Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
    Nawet Rydzyk w podziękowaniach został wymieniony przed Sakiewiczem.
    Na uroczystościach dotyczących m.in. zmarłego prezydenta i zmarłej pierwszej damy.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Olejniki płaczą, że nie było atmosfery podobnej do tej sprzed dwóch lat, tylko nie powiedzą, kto ją zniszczył. Już nie pamiętają, jak nawoływali, aby skończyć z Tą żałobą. Później się dziwią reakcji ludzi, że ich od czerwonych k... wyzywają.
      Pan Artysta czepia się ojca Rydzyka. Ja mam dla niego szacunek. Człowiek wykonuje kawał dobrej roboty. Ludzie starsi, odrzuceni przez państwo i społeczeństwo znaleźli dzięki Radiu Maryja jakąś wspólnotę i cel w życiu. Przecież kościół głównego nurtu ma ważniejsze rzeczy do roboty- organizowanie rekolekcji dla PO(tw. Adiutant), opieka duszpasterska nad Bredzisławem(Nycz).
      Mówicie o robieniu polityki przy okazji pamięci o tragedii. Ok, zgoda, oczywiście, że to polityka. Smoleńsk też był polityką, zrealizowaną inną metodą niż wyborcza kartka. Pamiętajmy, że PiS i Jarosław ma wielu wyznawców, nie tylko sympatyków. I w tym tłumie na Krakowskim wczoraj ci wyznawcy byli większością, stąd wybór takiego a nie innego języka. Jak dla mnie nie ma w tym nic złego.
      Bóg z Nami, choj z Nimi.
      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
        no też czekam co ma Maksi do powiedzenia
        bo jak na razie coś tam napisał
        ale sensu chyba nikt nie załapał do końca
        Dopiero mam wolną chwilę więc wyjaśniam

o. Tadeusz Rydzyk dokonał w Polsce dosyć spektakularnej sprawy - mianowicie z niczego zbudował całkiem pokaźną i prężną wspólnotę KATOLICKO-NARODOWĄ, w której sam osobiście nie posiada nic (i żyje całkiem skromnie) a cały majątek jest własnością tejże wspólnoty. Te 2 przymiotniki : katolicki i narodowy są w naszej kontrolowanej przez pseudoelity rzeczywistości powodem do bezpardonowych, chamskich i prymitywnych ataków wprost proporcjonalnych do "zagrożenia" jakie jest dla nich stwarzane...popatrzmy:

kibole - oszołomy, katole - oszołomy, narodowcy - oszołomy, Macierewicz - oszołom , Kaczyński - oszołom , Rydzyk - oczywiście oszołom itd można wymieniać do skutku każdego w jakikolwiek sposób związanego z przynajmniej jednym z tych przymiotników

Dlatego wg mnie takie stwierdzenie w stosunku do Rydzyka jest na miejscu tylko w wypadku gdy mamy do czynienia z człowiekiem całkowicie obdartym z wartości reprezentowanych przez co najmniej 1 z tych dwóch przymiotników(i nie pisze tu o zatraceniu tych wartości ale całkowitym ich braku co jest obecnie chlebem powszednim) - wypisz wymaluj wyborce palikmiota

Co do samych uroczystości i sytuacji w naszym kraju to chyba powoli staje się jasne "albo my ich" albo "oni nas" i naprawde bez znaczenia jest dla mnie że Rydzyk "ma maybacha"(o dobry przykład sie trafił - pewnie połowa Polski myśli że ma ), Kaczyński robi sobie wiec wyborczy (swoją drogą to trudno żeby nie robił skoro jako jedyny próbuje wyjaśnić przyczyny katastrofy na szczebu parlamentarnym) a ktos tam używa salutu rzymskiego

PS. Jestem kibolem nie moherem

Komentarz

• Całkiem to ciekawe tylko ni jak ma sie do tego co ten oszołom Rydzyk wygaduje, jak sie zachowuje i jakiego języka używa.
          Zagospodarował starszych ludzi - no tak to nawet dobre słowo zagospodarował
          co do katolicyzmu z Rydzyka taki katolik jak ze mnie komunista.
          Mówiąc wprost nie po drodze mi z takimi personami jak Rydzyk -
          a twierdzenie, że kto nie z Rydzykiem czy Kaczyńskim ten nie patriota jest pierd.doleniem głupot najprościej mówiąc i podobnym oszołomstwem !
          - wiec radzę czasem przed wciepaniem Entera pomyśleć !
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Całkiem to ciekawe tylko ni jak ma sie do tego co ten oszołom Rydzyk wygaduje, jak sie zachowuje i jakiego języka używa.
            Nie śledzę wypowiedzi ani zachowań Rydzyka. Ale jakbyś mógł napisać która to jego wypowiedźi tak cię bulwersują?. Co do zachowań czyżbym coś pominąłem - co w nich nie tak - chodzi nawalony, przeklina, bije kogoś?. Coś przeoczyłem?

Komentarz

• Gizo a pamiętasz co Rydzyk wygadywał o Ś.P. Marii Kaczyńskiej?

Ułatwię odszukanie " Maria Kaczyńska to czarownica, która powinna poddać się eutanazji, zaś prezydent jest oszustem ulegającym żydowskiemu lobby."
              "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
              na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
              na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
              na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
              Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                Nie śledzę wypowiedzi ani zachowań Rydzyka. Ale jakbyś mógł napisać która to jego wypowiedźi tak cię bulwersują?. ?
                jak nie śledzisz to jaka ma być z tobą rozmowa
                StMo zadał jedno z podstawowych pytań dotyczących tego oszołoma- ale teraz jak widać grzechy mu odpuszczono

Komentarz

• Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
                  Gizo a pamiętasz co Rydzyk wygadywał o Ś.P. Marii Kaczyńskiej?

Ułatwię odszukanie " Maria Kaczyńska to czarownica, która powinna poddać się eutanazji, zaś prezydent jest oszustem ulegającym żydowskiemu lobby."
                  To akurat znam, idiotyzm z jego strony. Myślałem, że tego jest całe multum. Jeśli jedna debilna wypowiedź, którą tak na marginesie wyjaśnili między sobą, ma rzutować na całokształt, to pokaż mi osobę publiczną która takich wypowiedzi przynajmniej raz nie popełniła.
                  Jeszcze raz powtórzę, nie jestem jego zwolennikiem, ale jednocześnie staram się zachować jednakowe standardy dla wszystkich.
                  Jeśli np. uważam Niesiołowskiego za buca i chama, to bardzo szybko ci to uzasadnie i poprę konkretnymi przykładami.
                  Jeśli mnie przekonasz, że jego zachowanie i wypowiedzi są głupie, idiotyczne czy jak tam uważasz, to przyznam ci rację.

Komentarz

jak nie śledzisz to jaka ma być z tobą rozmowa
                    StMo zadał jedno z podstawowych pytań dotyczących tego oszołoma- ale teraz jak widać grzechy mu odpuszczono
                    ale się Pan, Panie Artysto wrażliwy zrobił

ja jestem w stanie wiele zrozumieć, ale, żeby z nazwania kogoś czarownicą na jakimś zamkniętym spotkaniu kręcić aferę na kibolskim forumie

ps. wybaczać jest ludzką rzeczą i jest to na dodatek po chrześcijańsku
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

ja jestem w stanie wiele zrozumieć, ale, żeby z nazwania kogoś czarownicą na jakimś zamkniętym spotkaniu kręcić aferę na kibolskim forumie

Exacly, przez moment się czułem, czytając niektóre komentarze, jakby się przelinkował na forum gw.
                      Bóg z Nami, choj z Nimi.
                      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez StMo Zobacz posta
                        Gizo a pamiętasz co Rydzyk wygadywał o Ś.P. Marii Kaczyńskiej?

No i co w tym takiego oszołomskiego? To ze Kaczyńska zadawała się ze specjalistka od eutanazji i aborcji czyli Środa to chyba wiadome za to nie do końca wiadome jest czy te słowa nie padły właśnie w kierunku Środy , a ze Kaczyński czul sympatie do Żydów to tez raczej oczywiste

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

to chyba była nacięższa artyleria

http://pl.wikiquote.org/wiki/Tadeusz_Rydzyk

tu macie kilka jego cytatów (prawdę mówiąc większość czytam po raz 1) i jakoś widzę tam raczej ciekawe przemyślenia niż oszołomstwo

Komentarz

• uwaga argument koronny internetu w stylu ala Maksi -
                            Hitler też nie mordował w Oświęcimiu

Reasumując:
                            Rydzyk oszołomem dla mnie jest i basta
                            jak to odbiera Mi możliwość bycia patriotą to wykładam na tego co to powie ch.uj.a - tyle w temacie

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                              to chyba była nacięższa artyleria

http://pl.wikiquote.org/wiki/Tadeusz_Rydzyk

tu macie kilka jego cytatów (prawdę mówiąc większość czytam po raz 1) i jakoś widzę tam raczej ciekawe przemyślenia niż oszołomstwo
                              Jakie te wypowiedzi są straszne
                              Jeden cytat bardzo mi się spodobał; "Człowieka nie można kopnąć, chyba że czerwonego."

Komentarz

uwaga argument koronny internetu w stylu ala Maksi -
                                Hitler też nie mordował w Oświęcimiu

Reasumując:
                                Rydzyk oszołomem dla mnie jest i basta
                                jak to odbiera Mi możliwość bycia patriotą to wykładam na tego co to powie ch.uj.a - tyle w temacie
                                a skąd ty wiesz co tam się działo? możne Rydzyk wyczul pismo nosem ze te wszystkie Środy i inne maja określony cel który chciały zrealizować wspólnie z Kaczyńska?

Widziałeś kiedykolwiek pochlebna wypowiedz o kimś nawet luźno związanym z PiS-em w wykonaniu Środy czy innej Szczuki?? A o Kaczyńskiej w samych superlatywach

ps. i nie bierz sobie tak personalnie tego patriotyzmu bo nie znam Cie wiec nie moglbym braku go Tobie zarzucic

Komentarz

Pracuję...
                                X