Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Faktycznie. Wpisywałem w googlu pełny tytuł i nie wyskakiwał rekord.

Komentarz

• Rano (od 8 do 9:30) wielkich tłumów na Krakowskim niestety nie było- zebrało się nas może 3- 4 tysiące, może więcej (na kibolskie oko). Rok temu już z rana (od 8 właśnie) było nas znacznie, znacznie więcej.

Natomiast aktualnie ludzi jest już dużo więcej niż rano (z perspektywy TV).

Kulminacja obchodów nadal przed nami- przede wszystkim mam tu na myśli mszę świętą w archikatedrze św. Jana (ul. Kanonia 6). Start: godzina 19. Po mszy Marsz Pamięci pod Pałac Prezydencki.

PS: Esk- miło było poznać
      Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Byłem na Krakowskim dzisiejszym popołudniem. Obejrzałem koncert Jana Pietrzaka i przemówienie Jarosława. Piękny teledysk do "Nielegalnych Kwiatów", bardzo wzruszający, wielu starszych ludzi nie ukrywało łez. Ludzi mnóstwo. Przemówienie Jarosława niestety nie porywało. Do zobaczenia na wieczornym Marszu Pamięci.
        Bóg z Nami, choj z Nimi.
        Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
          Zdecydowanie najlepszy tekst publicystyczny w sprawie Smoleńska od dłuższego czasu. Niby rzeczy oczywiste, ale nie dla większości społeczeństwa.
          Za mało radykalny by się gdziekolwiek przebić. Margines. Świetny, ale margines.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Poziom faktów i rzetelności ukazujący dzisiejszą rocznicę oczywiście do przewidzenia - w podobnym tonie odbyła się również popołudniowa rozmowa w Polsat News Pawła Lisickiego i Maziarskiego z gw.
            Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

Komentarz

• Info telefoniczne z Placu Zamkowego (nie mogłem niestety dotrzeć; info od znajomego kibica): jest pełen

Duch w narodzie nie ginie.

Obecnych na Marszu Pamięci forumowiczów proszę po powrocie o relacje.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Transmisja na żywo...

http://vod.gazetapolska.pl/live/pis.html

Komentarz

• Jestem dumny z Polaków za te liczne przybycie. Polski duch patriotyczny z roku na rok się odradza się i rośnie w siłe aż łezka się w oku kręci.

W nowy numer Uważam Rze jak i Nowe Państwo bardzo szeroko opisują o Katyniu i Smoleńsku. jak zwykle genialne teksty
                  "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Komentarz

• Zamieszczone przez majaW Zobacz posta
                    witam ...Wy dla mnie to teraz Polska ...
                    tak wiele miesięcy temu tu napisałam...dzięki że mogę być z Wami

Komentarz

• Sory za offtopa, ale gdzieś muszę to napisać...

Człowieka kurwica bierze, rozrywa i nie wiem co jeszcze, jak ogląda te reżimowe stacje..... no rzesz ku*rwa mać!!

Ja wiem, że wszyscy o tym wiemy, ale jeżeli ja już nie wytrzymuję, niespodziewanie spokojny człowiek, to chyba świat się wywrócił do góry nogami. Wszędzie trąbią tylko o tym że Jarek powiedział że ofiary katastrofy zostały zdradzone. Oczywiście zamiast przedstawić całe zdanie(kontekst), że niezależnie od tego co wykaże śledztwo to za zdradę można uznać to że oddano śledztwo kacapom, obrażano generałów, pilotów itp, to jawnie wciskają ludziom do głów że on mówi o zamachu Rosjan - redaktorka przed chwilą powiedziała w ogóle coś w stylu:
                      "Prezes Kaczyński powiedział iż zostały one (ofiary) zdradzone o świcie, co w domyśle miało znaczyć że otwarcie już twierdzi że pasażerowie lotu do Smoleńska zginęli w zamachu zorganizowanym przez Rosjan."
                      I pomijam to co wie, i co sądzi sam Jarosław - chodzi o samą rzetelność... no rzesz *****. I nie ważne czy tvn czy polsat - jeden ch*uj.

Pod Pałacem Prezydenckim akurat byłem w czasie przemowy Kaczyńskiego (koło 17), choć nie planowałem, bo wiedziałem że wtedy będzie bardzo dużo osób, tłoczno i mniej czasu na spokojne wspomnienie. Człowiek może poczuć się dumny, że było tysiące ludzi w każdym wieku, wiele młodych osób z flagami, cały przekrój społeczeństwa, od starszych pań w beretach po wyglancowanych panów w garniakach - wszyscy z barwami, wlepkami, flagami, było spokojnie, każdy był dla siebie życzliwy mimo tłoku.
                      Byłem też na Powązkach bo prosiła mnie druga połówka. Nie chciałem tam iść, ale trochę dla niej i trochę z ciekawości poszedłem(byłem po raz pierwszy). Było troszkę osób(koło 50 przed samym pomnikiem), ale widać że tam nie tętni duch...

E: sorki też za błędy, pisałem w amoku
                      Ostatnio edytowany przez Mr Kev; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Byłem od 15 do 19 na Krakowskim Przedmieściu ,masa rozczarowanych tajniaków ,patrzących z pogardą na ludzi.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Dochodzę do wniosku że medialna ofensywa przeciwko marszom PiS-u to akcja bezsilności - bo podsumując: nie ma marszy popierających peło, nie ma marszy popierających ryżego separatystę kaszubskiego, są za to "armaty" peło czyli kamery i mikrofony mediów, ale bez manifestacji...

Swoją drogą to zastanawia mnie głupota ludzka - jak Nam żydostwo dało internet to wyborcy peło (obecnie psioczący na ryżego) miast zweryfikować swoje poglądy dali się złapać na głosowanie przeciwko Kaczyńskiemu...kuzwa ja nie kumam jak Polak mógł oddać głos TAK dla niePolaka pokroju tuska, który nawoływał do pełnej autonomii dla Kaszub czytaj oderwania tejże krainy od Najjaśniejszej ??

Komentarz

• Zamieszczone przez dkm1941bismarck Zobacz posta
                            Dochodzę do wniosku że medialna ofensywa przeciwko marszom PiS-u to akcja bezsilności - bo podsumując: nie ma marszy popierających peło, nie ma marszy popierających ryżego
                            ...akcje bezsilności i wściekłościwszystko POlikwidowali a jeszcze tłumy na ulicach..dodatkowy szacun dla GP

Komentarz

• Zaprosili do Tvp Macierewicza i Olszewskiego ,który stosuje tę samą propagandę ,a więc ,że JK uprawia kampanię ,że to przypadek itd.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
                                To jest temat o Katyniu...
                                Hmm...

Dzień 10.04.2010 zacząłem nieciekawie bo od nocki w pracy...obudziłem się gdzieś koło 11 i pierwsze co zauważyłem to migające światełko...to migała mi wiadomość na GG od znajomego z Bielska-Białej, który napisał mi abym uruchomił odbiornik TV marki Samsung...uruchomiłem, ale najpierw kliknąłem na portal www.wp.pl (sorki za reklamę) i tam dowiedziałem się że spadł samolot z kilkoma moimi znajomymi na pokładzie - pierwsze co pomyślałem to:
                                -na 100, 000 % jest to sprawka wielce NIESZANOWNEGO pana (nosz kuzwa mam alergię na niego) separatystę kaszubskiego...

Po ponad 2-óch latach mam takie samo zdanie.

It`s OK ??

Komentarz

Pracuję...
                                X