Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Dobra, weź już przestań bronić przegranej sprawy.

Gdzies przeczytałem i zgadzam się z tym: wyobraźcie sobie zdjęcie JK stojącego samemu na pustym Placu z wieńcem. Byłoby i chwytliwe i z przekazem.
    Najlepiej jeszcze z tym całym Szczurkiem z Obywateli RP wspólnie trzymając wieniec z napisem "zabiłeś brata", który udało im się na chwilę umieścić pod pomnikiem smoleńskim

Komentarz

• A to ciekawe, gdyż rozporządzenie, które weszło w życie z dniem 31. marca mówi, że:
      -§ 14 ust. 1 pkt 2, który ustanawia zakaz zgromadzeń organizowanych w ramach działalności kościołów i innych związków wyznaniowych oraz imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju, z wyłączeniem spotkań danej osoby z jej osobami najbliższymi w rozumieniu art. 115 § 11 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny lub z osobami najbliższymi osobie, z którą pozostaje we wspólnym pożyciu.
      Rozporządzenie Rady Ministrów, które jest łamane przez prezesa. Można tez wiedzieć które rozporządzenie, zwalnia tych "oficjeli państwowych", z obowiązku noszenia rękawiczek?
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Mialem ja na sobie 10 lat temu w Katyniu. Po przekroczeniu bramy cmentarza rozsuwam kurtke zeby byla dobrze widoczna. Z automatu przykleja sie do mnie 2 smutnych panow(Rosjanie). Chodza za mna w bezpiecznej odleglosci do momentu kiedy nadchodzi wiadomosc o katastrofie Tupolewa.
        Mijajac studio TVP zatrzymuje mnie kamerzysta. Pyta czy moze mnie nagrac(twarzy nie pokaza)Na jego skinienie rozchylam kurtke. Po nagraniu powiedzial: to bedzie na czolowce wydania Wiadomosci o 19:30. Nie bylo bo czolowka sie zmienila...
        Dobrze pamietam i widze moment kiedy nadeszla wiadomosc z lotniska. W pewnwj chwili zaczely dzwonic telefony komorkowe co wydalo mi sie dosc dziwne. Jakies pol metra ode mnie stal reporter RMF/FM lub Polskiego Radia. Zadzwonil jego telefon po czym glosno powiedzial: Matko Boska co Ty mowisz.
        Dzis przed oczami mam wlasnie tego reportera,placzaca corke jednego z parlamentarzystow ktora glosno plakala mowiac: moj tatus tam byl, Sasina,Macierewicza ktory w niezwykly sposob tonowal dziennikarzy,zolnierza z kompanii reprezentacyjnej WP z ktorym sporo rozmawialismy i Wajde.
        W uszach slysze ten niesamowity dzwiek dzwonu katynskiego ktory doslownie wydobywa sie z ziemi.
        Kilka dni pozniej,poznym wieczorem,mimo duzego zmeczenia z walizka docieram na Krakowskie Przedmiescie. Nie wiem co mialem wtedy wypisanego na twarzy,ale podchodzi do mnie malzenstwo z Gdanska.Po krotkiej rozmowie i wyjasnieniu skad tu przyjechalem kobieta obejmuje mnie mowiac: dziecko drogie skad Ty sie tu wziales...
        Tak pamietam tamten dzien...
        Plik mi się nie otwiera. Ale dziękuję chłopie za te wszystkie słowa. Mocne, łza się w oku kręci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
          A to ciekawe, gdyż rozporządzenie, które weszło w życie z dniem 31. marca mówi, że:

Rozporządzenie Rady Ministrów, które jest łamane przez prezesa. Można tez wiedzieć które rozporządzenie, zwalnia tych "oficjeli państwowych", z obowiązku noszenia rękawiczek?
          Czemu tak fragmentarycznie cytujesz?

2. Ograniczenia, o którym mowa w ust. 1 pkt 2, nie stosuje się do spotkań i zebrań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych, lub pozarolniczej działalności gospodarczej, lub prowadzeniem działalności rolniczej lub prac w gospodarstwie rolnym.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Plik mi się nie otwiera. Ale dziękuję chłopie za te wszystkie słowa. Mocne, łza się w oku kręci.
            Potwierdzam, nie widać pliku. Będę wdzięczny za wrzucenie.
            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Każdy z nas ma swoje ,prywatne wspomnienia z tego dnia.
              I z kolejnych.

Ja pamiętam rozmowę z ojcem ,zaraz po katastrofie.
              I mszę w kościele ,podczas której było mi cholernie zimno.
              Wtedy modliłem się za wszystkich ,którzy zginęli w katastrofie.Niezaleznie od orientacji politycznej.
              Nie wiem ,czy dziś już potrafiłbym się tak modlić za polityków.

Najbardziej żałuję rodzin ofiar katastrofy.
              Tego ,że Państwo ich zawiodło.
              Że dostali trumny ,w których były śmieci ,szczątki innych ofiar.Że przez długi czas nie wiedzieli tak na prawdę ,kogo pochowali.
              Wtedy Państwo powinno stać za nimi murem.
              Jedyne co otrzymali ,to pani Kopacz na mównicy sejmowej ,zapewniająca o profesjonalizmie rosyjskich kolegów.

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Niezapomniany na zawsze dzień. Wielki smutek i pustka. Cześć pamięci tych, co zginęli.
                Szkoda, że potem obrzydzili tę katastrofę, politycy (i z lewa i z prawa).

Komentarz

• Myślałem że w tym poście nie zartujemy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                    Myślałem że w tym poście nie zartujemy...
                    Wynoś się stąd, łachudro. A jeszcze to mówię po chrześcijańskiej etyce.

Komentarz

• O skurwensyn

Komentarz

• Niebawem publikacja całości:
                        https://twitter.com/michalrachon/sta...466531842?s=19
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta

Potwierdzam, nie widać pliku. Będę wdzięczny za wrzucenie.
                          Chyba nie jestem pierwszym uzytkownikiem ktory wrzuca zdjecie przez mobilna wersje forum i napotyka na blad/informacje o braku uprawnien?

Teraz widac? Moze moderator pomoze bo nie mam pomyslu.

Ostatnio edytowany przez darekforest; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

Chyba nie jestem pierwszym uzytkownikiem ktory wrzuca zdjecie przez mobilna wersje forum i napotyka na blad/informacje o braku uprawnien?

Teraz widac?

Dalej nie.

Ja 10.04 pamiętam tak, że było rano po ósmej, sobota mama mnie zbudzila, że samolot z prezydentem ponoć mógł mieć awarię.
                            Włączyłem chyba TVP info i jeszcze nie było żadnych konkretów.
                            Wraz z upływem czasu sytuacja się wyjaśniała. Pamiętam, że było studio polityczne i Wojciech Olejniczak wyszedł ze łzami w oczach jak już było wszystko jasne kto zginął, i jako rozmiar ma ta katastrofa.
                            Nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

Apropo kwestii politycznych część osób się zastanawia co gdyby nie ta tragedia. Wedlug mnie i tak tego roku urzędujący prezydent Lech Kaczyński nie wygrałby wyborów. To były czasy, że jeszcze ten platformiany plankton był na fali wznoszącej, aż tyle afer nie wyszło na wierzch.

Myślę, że wynik Jarosława podczas wyborów to był maks jaki można było wyciągnąć. Kampania była łagodna, delikatna. I jeśli by poszli na ostro nic lepszego by z tego nie wyszło.

Komentarz

• Olejniczak był wtedy w tvnie.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ja już widzę koszulkę.

Piękna
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X