Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Czy przez to, że paru młodzików z GP robiło sobie zdjęcia na fb pod więzieniem na Rakowieckiej a niebrzydka pani ( swoją droga zabrzmiało to jak zarzut ) wygłosiła infantylne przemówienie mam więcej tam nie przychodzić ?
    .
    to było raczej ze strony zwrócenie Foxxa uwagi na styl i zachowanie "młodzików z GP"
    dzis są tu jutro będa tam gdzie guru powie
    Nic od siebie - tylko z modą. Taka bezkształtna papka co sobie nagle o czymś przypomniała a jak powiedzą "nie ma mody na Wyklętych" to szybko im minie ochota na przychodzenie tam- bo tak po prawdzie zawsze im to wisiało koło ch.
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Foxxie wiem, kandydowała z obwarzanka z ostatniego miejsca, ale ona nie pisze nic do gazety, pisze jedynie apele klubu wygłaszane na koniec każdej miesięcznicy.
      Byłem na Krakowskim przed rokiem i jedynie czym się obchody różniły od tegorocznych to tym,że PP był zamurowany barierkami a za nimi pełno żółwi było. Klimat bardzo podobny do tegorocznego. Poguglajcie zdjęcia i nie zobaczycie róźnic.
      Artysta trochę przesadzasz, zajebisty koniunktualizm wiązać się z typem co przegrał sześć wyborów z rzędu i gazetą co czytają ją tylko stare baby i Monika Olejnik. Jakby chcieli łatwej kariery to orali by dla Pomawskiej w młodych demokratach czy innych szmatach.
      Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
      Bóg z Nami, choj z Nimi.
      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Troche nie rozumiem argumentacji - nie przyjdę już na żadne uroczystości, bo tam były osoby skrzyknięte przez Sakiewicza i robiły sobie zdjęcia.
        Nie przyszło by mi do głowy obraźić się na mecze Legii i nie przychodzić tylko dlatego, że od czasu do czasu pojawiają się tam osoby, które większość meczu fotografują się na tle stadionu, by umieścić potem zdjęcia na FB czy NK.

- Tak jak wczoraj pisałem, Mazurek jest dzisiaj bohaterm GW. Nie schodzi z czołówki.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
          Troche nie rozumiem argumentacji - nie przyjdę już na żadne uroczystości, bo tam były osoby skrzyknięte przez Sakiewicza i robiły sobie zdjęcia.
          .
          to raczej była uwaga do tego - gdzie te osoby były 3-4 lata temu ?
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Może były za młode, może nie czuły kliimatu, nie znały historii. Należy się tylko cieszyć, że coraz więcej ludzi tak się na te sprawy zapatruje.
            Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
            Bóg z Nami, choj z Nimi.
            Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

Troche nie rozumiem argumentacji - nie przyjdę już na żadne uroczystości, bo tam były osoby skrzyknięte przez Sakiewicza i robiły sobie zdjęcia.
              Nie przyszło by mi do głowy obraźić się na mecze Legii i nie przychodzić tylko dlatego, że od czasu do czasu pojawiają się tam osoby, które większość meczu fotografują się na tle stadionu, by umieścić potem zdjęcia na FB czy NK.
              Nic na to nie poradzę. Jeszcze niedawno więcej było szczerości, niż politycznej pokazówki i zawłaszczania tematów. To była autentyczna siła mogąca przyciągnąć kolejnych wyborców. Zresztą nie zamierzam się specjalnie rozwodzić. Jednych uwagę zwróci fakt, że pamiętający komunę prawicowi forumowicze łapią dystans, innych - nie. Niech każdy rozkminia po swojemu.

- Tak jak wczoraj pisałem, Mazurek jest dzisiaj bohaterm GW. Nie schodzi z czołówki.
              Nie zmienia to faktu, że ma rację.

Jerzman - przejrzyj proszę to google dokładniej. Nie chcę się rozwodzić, bo z Anitą jestem w personalnym sporze. Kombinuj, a będzie Ci objawione

Byłem na Krakowskim przed rokiem i jedynie czym się obchody różniły od tegorocznych to tym,że PP był zamurowany barierkami a za nimi pełno żółwi było. Klimat bardzo podobny do tegorocznego. Poguglajcie zdjęcia i nie zobaczycie róźnic.
              Fotki nie oddają treści przemówień, ani tego że rok temu wystąpienie Kaczyńskiego nie miało cech wiecu wyborczego, czy też tego, że wszystkim ofiarom katastrofy przy wyczytywaniu nazwisk poświęcono tyle samo czasu.

Świetna odpowiedz na dzisiejszy felieton Mazurka:
              Cóż, kwestia subiektywnej oceny - dla mnie przysłowiowa "zapałka przy piorunie".
              Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Smoleńsk na Legii zakazany

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                  Jednych uwagę zwróci fakt, że pamiętający komunę prawicowi forumowicze łapią dystans, innych - nie. Niech każdy rozkminia po swojemu.

Fotki nie oddają treści przemówień, ani tego że rok temu wystąpienie Kaczyńskiego nie miało cech wiecu wyborczego, czy też tego, że wszystkim ofiarom katastrofy przy wyczytywaniu nazwisk poświęcono tyle samo czasu.
                  Nie wiem w której grupie mnie umieściłeś, tych pamiętających komunę, czy do innych. Podpowiem ci, zaliczam się do tych pamiętających i to dokładnie.

To prawda, że fotki nie oddają treści przemówienia. Dlatego też odsłuchałem jeszcze raz przemówienie z ubiegłego i z tego roku.
                  Jak dla mnie jedno i drugie w większości odnosiło się do teraźniejszości i przyszłości ale generalnie wspólnym mianownikiem były położone akcenty ne nieudolne sprawowanie władzy przez obecny rząd. Czytaj, musimy ich odsunąć od władzy. W tym roku trochę większy nacisk na jedność szeroko pojętej prawicy.
                  Każdy wyciągnie wnioski jakie chce, ale ja nie zauważyłem aż tak wielkiej różnicy w treści i przesłaniu tych dwóch wystąpień.

Komentarz

Nie wiem w której grupie mnie umieściłeś, tych pamiętających komunę, czy do innych. Podpowiem ci, zaliczam się do tych pamiętających i to dokładnie.

To prawda, że fotki nie oddają treści przemówienia. Dlatego też odsłuchałem jeszcze raz przemówienie z ubiegłego i z tego roku.
                    Jak dla mnie jedno i drugie w większości odnosiło się do teraźniejszości i przyszłości ale generalnie wspólnym mianownikiem były położone akcenty ne nieudolne sprawowanie władzy przez obecny rząd. Czytaj, musimy ich odsunąć od władzy. W tym roku trochę większy nacisk na jedność szeroko pojętej prawicy.
                    Każdy wyciągnie wnioski jakie chce, ale ja nie zauważyłem aż tak wielkiej różnicy w treści i przesłaniu tych dwóch wystąpień.
                    Podpisuję się pod Twoim postem, gizo. Od siebie mogę dodać,odnośnie części dyskusji powyżej, że im więcej ludzi w tłumie, tym większa możliwość kontrowersyjnych okrzyków i transparentów. Te grupy są nieco inaczej zorganizowane, niż kibolstwo a mimo wszystko na stadionach obserwuje się również wybryki Andrzejów i Januszów. Sorry, Andrzej.

Na dzień dzisiejszy mój głos poszedłby na "jedynkę" z listy Prawa i Sprawiedliwości.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

W ogóle Ciebie nie "umieszczałem".

Jak dla mnie jedno i drugie w większości odnosiło się do teraźniejszości i przyszłości ale generalnie wspólnym mianownikiem były położone akcenty ne nieudolne sprawowanie władzy przez obecny rząd.
                      Totalnie się różnimy w tej kwestii.
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Jest to zupełnie inny PiS, niż przed rokiem.
                        Bo czasy są inne. Teraz jest wojna totalna, gdzie nie bierze się jeńców. Retoryka i estetyka też się zmieniła.
                        Kaczyński nic nie stosownego na obchodach nie powiedział, a słowa Tuska, dziś w Sejmie, o Targowicy były delikatnie mówiąc nie na miejscu.
                        Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                        Pada decyzja: Wracamy!
                        Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                          na terenie RP
                          zdaje mi sie ze uchwala sejmu = głos i zdanie narodu, bo przeciez to my ich wybieramy.
                          Pamietajmy ze stanowisko rządu =/= stanowisko sejmu, a jak wiadomo sam rząd mało co robi w kierunku odebrania wraku itp więc czemu mają nie próbować uchwalić stanowiska sejmu (czyli jak drugi raz podkreśle - stanowiska narodu)? Skoro przysługuje im takie prawo zapytania się posłów co sądza o danej sprawie to powinni to robić, to samo dotyczyło się referendum na temat wieku emerytalnego, jeżeli nie podjeliby próby sprzeciwu to na pewno część wyborców opozycji miałaby do swoich wybrańców pretensje że nic nie robili w tej sprawie.
                          Możliwe że samo uchwalenie nie przyśpieszyłoby sprawy itp ale może wywołałoby to np. dyskusje w Rosji, myślę ze tam ludzie sobie nie zdaja nawet sprawy ze mimo upływu 2 lat ten samolot ciągle tam leży, a prokuratorzy z Polski nie mieli nawet okazji dokładnie go przebadać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
                            Bo czasy są inne. Teraz jest wojna totalna, gdzie nie bierze się jeńców. Retoryka i estetyka też się zmieniła.
                            Co to za "wojna totalna", w której z własnej woli wpisuje się w stereotyp kreowany przez wrogie media nie zyskując nic w zamian? To raczej rosyjska ruletka z użyciem pistoletu na wodę, niż "wojna totalna".

Kaczyński nic nie stosownego na obchodach nie powiedział
                            ... jak na wiec przedwyborczy - oczywiście.

, a słowa Tuska, dziś w Sejmie, o Targowicy były delikatnie mówiąc nie na miejscu.
                            To jest inna bajka, w pełni do przewidzenia po zawartości uzasadnienia uchwały.

Komentarz

• Bez względu równicę w barwach klubowych pełna zgoda z Esk.

Też aktualnie nie widzę alternatywy dla PiSu. Gniewam się na nich ostatnio za wiele rzeczy, ale nie widzę na dzień dzisiejszy polskiej prawicy bez Jarosława Kaczyńskiego (tu pełna zgoda z Jaco- i mój głos na jedynke z PiSu).

Co nie zmienia faktu, ze uroczystościom smoleńskim wyglądającym tak jak tegoroczne jestem po prostu przeciwny. Momentami byłem zwyczajnie zażenowany.

I co nie zmiania faktu, ze bez względu na to co na tych uroczystosciach będzie się działo w przyszłości, będe na nich obecny. I nie uważam, zebym swoją obecnością niejako firmował zachowania innych- swoją obecnością podkreślam jedynie to, że 10.04.2010 r. był bardzo ważnym dniem w moim życiu i że czuję potrzebe bycia tego dnia w miejscu, w którym bezpośrednio po katastrofie spędzałem całe dni.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• ... a wielu dotychczasowych wyborców PiS-u (polecam lekturę tematu "Polityka" ) widzi to inaczej. Życie.

Komentarz

Pracuję...
                                X