bliższe rzeczywistości...
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Nadzszedł moment że nasi sojusznicy z dalekiego zachodu wreszcie (lepiej póżno niż wcale) odgrzebali nagrania (NATOWSCY decyzyjni w samolocie) które mieli cały czas ale narracja się zmieniła więc postanowili ujawnić,co teraz? dalej tak ruskim ufamy? zapraszam wszystkich od brzozy i zwolenników p,Kopacz która razem z rosyjskimi braćmi przekopała pół metra w głąb... Drwią z nas tyle lat a widzę że niektórzy jak pelikany ciepłe kluchy łykają

Komentarz

• Jakiś link czy tylko sałatka jarzynowa nie współgra z makowcem?

Komentarz

• Patrz jak to wszystko zostało pięknie zrobione,ja coś piszę a Ty od razu z tego ciśniesz nie wiedząc kim jestem,tak to miało wyglądać,zimnego lecha i pieczoną kaczkę też wspierałeś?

Komentarz

• Nie obchodzi mnie kim jesteś i nie cisnę tylko pytam czy masz jakiś link do tych nagrań, czy to tylko wzrost poziomu cukru po świętach. Lecha nie pijam, a kaczka jest za tłusta dla mnie.

Komentarz

• Stary jestem,nie znam się na kompiutrach... serwis wpolityce,zakładka Smoleńsk,były szef Pentagonu,cała rozmowa nie jest zła ale jak coś to w okolicach 14:50

Komentarz

• No to podlinkuj te nagrania zamachowe, ja chetnie poslucham i nawet odszczekam wszystko co mowilem o czlonkach podkomisji. Bo ze byly szef Pentagonu cos mowi, to bardzo fajnie, ostatnio tez nam z Pentagonu zielone swiatlo w sprawie przekazania mysliwcow dawali, tylko sie pozniej im troszke odwidzialo, jak mieli sami przekazac. Takze lykaj dalej jak salatke jarzynowa
                A swoja droga, skoro te ruskie takie zdolne, ze tak znakomicie upozorowali zamach na wypadek, to czemu im w tej wojnie tak slabo idzie… wot zagwozdka

Komentarz

• Może dlatego, że za przeciwników nie mają dream teamu Lasek, Kopacz, Klich, Tusk
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Może dlatego, że za przeciwników nie mają dream teamu Lasek, Kopacz, Klich, Tusk
                    A moze dlatego, ze sa po prostu zwyklymi partaczami, w dodatku ogarnietymi megalomania.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      Może dlatego, że za przeciwników nie mają dream teamu Lasek, Kopacz, Klich, Tusk
                      Przeciwników ?
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Przeciwników ?
                        Wiadomo o co chodzi

Komentarz

• Dawno nie interesowałem się katastrofą Smoleńską. Udało im się ściągnąć wrak tego samolotu ?
                          Ostatnio edytowany przez Janek38; 170578.

Komentarz

Pracuję...
                          X