Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Kulturka widze. To znak, ze Cie boli. Choc w sumie czytajac Twoje wpisy, widze ze lykasz na kolanach kazde bzdury, jakimi karmia od 5 lat Ci pseudofachowcy z „dokonaniami”, „mniej lub bardziej” wyjasniajac watki. Faktycznie, nie ma o czym dyskutowac. Imho.
    Ps> zostawiam druha z bykiem, ku przestrodze, zeby za szybko nie klepac w klawiaturke.
    Ale co mnie miało zaboleć, tak poważnie się pytam ?
    - to, że obrażasz jakieś randomowe dla mnie postacie ?
    - to, że nie potrafisz w żaden sposób podeprzeć swoich opinii w stylu, że x, y i z to pseudofachowcy - poza wypierdami w stylu każdy kto jest w tej podkomisji to kawał ***** i idiota
    - to, że opisujesz najwidoczniej swe własne doświadczenia dotyczące łykania i kolan - wszak w żadnym z postów nie odniosłem się do tego czy traktuje jej dokonania za wiarygodne, czy też może mam jakieś zastrzeżenia.
    Przecież nawet Twój ostatni post jest tego dobitnym świadectwem - W ŻADEN SPOSÓB nie jesteś w stanie odnieść się w sposób rzeczowy-krytyczny do efektów (lub ich braku) prac podkomisji, a jedyne co robisz to powtarzasz jakieś śmieszne wrzutki Antki, pseudo fachowcy, na kolanach. I jeszcze masz czelność wytykać komuś kulturę, czy tam emotki.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Celna riposta. Ostatnio trzymasz poziom.
      Dostosowuje się do poziomu odbiorcy.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Raczej do poziomu swojego idola.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Ale co mnie miało zaboleć, tak poważnie się pytam ?
          - to, że obrażasz jakieś randomowe dla mnie postacie ?
          - to, że nie potrafisz w żaden sposób podeprzeć swoich opinii w stylu, że x, y i z to pseudofachowcy - poza wypierdami w stylu każdy kto jest w tej podkomisji to kawał ***** i idiota
          - to, że opisujesz najwidoczniej swe własne doświadczenia dotyczące łykania i kolan - wszak w żadnym z postów nie odniosłem się do tego czy traktuje jej dokonania za wiarygodne, czy też może mam jakieś zastrzeżenia.
          Przecież nawet Twój ostatni post jest tego dobitnym świadectwem - W ŻADEN SPOSÓB nie jesteś w stanie odnieść się w sposób rzeczowy-krytyczny do efektów (lub ich braku) prac podkomisji, a jedyne co robisz to powtarzasz jakieś śmieszne wrzutki Antki, pseudo fachowcy, na kolanach. I jeszcze masz czelność wytykać komuś kulturę, czy tam emotki.
          Nie bede sie znizal do Twojego poziomu, noech bedzie, ze to wszystko sa smieszne wrzutki, a filmik w TVP jest powaznym raportem., ktorego papierowej wersji nilt jakos nie chce podpisac, a kolejni wspolautorzy coraz mniej chetnie chca byc z nim kojarzeni. Pokaz mi w ktorym miejscu pisalem o podkomiskantach per „**** i idiota”, a potem mozemy konczyc dyskusje. Polecam lekture salon24, watek katastrofa smolenska, blogi Martynka, Bbudowniczy, MarekDabrowski, fotoamator, poznasz „randomowe postacie”.

Komentarz

Nie bede sie znizal do Twojego poziomu, noech bedzie, ze to wszystko sa smieszne wrzutki, a filmik w TVP jest powaznym raportem., ktorego papierowej wersji nilt jakos nie chce podpisac, a kolejni wspolautorzy coraz mniej chetnie chca byc z nim kojarzeni. Pokaz mi w ktorym miejscu pisalem o podkomiskantach per „**** i idiota”, a potem mozemy konczyc dyskusje. Polecam lekture salon24, watek katastrofa smolenska, blogi Martynka, Bbudowniczy, MarekDabrowski, fotoamator, poznasz „randomowe postacie”.
            Ty polecasz salon24, a ja chociażby polecam materiały naukowe (podpisane ) z konferencji smoleńskich. Także tyle tytułem tego kto jaki trzyma fason.
            Także zasadniczo to zdecyduj się, czy ta całą podkomisja Ci nie pasuje bo to "pseudonaukowcy" i osoby "skompromitowane", czy też może to, że nie ma jeszcze raportu końcowego z jej prac.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Konferencje smolenskie?! Jak to mowisz - argument level hard. Te materialy naukowe podpisane przez Cieszewskiego, te dokumenty Rondy - to wszystko sa Ci naukowcy z tamtych pieknych dni. Sztuczna mgla, bomba termobaryczna Berczynskiego, zmieniajaca sie traketoria (edit:uwaga, dla niekumatych - mialo byc trajektoria) lotu.
              Jednym z inicjatorow i uczestnikow konferencji smolenskich byl Michal Jaworski, jeden. najbardziej zaangazowanych w sprawe blogerow salonu. Polecam lekture.
              Wiesz w ogole czemu podkomisja ma przedrostek „pod”?
              Ostatnio edytowany przez Bonhart; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Konferencje smolenskie?! Jak to mowisz - argument level hard. Te materialy naukowe podpisane przez Cieszewskiego, te dokumenty Rondy - to wszystko sa Ci naukowcy z tamtych pieknych dni. Sztuczna mgla, bomba termobaryczna Berczynskiego, zmieniajaca sie traketoria lotu...
                Jednym z inicjatorow i uczestnikow konferencji smolenskich byl Michal Jaworski, jeden. najbardziej zaangazowanych w sprawe blogerow salonu. Polecam lekture.
                Wiesz w ogole czemu podkomisja ma przedrostek „pod”?
                Traketoria i wszystko jasne...
                Tylko widzisz właśnie te mgły, bomby termobaryczne itp. itd. to były HIPOTEZY badane w ramach prac zespołu/podkomisji
                I jako takie zostały one w dużej części sfalsyfikowane właśnie przez ludzi skupionych wokół AM, za pomocą ogólnie przyjętej metodologii naukowej.
                Jak najbardziej wiem dlaczego jest ten przedrostek pod. Ale osobiście nie widzę żadnej przewagi, poprzedniej Komisji, z obecną Podkomisją - a wręcz odwrotnie.

Jaworskiego nie znam i nie widzę potrzeby żeby go poznać, natomiast znam (osobiście) jedną z osób będących członkiem tego zespołu i
                - mam o niej bardzo złe zdanie
                - ale jakichś zastrzeżeń do jego osiągnięć "naukowych" nie mam, bo za ***** się na tej (jak i praktycznie na każdej innej dyscyplinie naukowej - z naciskiem na nauki ścisłe) dziedzinie nie znam
                Najwidoczniej w przeciwieństwie do Ciebie - skoro a priori zakładasz, że to co oni robią to bullshit.

Co więcej ja sam mam wiele zarzutów tego środowiska
                - od sposobu pracy zaczynając
                - poprzez "charakter" poszczególnych postaci
                - a kończąc na komunikacji społecznej
                mam również pozytywne odczucia z nimi związane - i nie mam problemu, żeby o tym pisać
                Tym bardziej mierzi mnie postawa prezentowana przez Ciebie dezawuująca ich prace (jaka by ona nie było - ja nie czuję się na siłach intelektualnie, aby to ocenić) która siłą rzeczy uwiarygadnia dotychczasowe "ustalenia" - co do których jestem jak już pisałem bardzo krytyczny.

Zresztą powtórzę się praktycznie od samego początku mam wyrobione zdanie na temat tego co wydarzyło się w Smoleńsku AD 2010 i bynajmniej nie jest ono zbieżne z tym co serwowane jest przez szeroko rozumiane środowisko AM. Albo może inaczej - nie wykluczam zaistnienia A/B/C ale z iluś tam przyczyn nie podoba mi się to w jaki sposób jest to przedstawiane.
                Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Traketoria i wszystko jasne...
                  Uuu panie, nic do powiedzenia to sie czepil literowki... podpowiem Ci czempionie intelektu, na klawiaturze telefonu „k” jest obok „j”. No to tak, chyba tyle ode mnie. Pomyslnosci.

Komentarz

Uuu panie, nic do powiedzenia to sie czepil literowki... podpowiem Ci czempionie intelektu, na klawiaturze telefonu „k” jest obok „j”. No to tak, chyba tyle ode mnie. Pomyslnosci.
                    traketoria vs traJeKtoria
                    czyli jest tak blisko siebie, że
                    1) zapomniałeś o J
                    2) a E zamieniłeś z T
                    można i tak.
                    Natomiast zasób słów ma się nijak do intelektu. Natomiast jego brak może świadczyć o dyletanctwie w dziedzinie w której się wypowiada.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

traketoria vs traJeKtoria
                      czyli jest tak blisko siebie, że
                      1) zapomniałeś o J
                      2) a E zamieniłeś z T
                      można i tak.
                      Natomiast zasób słów ma się nijak do intelektu. Natomiast jego brak może świadczyć o dyletanctwie w dziedzinie w której się wypowiada.
                      Dokladnie Szerloku. Traketoria, zasob slow i dyletanctwo. Trwaj przy swoim wyrobionym zdaniu. Zdrowia zycze.

Komentarz

Dokladnie Szerloku. Traketoria, zasob slow i dyletanctwo. Trwaj przy swoim wyrobionym zdaniu. Zdrowia zycze.
                        Ale zdaniu na jaki temat -bo w poprzednim poście jasno chyba napisałem, że
                        - jestem krytyczny wobec wielu prac zespołu AM
                        - i przede wszystkim nie mam wyrobionego zdania
                        Również życzę zdrówka.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Ale zdaniu na jaki temat -bo w poprzednim poście jasno chyba napisałem, że
                          - jestem krytyczny wobec wielu prac zespołu AM
                          - i przede wszystkim nie mam wyrobionego zdania
                          Również życzę zdrówka.
                          „Zresztą powtórzę się praktycznie od samego początku mam wyrobione zdanie na temat tego co wydarzyło się w Smoleńsku AD 2010 i bynajmniej nie jest ono zbieżne z tym co serwowane jest przez szeroko rozumiane środowisko AM.”

Wiesz co? W sumie to juz nic... Oj zdrowka, duuuzo zdrowka.

Komentarz

„Zresztą powtórzę się praktycznie od samego początku mam wyrobione zdanie na temat tego co wydarzyło się w Smoleńsku AD 2010 i bynajmniej nie jest ono zbieżne z tym co serwowane jest przez szeroko rozumiane środowisko AM.”

Wiesz co? W sumie to juz nic... Oj zdrowka, duuuzo zdrowka.
                            Mam wyrobione zdanie które sprowadza się do tego, że NIE WIEM CO WYDARZYŁO SIĘ W SMOLEŃSKU i mam pełną świadomość tego, że się tego nigdy w 100% nie dowiem - a prace tej, czy innej komisji mogą tylko uprawdopodobnić jakąś wersję.
                            tylko tyle i aż tyle.
                            I tak mam do tego pełne przekonanie (wyrobione zdanie), że nie nikt mnie nie przekona (dlatego zarazem nie mam wyrobionego zdania co tam się zdarzyło) do wersji A, albo B.
                            Także reasumując mam wyrobione zdanie co do swojego poglądu (osobistego) który sprowadza się tego, że nie wierzę w możliwość poznania prawdy (czyli nie mam wyrobionego zdania co do okoliczności danego zdarzenia)

To, że faktycznie mogło to zabrzmieć w sposób dwuznaczny to pierdole to i biorę to na klatę.
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nadal trwaja prace edytorskie nad raportem podkomisji. Wtem…
                              http://www.mif.pg.gda.pl/kft/Akron1/...molenskich.pdf

Komentarz

Pracuję...
                              X