Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pan Kamil Zobacz posta
    http://www.rp.pl/artykul/9157,859082...palac.html?p=1

Mazurek o rocznicy i ciężko (przynajmniej w części) nie przyznać mu racji.
    Popłynął facet. Jutro będzie go cytować GW - daję rękę uciąć. Czyżby planował powrót na łono Wprost?.
    Kogo jak kogo, ale jego trudno posądzić o interesowanie się życiem publicznym i polityką od wczoraj. Zdrojewski, Belka, Schetyna - ot autorytety. Jeśli on im daje wiarę w powegę podejścia do sprawy smoleńskiej i działanie apolityczne, to gratuluję mu.

Komentarz

• 22.30 tvp info BLIŻEJ temat Smoleńsk !

Zamieszczone przez casual Zobacz posta
      Podbijam, start dosłownie za chwilę.

Komentarz

• Zaprosili wielkiego mędrca Śpiewaka związanego z PO ,co to za różnica ,mogli Urbana albo Kotlińskiego zaprosić.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
          Popłynął facet. Jutro będzie go cytować GW - daję rękę uciąć. Czyżby planował powrót na łono Wprost?.
          Kogo jak kogo, ale jego trudno posądzić o interesowanie się życiem publicznym i polityką od wczoraj. Zdrojewski, Belka, Schetyna - ot autorytety. Jeśli on im daje wiarę w powegę podejścia do sprawy smoleńskiej i działanie apolityczne, to gratuluję mu.
          Akurat ten wątek w tekście jest marginalny i raczej akcenty rozłożone inaczej, niż piszesz

(...) Można wreszcie jak inny minister Bogdan Zdrojewski polecieć do Smoleńska i po prostu się nie skompromitować. Nie tłumaczyć na każdym kroku Rosjan, nie zapewniać, że wszystko jest świetnie, ale spokojnie, bez politycznej zapiekłości i nienawiści oddać tego dnia cześć umarłym, poległym czy jakkolwiek nazwiemy ofiary tej katastrofy.(...)
          PO to złooo, co nie zmienia faktu, że jeżeli ktoś z nich w południe powie, że wybiła 12:00 należy twierdzić, że jest 23:00.

Gość ma rację i - po wszystkim - dokładnie opisał powody, dlaczego w tym roku mnie tam zabrakło (tak jak on - rok temu byłem i uważam, że było bardzo godnie).
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Też uważam że Mazurek ma dużo racji w tym co napisał. A przyczepić się można tylko do niuansów- i to drobnych. Uczestniczyłem, widziałem i odebrałem niemal wszystko tak jak i on. Przed rocznicą miałem mocne postanowienie że odpuszczam wszelkie "oficjałki" i pojawię się tylko na chwilę by zapalić znicz pod Pałacem Prezydenckim i na Powązkach Wojskowych. Zmieniłem zdanie pod wpływem namowy znajomych i żałuję bardzo. Byłem i nadal jestem mocno zniesmaczony tym wszystkim. A wielu znajomych którzy brali udział w tych uroczystościach ma podobne do moich odczucia. Tak więc nie jest to tylko moje widzimisię. Mało tego ciężko jest posądzić znajomych o to że nagle zaczęli sympatyzować z PO czy chcą osiągnąć jakieś inne korzyści.
            Ostatnio edytowany przez StMo; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
            na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
            na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
            na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
            Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• StMo pozor bo gizo zaraz pojedzie ci po rajtach
              Ty antyPOlaku
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                Ty antyPOlaku
                Jeśli spłycamy wszystko do tego że tylko jeden nurt ma absolutny monopol na bycie prawdziwym Polakiem i patriotą, a kto ma inne zdanie to z mety jest antyPOlak, POlszewik i co tam sobie jeszcze ktoś wymyśli to rzeczywiście strach się bać.
                Quo Vadis Polsko?
                Potem jest zdziwienie że na wyborach góra 30% mandatów wyłapują. Ale nic to. Najpierw obrazić, zbrukać wszystkie świętości i wszystkich, a potem lizać dupę i się łasić ( łącznie z wychwalaniem Gierka i PRL-u), bo głosy potrzebne żeby się przy korycie utrzymać. Ciemny lud łyknie wszystko
                "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
                na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
                na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
                na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
                Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                  StMo pozor bo gizo zaraz pojedzie ci po rajtach
                  Ty antyPOlaku
                  Masz chyba jakieś kompleksy z tym antypolakiem. Wszystkim którzy coś napiszą nie po twojej myśli przypinasz tę łate. Troche to już nudne.
                  Czy kiedykolwiek tobie, czy StMo zarzuciłem taką postawę?.
                  Nie mam zamiaru ani interesu w tym, aby kogokolwiek przekonywać. Po prostu wyrażam swoje zdanie tak jak i inni na tym forum.
                  Tobie jak zwykle wszystko się nie podobało, mi natomiast, mimo pewnych kontrowersyjnych sytuacji, było do zaakceptowania.
                  Nie żyję od wczoraj w naszym kraju i musiałbym wykazać się dużą naiwnością by sądzić, że obchody organizowane przez PIS, będą pozbawione polityki. Tym bardziej, że to polityka sprawiła, że to wydarzenie istnieje jeszcze w sferze publicznej, Ale to moje zdanie.
                  Nie zauważyłem w tym roku alternatywnych obchodów do tych na KP.
                  Wybór miałem między nimi a np. nocnym położeniu wienca przez pracownika kancelarii prezydenta. Zresztą uczynił jak szczur, no ale apolitycznie i z zachowaniem "pełnej powagi sytuacji".
                  Foxx, z całym szacunkiem, ale pewnej rzeczy nie rozumiem. W tamtym roku byłeś i było godnie. W tym roku nie, bo ...... wiedziałeś, że będzie niegodnie?.

Komentarz

• Zgadzam się w wiekszości z tym co pisze StMo. Też mi się wiele we wtorek nie podobało i byłem mocno zniesmaczony (zresztą w poniedziałek na manifie antyrosyjskiej też). Ale to nie zmienia tego, że za rok i w latach następnych będe na tych uroczystościch. Nie przychodze tam dla Jarosława Kaczyńskiego, Michała Stróżyka czy Jasia Pospieszalskiego, a dla uczczenia ofiar Smoleńska. I niech sobie Jarek gada co chce (w tym roku przesadził) a tłum wykrzykuje co chce. Ja tam przychodze w konkretnym celu, nie mającym z bieżącą polityką nic wspólnego.

Już tu kiedyś była dyskusja o tym, jak to ktoś więcej nie przyjdzie na 13 grudnia pod dom Jaruzela, bo ktoś inny (zresztą pod wpływem alkoholu, podobnie jak Stróżyk w poniedziałek) zarzucił "byłem z ZOMO, byłem w ORMO". Nie uważam, zeby był to wystarczający powód dla którego mamy nie czcić tego dnia pamięci ofiar Stanu Wojennego.

A na Powązki jak rozumiem 1 sierpnia nie przychodzimy, bo czasem zdarzają się gwizdy skierowane do osób z rządu lub do szereko rozumianych przyjaciół rządu (w stylu Bartoszewskiego)?

A do kościoła mam nie iść bo, jak co i raz podają media, lata masa pedofili w sutannach?

O nie. Będe i na rocznicach Smoleńska, i pod domem Jaruzela, i na Powązkach, a i do kościola przyjdę. Ważne są MOJE INTENCJE i moje powody, dla których w ww. miejscach się stawiam. A wszystko inne schodzi na dalszy plan, bo jest do tego tylko DODATKIEM.

Trzeba robić swoje, miast oglądać sie na innych.
                    Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Tobie jak zwykle wszystko się nie podobało, .
                      sory ale gadasz bzdury - szkoda prądu
                      żyj dalej w swoim świecie

Komentarz

Masz chyba jakieś kompleksy z tym antypolakiem. Wszystkim którzy coś napiszą nie po twojej myśli przypinasz tę łate. Troche to już nudne.
                        Czy kiedykolwiek tobie, czy StMo zarzuciłem taką postawę?.
                        Nie mam zamiaru ani interesu w tym, aby kogokolwiek przekonywać. Po prostu wyrażam swoje zdanie tak jak i inni na tym forum.
                        Tobie jak zwykle wszystko się nie podobało, mi natomiast, mimo pewnych kontrowersyjnych sytuacji, było do zaakceptowania.
                        Nie żyję od wczoraj w naszym kraju i musiałbym wykazać się dużą naiwnością by sądzić, że obchody organizowane przez PIS, będą pozbawione polityki. Tym bardziej, że to polityka sprawiła, że to wydarzenie istnieje jeszcze w sferze publicznej, Ale to moje zdanie.
                        Nie zauważyłem w tym roku alternatywnych obchodów do tych na KP.
                        Wybór miałem między nimi a np. nocnym położeniu wienca przez pracownika kancelarii prezydenta. Zresztą uczynił jak szczur, no ale apolitycznie i z zachowaniem "pełnej powagi sytuacji".
                        Foxx, z całym szacunkiem, ale pewnej rzeczy nie rozumiem. W tamtym roku byłeś i było godnie. W tym roku nie, bo ...... wiedziałeś, że będzie niegodnie?.
                        Ktoś miał okazję pokazać tego dnia, że ma klasę i zachować się godnie zostawiając interes partyjny daleko w tyle, nie uczynił tego więc w 100% Pan StMo ma rację Więc czy trudno było to zauważyć i stwierdzić że jest to niesmaczne? Nie chcę wchodzić w polemikę-jest to moja opinia na temat wydarzeń na krakowskim przedmieściu.
                        Ostatnio edytowany przez operion; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                        Ojczyzna nam umiera
                        Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Zamieszczone przez operion Zobacz posta
                          Ktoś miał okazję pokazać tego dnia, że ma klasę i zachować się godnie zostawiając interes partyjny daleko w tyle, nie uczynił tego więc w 100% Pan StMo ma rację Więc czy trudno było to zauważyć i stwierdzić że jest to niesmaczne? Nie chcę wchodzić w polemikę-jest to moja opinia na temat wydarzeń na krakowskim przedmieściu.
                          Masz takie zdanie i ok. Nie jest nigdzie napisane, że mamy się zgadzać w 100%.
                          Napewno nie usłyszysz ode mnie, że szkoda prądu na polemikę z tobą i byś żył w swoim świecie.
                          Casual - zgoda w 100%.

Komentarz

• gizo skończyłeś ?

Komentarz

• Mam nadzieje, że dzisiejsza debata w sejmie otworzy niektórym oczy w tym temacie
                              Bóg z Nami, choj z Nimi.
                              Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Nie tyle debata co wypowiedź ryżego i palikmiota...
                                "Jedna bomba atomowa
                                I wrócimy znów do Lwowa
                                Druga mała, ale silna
                                I wrócimy też do Wilna"

Komentarz

Pracuję...
                                X