Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No ale jest tam wrak. A bez zbadania wraku ponoc niemozliwe jest... a nie, wroc, w sumie mozliwe, bo jest drugi tupolew, sie go rozmontuje i bedzie jak wrak. Mogliby tez chociazby zweryfikowac polozenie „brzozy Cieszewskiego”, bo Macierewicz do dzis
    nie odszczekal tych bredni, ktore podawal jako naukowo udowodniony fakt.
    Ty sie nie musisz odnosic do mojego wpisu, ja moge do Twojego, wszak jest to forum, zatem zamieszczenie na nim postow, wiaze sie z ryzykiem, ze ktos sie do nich odniesie pozdrawiam

edit: https://m.youtube.com/watch?v=0287sTIcXGM
    Tak zostawie, jesli ktos ma ochote posluchac, przedwczorajsza, calkiem rzeczowa analiza Ziemkiewicza dot. 10/04
    Ostatnio edytowany przez Bonhart; 733.

Komentarz

• Te foty to Ewka robiła na insta?
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Dobrze, ze jeszcze nie otworzyli tego worka do zdjecia.Co to trzeba miec we lbie, zeby sie fotografowac w takich okolicznosciach...

Komentarz

• Większe poruszenie wśród plemion pis - po zrobiła niezbyt rozgarnięta i odrażająca kobita, która dała sobie zrobić zdjęcie w prosektorium, niż przesądzenie wystąpienia eksplozji (spowodowanej materiałami wybuchowymi) bezpośrednio przed upadkiem samolotu na ziemię. To pokazuje jak z perspektywy czasu obu formacjom politycznie przysłużyła się ta katastrofa (jeszcze większa polaryzacja społeczeństwa na dwa obozy, dziel i rządź). Polska i jej interes w ogóle się tu nie liczy.

Komentarz

• 1. W dużym stopniu zgadzam się z wrzuconą przez Bonharta opinią Ziemkiewicza.

2. Jakie "przesądzenie"? Najwyżej doprecyzowanie, szczegółowa rekonstrukcja i poważne - w przeciwieństwie do Macierewicza - podejście do sprawy. W końcu nieprzypadkowo po rozmowie przy śmietniku Grasia z Hajdarowiczem w 2012 uwalili redakcję "Rzeczpospolitej" i "Uważam Rze". No i dla prokuratury wojskowej za Tuska rozwinięcie skrótu TNT brzmiało: to nie trotyl.

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fw...il&src01=6a4c8

Dla obu plemion akurat ta kwestia jest oczywista. Poza tym tuskowe plemię filmu nie oglądało i o tym, co ma myśleć tradycyjnie dowie się z TVN, itp. Dla odmiany dla PiS w dłuższej perspektywie rzecz wygląda dokładnie tak słabo, jak opisał Ziemkiewicz.
            Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Te „szczegolowe rekonstrukcje” pani Stankiewicz i jej meza to dobrze podsumowal kiedys niezyjacy juz prof. Wolniewicz Takze
              ja juz sie tych „smolenskich filmow dokumentalnych” naogladalem i na ten zwyczajnie juz nie mam ochoty. Do zadnego z wymienionych plemion nie naleze, ale zdanie o malzenstwie Stankiewiczo-Jorgensenow wyrobilem sobie pare lat temu.
              Od 2017 roku czekam na te wybuchowe ekspertyzy z Madrytu i Londynu... Podobno Sakiewicz je widzial, tylko „nie moze pokazac”, podobnie jak kiedys Ronda slawetny dokument z danymi gps kupiony od sluzb.

Komentarz

• "Nie widziałem, więc się wypowiem" Przywoływanie Wolniewicza w tym kontekście to chyba nawet lepszy hit (od 2017 zebrano znacznie więcej faktów).

Cóż, nieubranym okiem widać znaczenie budżetu dla każdej produkcji. No i nieco inny warsztat, niż w stajni Sakiewicza.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  "Nie widziałem, więc się wypowiem" Przywoływanie Wolniewicza w tym kontekście to chyba nawet lepszy hit (od 2017 zebrano znacznie więcej faktów).

Cóż, nieubranym okiem widać znaczenie budżetu dla każdej produkcji. No i nieco inny warsztat, niż w stajni Sakiewicza.
                  Brzydko sie wacpan bawisz - nie wypowiadam sie na temat filmu pani Stankiewicz w zadnym momencie. Nie wiem jakim hitem jest przywolywanie Wolniewicza, uwazam, ze tamten wywid byl doskonala prezentacja stanu umyslu pani S., a jej dotychczasowa dzialalnosc i wypowiedzi wystarcza mi, zeby nie tracic czasu na jej kolejne rewelacje. Filmik Macierewicza obejrzalem tez w sumie tylko dlatego, ze jego „podkomedia” finansowana jest z tzw. naszych pieniedzy i w teorii jej raport (ktory zapewne nie ujrzy swiatla dziennego, lub stanie sie jakas prywatna publikacja) ma wartosc panstwowego dokumentu.
                  Na nowe fakty czekam niezmiennie od 2017. Najlepiej takie na papierze, podpisane z imienia i nazwiska.

Komentarz

• W ogóle się nie bawię. Sam przytoczyłeś wypowiedź Ziemkiewicza m.in. opisującą krach badań katastrofy przez "państwo PIS".

Przykład "tańca" Macierewicza:

https://www.o2.pl/informacje/katastr...5836540648064a

Tymczasem w filmie Stankiewicz zostały usystematyzowane i uzupełnione rzeczy przewijające się wcześniej. Niektóre tropy z bajzlu Macierewicza zostały pociągnięte i normalnie zweryfikowane (niczego podobnego nie mieliśmy w 2017). Nie ma w tym filmie "zachowań" Stankiewicz, jest natomiast wiele z podejścia widocznego w produkcji "Trzech kumpli". No i niedawno puszczony w TVP film "podtragedii" Macierewicza merytorycznie został rozjechany, nie dziwne więc, że za wszelką cenę od ponad roku blokował emisję "Stanu zagrożenia", Ta produkcja jest po prostu inna od poprzednich, więc ogólnie deprecjonując Stankiewicz (której choleryczna histeria też mnie drażni) - odnosisz się do filmu, którego nie widziałeś.

Komentarz

• Bawisz sie. Doceniam Twoje slowne wygibasy ale nie odnosze sie do filmu, nawet ogolnie. Odnosze sie do osoby pani Stankiewicz i jej meza, ich sposobu badania sprawy, oraz gloszonych tez. Jorgensen byl z reszta w podkomisji Macierewicza i podobnie jak wiekszosc jej czlonkow jest dla mnie skompromitowany.
                      Slowne rewelacje Antoniego sa dla mnie tak samo wiarygodne, jak prace badawcze pani Kopacz, czy tez dokumenty Rondy. Podobno ktos cos sprawdzil,podobno przyslal, ale nikt tego nie widzial, ani nic z tego nie wynika.
                      Ciekawe tez, ze badacze jak ognia boja sie dotykania watkow przygotowania wizyt, wyszkolenia pilotow, oraz przestrzega ia przez nich procedur ( Ziemkiewicz poswiecil temu chyba wiecej czasu na videoblogu niz oni na swoich slono oplacanych posiedzeniach). Moze dlatego, ze to bardziej smutne, prozaiczne, w dodatku obciazajace wiele
                      osob nie tylko z owczesnie panujacego grona platformerskiego, ale i z obecnego obozu wladzy, czy tez wysoko postawionych wojskowych.
                      A nic lepiej nie wzbudza emocji jak wybuchowe paski i „ruskie ich zabili”. Tym bardziej, ze co miesiac jest placone.

edit: loooo, przeoczylem creme de la creme wllejonego przez Ciebie linku: „ Ze względu na obostrzenia, zagraniczni eksperci nie mogą złożyć podpisów pod dokumentem.”
                      Okrutna ta pandemia, odbiera naukowcom wladze w rekach i wypisuje dlugopisy
                      Ostatnio edytowany przez Bonhart; 733.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                        Bawisz sie. Doceniam Twoje slowne wygibasy ale nie odnosze sie do filmu, nawet ogolnie. Odnosze sie do osoby pani Stankiewicz i jej meza, ich sposobu badania sprawy, oraz gloszonych tez. Jorgensen byl z reszta w podkomisji Macierewicza i podobnie jak wiekszosc jej czlonkow jest dla mnie skompromitowany.
                        Slowne rewelacje Antoniego sa dla mnie tak samo wiarygodne, jak prace badawcze pani Kopacz, czy tez dokumenty Rondy. Podobno ktos cos sprawdzil,podobno przyslal, ale nikt tego nie widzial, ani nic z tego nie wynika.
                        Ciekawe tez, ze badacze jak ognia boja sie dotykania watkow przygotowania wizyt, wyszkolenia pilotow, oraz przestrzega ia przez nich procedur ( Ziemkiewicz poswiecil temu chyba wiecej czasu na videoblogu niz oni na swoich slono oplacanych posiedzeniach). Moze dlatego, ze to bardziej smutne, prozaiczne, w dodatku obciazajace wiele
                        osob nie tylko z owczesnie panujacego grona platformerskiego, ale i z obecnego obozu wladzy, czy tez wysoko postawionych wojskowych.
                        A nic lepiej nie wzbudza emocji jak wybuchowe paski i „ruskie ich zabili”. Tym bardziej, ze co miesiac jest placone.

edit: loooo, przeoczylem creme de la creme wllejonego przez Ciebie linku: „ Ze względu na obostrzenia, zagraniczni eksperci nie mogą złożyć podpisów pod dokumentem.”
                        Okrutna ta pandemia, odbiera naukowcom wladze w rekach i wypisuje dlugopisy
                        Ilu znasz członków tej podkomisji i na jakiej podstawie uważasz, że większość jej członków jest "skompromitowana" ?
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Firmowanie przez lata swoim nazwiskiem wydumanych tez (patrz
                          film) w dodatku za pieniadze podatnika jest kompromitacja i mam nadzieje(choc nikla), ze kiedys zostanie rozliczone. Z tworczoscia niektorych czlonkow podkomisji mozna bylo sie przez lata zapoznac na forum salon24.pl, kiedy byli „prostymi blogerami”.

Komentarz

Sam się bawisz i projektujesz tę sytuację na mnie

Napisałeś "A", to prośba o "B". Którzy członkowie "podkomisji" wcześniej byli blogerami S24 i o jakich nickach. Krótka piłka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                              Sam się bawisz i projektujesz tę sytuację na mnie

Napisałeś "A", to prośba o "B". Którzy członkowie "podkomisji" wcześniej byli blogerami S24 i o jakich nickach. Krótka piłka.
                              A nie uwazasz, ze to zabawne? Sie nie podpisali bo pandemia. To troche jak dokument Rondy - skad Pan go ma? Nie moge powiedziec. Macierewicz z reszta tez ma pandemiczny problem, zeby zebrac podpisy pod raportem...

Ale ze co „krotka pilka”, ze z nosa sobie wyciagnalem? Nowaczyk, Jabczynski, Palonek, Dabrowski... Nie wiem ilu tam teraz zostalo, pewnie wiekszosc, a moze ktos jeszcze dolaczyl. Swego czasu grasowal tez po salonie bloger Qwerty, nie zdziwilbym sie, jakby sie okazalo, ze tez podkomisjant.
                              Z reszta masz linka:
                              https://www.salon24.pl/u/nudna-teori...-od-tragedii,2

Jesli ten bloger nie pasuje Ci jako zrodlo, to szperaj sobie na salonie, z tego co czytalem to nie jest tam wiedza tajemna.

Komentarz

A nie uwazasz, ze to zabawne? Sie nie podpisali bo pandemia.
                                Uważam, że to tragiczne i to ja podałem ten przykład kompromitacji, a nie Ty. Zresztą świeża wypowiedź Stankiewicz:
                                Martwi mnie to skupienie komentarzy wyłącznie na Ewie Kopacz, ponieważ podstawowym przedmiotem naszej troski powinno być bezpieczeństwo państwa. 11 lat po doprowadzeniu tych ludzi do śmierci nie tylko nikomu nie zostały postawione żadne zarzuty, ale również nie zostały zbadane decyzje, na wszystkich poziomach, które doprowadziły do tragedii. Z tego powinny wynikać zalecenia dotyczące zmiany systemu bezpieczeństwa, aby uniemożliwić powtórzenie takiej zbrodni w niedalekiej przyszłości. Może to, co powiem, jest kontrowersyjne, ale przewiduję, że jeśli nie wykonamy tej roboty, podobna zbrodnia znów się wydarzy. Jest to zaniechanie przede wszystkim ze strony podkomisji, ponieważ nie wszystkie kwestie mogą być zbadane przez prokuraturę. W sytuacji, gdy nie mamy do czynienia z przestępstwem, tylko z jakąś luką w bezpieczeństwie, to wówczas prokurator się tym nie zajmie, a może to zrobić jedynie komisja. Tymczasem nie zbadała ona dogłębnie tej sprawy, wręcz przeciwnie, przewodniczący zakazał prowadzenia przesłuchań świadków na wstępnym etapie. W ten sposób państwo polskie do dzisiaj wysyła „zaproszenie” do kolejnej zbrodni. Jeśli nie naprawimy bezpieczeństwa państwa, kolejni ludzie poniosą śmierć i to zapewne w dosyć bliskiej przyszłości.
                                https://dorzeczy.pl/kraj/180179/burz...ankiewicz.html

W ogóle wywiad wart polecenia. Choćby dla weryfikacji opinii każdego z nas dot. aktualnego podejścia Stankiewicz.

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                                Ale ze co „krotka pilka”, ze z nosa sobie wyciagnalem? Nowaczyk, Jabczynski, Palonek, Dabrowski... Nie wiem ilu tam teraz zostalo, pewnie wiekszosc, a moze ktos jeszcze dolaczyl. Swego czasu grasowal tez po salonie bloger Qwerty, nie zdziwilbym sie, jakby sie okazalo, ze tez podkomisjant.
                                Może tak, może nie, może morze...

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                                Z reszta masz linka:
                                https://www.salon24.pl/u/nudna-teori...-od-tragedii,2

Jesli ten bloger nie pasuje Ci jako zrodlo, to szperaj sobie na salonie, z tego co czytalem to nie jest tam wiedza tajemna.
                                Naprawdę Twoja krytyka powagi "podkomisji" przy powoływaniu się na coś takiego to dopiero "zabawa" lever hard. To nie ja powtarzam tu te rewelacje. Jednocześnie jako regularny bywalec S24 poza trollingiem tematu przez obie strony nie trafiłem na takie info. "A", więc "B". Nazwiska i nicki.

Komentarz

Pracuję...
                                X