Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
    coz takie czasy ze "oszolomy" maja w sobie wiecej patriotyzmu niz "artysci"
    chcesz mi powiedzieć, że nie jestem patriotą bo dla mnie rydzyk to ***** i oszołom ?
    no to brawo
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
      chcesz mi powiedzieć, że nie jestem patriotą bo dla mnie rydzyk to ***** i oszołom ?
      no to brawo
      A co to ma wspólnego z patriotyzmem?
      Rydzyk to kuty na cztery kopyta cwaniak, jak zresztą każdy w tym biznesie. Obrał sobie grupe docelową i mówi to, co odbiorcy chcą usłyszeć. I jak dotąd wciąż ma koncesję.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        A co to ma wspólnego z patriotyzmem?
        .
        no też czekam co ma Maksi do powiedzenia
        bo jak na razie coś tam napisał
        ale sensu chyba nikt nie załapał do końca

Komentarz

• http://fakty.interia.pl/raport/lech-...umieni,1782955

Rosjanie ... umyli wrak Tupolewa, aby się dobrze na fociach prezentował

Czy ktoś jeszcze wątpi w profesjonalizm i dobrą wolę rosyjskich śledczych?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
            No nie wiem. Słowa Kaczyńskiego można interpretować dwojako. Szczerze mówiąc wczoraj pod Pałacem Twoja interpretacja nie przyszła mi do głowy.
            Hmm nie wiem czy to moja interpretacja, myślałem że to samo wynika z tego co powiedział:

"Zostali zdradzeni, to wiemy już dzisiaj na pewno. Niezależnie od tego, jakie będą ostateczne ustalenia co do przyczyny katastrofy, jeśli odwołać się do poety, to zostali zdradzeni o świcie. I to było haniebne. Haniebne było oddanie śledztwa, przyjmowanie i potwierdzanie rosyjskich kłamstw, obrażanie poległych, obrażanie poległego prezydenta RP, gen. Błasika, majora Protasiuka, Janusza Kurtyki, to było wszystko haniebne. Ale haniebne było także obrażanie i upokarzanie rodzin. Haniebne jest teraz odmawianie amerykańskiemu specjaliście udziału w sekcjach, które zostały podjęte."

Ten tekst można też w filmiku usłyszeć na stronie tvn24 w temacie "Kaczyński przed Pałacem: zostali zdradzeni o świcie".
            "Sto lat" - to już w ogóle było karygodne. Niestety też odniosłem wrażenie że sporo tego było polityką. Do tego same wystąpienia chyba nie były dobrze przygotowane, były spontaniczne, przez co cały czas powtarzano to samo i do tego było to powiedzmy sobie szczerze cienkie jak barszcz.
            Ale już dalsza rozkminka to już bardziej do działu Polityka by się nadawała.
            Przynajmniej coś powiedział. Tuski i inne nic nie mówiły, mam nadzieje że przez to że wiedzą jak bardzo spierdolili sprawę śledztwa i wszystkiego co wokół tego się toczy.

Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
            http://fakty.interia.pl/raport/lech-...umieni,1782955
            Rosjanie ... umyli wrak Tupolewa, aby się dobrze na fociach prezentował
            Czy ktoś jeszcze wątpi w profesjonalizm i dobrą wolę rosyjskich śledczych?
            No i **** strzelił wszystkie ślady. Jeżeli coś tam miałoby być - ślady substancji świadcząych o wybuchu etc. to poszło w niepamięć. Na pewno nie umyli tego po prostu wodą z mydłem. Raczej jakimś środkiem żrącym, albo jak na serialach amerykańskich wybielaczem czy innym świństwem.
            Ostatnio edytowany przez Mr Kev; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A tymczasem jeden z idoli naszego społeczeństwa :

Polacy !

Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego,
              spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli
              dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły
              zdradziecką brzozę, życzy...

autor programu Kuba Wojewódzki akurat w tej sytuacji pragnący
              zachować anonimowość !

hura, hura, hura !!!
              Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zostali zdradzeni, to wiemy już dzisiaj na pewno.
                Niezależnie od tego, jakie będą ostateczne ustalenia co do przyczyny katastrofy--->

brawo, uj z winą
                prawda jest jedna
                paragraf się zawsze znajdzie
                ps:
                dzizas mijają lata a z nimi coraz gorzej
                ps2:
                Wojewódzki jak Kaczyński ta sama paranoja :smutne:

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                  brawo, uj z winą
                  prawda jest jedna
                  paragraf się zawsze znajdzie
                  No to nie wiem, może przez przypadek próbuję go bronić. Mi się wydawało że w tym kontekście za zdradę on uważa to w jaki sposób całe śledztwo jest prowadzane itp itd, że nie ważne jak to się skończy i tak już spierdolili. Tyle ode mnie.
                  Ostatnio edytowany przez Mr Kev; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Smutny wywiad z Zuzanną Kurtyką:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,...wiadomosc.html

Dla czytających "po łebkach": wywiad ma 3 strony.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mr Kev Zobacz posta
                      No to nie wiem, może przez przypadek próbuję go bronić. Mi się wydawało że w tym kontekście za zdradę on uważa to w jaki sposób całe śledztwo jest prowadzane itp itd, że nie ważne jak to się skończy i tak już spierdolili. Tyle od mnie.
                      Ewentualnie chodzi o dealowanie z ruskimi przy rozdzieleniu wizyt i wodzeniu się za nos w sprawie obchodów rocznicy, co ładnie opisał Wildstein w najnowszym URze.
                      Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Zamieszczone przez Mr Kev Zobacz posta
                        No to nie wiem, może przez przypadek próbuję go bronić. Mi się wydawało że w tym kontekście za zdradę on uważa to w jaki sposób całe śledztwo jest prowadzane itp itd, że nie ważne jak to się skończy i tak już spierdolili. Tyle od mnie.
                        Proste jak budowa cepa. Wydane polecenie naszemu premierowi przez Putina o rozdzieleniu wizyt, totalna olewka organizacyjna wylotu 10.04., ośmieszanie i poniżanie rangi tej wizyty a potem wszystko to, co działo się po wypadku.
                        Jak inaczej można to nazwać?.
                        Może moje rozumowanie nie jest tak "artystyczne" ale ja dokładnie tak pojmuje te słowa. Cytowanie częsci wypowiedzi i pastwienie się nad nią to właściwie nic nowego. Wystarczy wejść na którykolwiek z "wiodących" portali i poczytać relacje. Tam właśnie jest to tak interpretowane.

Komentarz

• Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Co nie zmienia faktu, że wczoraj jak w soczewce zogniskowała się większość przyczyn przez które układ sił w realnej polityce nie zmieni się na korzyść PiS w najbliższym czasie. Co smuci, patrząc na autentyczną wiarę zgromadzonych ludzi w odsunięci od władzy obecnej szemranej ekipy.

Nawet Rydzyk w podziękowaniach został wymieniony przed Sakiewiczem.

Mam wrażenie, że gdyby jakieś wybory odbyły się w kwietniu albo w maju, świeżo po rocznicowych obchodach, to będąca u władzy konkurencja nie musiałaby nawet prowadzić własnej kampanii wyborczej żeby je w cuglach wygrać. Salon mógłby spokojnie poleniuchować.
                            Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                              Co nie zmienia faktu, że wczoraj jak w soczewce zogniskowała się większość przyczyn przez które układ sił w realnej polityce nie zmieni się na korzyść PiS w najbliższym czasie. Co smuci, patrząc na autentyczną wiarę zgromadzonych ludzi w odsunięci od władzy obecnej szemranej ekipy.

Nawet Rydzyk w podziękowaniach został wymieniony przed Sakiewiczem.

Mam wrażenie, że gdyby jakieś wybory odbyły się w kwietniu albo w maju, świeżo po rocznicowych obchodach, to będąca u władzy konkurencja nie musiałaby nawet prowadzić własnej kampanii wyborczej żeby je w cuglach wygrać.
                              Czyli uważasz, że Rydzyk stoi na drodze do zwycięstwa PIS-u?
                              Żeby była jasność, nie jestem jego zwolennikiem, wręcz przeciwnie. Natomiast zdaję sobie sprawę, że jest to jednak kilkuprocentowy wierny elektorat. Tak jak PO będzie zabiegało o głosy palikociarni, tak Jarek musi liczyć na głosy ze wszystkich stron, wtym i te z RM. Rydzyk jest takim samym politykiem jakm Palikot, tylko nadają na skrajnych biegunach.
                              Ponadto masz jakieś badania które wskazują, że odcięcie się od wyborców RM przełożyło by się na poszerzenie elektoratu wyborczego?.

Komentarz

• Jarek jak dla mnie był i tak za delikatny, bo jak inaczej można nazwać tą kpinę z nas Polaków( oni myślą że ludzie to stado tępych baranów) raport milera, konwencja chicagowska, oddanie wraku, czarnych skrzynek, telefonów wojskowych nie wspomnę o kopaniu ziemi metr w głąb centymetr po centymetrze, pijanym generale, pilotach kamikadze i pancernej brzozie (kuźwa trzeba nie mieć mózgu żeby nie widzieć że coś jest nie tak).Propaganda niestety ni jak się ma do analiz Profesorów i Naukowców z zespołu Macierewicza, z jednej strony mamy dyrdymał i przypuszczenia ( kłamstwa) a z drugiej fakty. Można było nie lubić Prezydenta Kaczyńskiego ale w porównaniu do tego debila komoruskiego(WSI) ,agenta bolka i czerwonej świni kwaśniewskiego to był to jedyny prawdziwy mąż stanu jaki sprawował ten urząd. I jeszcze taka zakłamana szmata jak Kopacz sprawuje urząd marszałka sejmu, to jest nie tylko zdrada to jest skandal że dwa lata po likwidacji Prezydenta i całej generalicji niema winnych a ludzie z obozu rudego kaszuba którzy zostali przyłapani na kłamstwie i celowym mataczeniu zamiast zniknąć z sceny politycznej są nagradzani w taki lub inny sposób.

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
                                http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

Pracuję...
                                X