Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pan Kamil Zobacz posta
    22.30 tvp info - Ziemkiewicz w rozmowie z Macierewiczem.
    jest gdzieś w necie do zobaczenia?

WHY DUCK DONALD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
    http://www.youtube.com/watch?v=GtRA-...eature=related

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
      Prokuratury wojskowej. Wczoraj w roli "niezaleznego specjalisty" wystąpił... Edmund Klich wyjaśniając lemingom, że to nie dlatego nastąpiła katastrofa (mimo komendy "odejdź" nie zadziałał przycisk "uhod"), że padła cała aparatura na kilka sekund przed kontaktem samolotu z ziemią, tylko padła ona, bo samolot chwilę później się rozbił. "Takie rzeczy się zdarzają"
      Moim zdaniem padła w chwili uderzenia, kiedy wysokościomierz pokazywał jeszcze zapas. Czyli źle podane ciśnienie, nieświadomie lub celowo.

A z innej beki:

http://wpolityce.pl/view/15567/Wstrz...tul_gebe_.html

Polecam.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Gdyby tak było, na zapisach z czarnych skrzynek piloci by nie "zamilkli" na kilka sekund przed rozbiciem (pomijając już kwestię "kompletnosci" tych zapisów). W każdym razie kilka zmiennych zebranych przez Macierewicza oraz informacje prokuratury składają się ma motyw z "awarią" elektryki.

Kwestia wysokościomierza to oddzielna sprawa. Faktycznie został w niejasnych okolicznościach przestawiony, jednak skoro ustalono fakt przestawienia, trudno mi uwierzyć, że prokuratura ustalając sekwencje wydarzeń nie wzięła na to poprawki.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Gdyby tak było, na zapisach z czarnych skrzynek piloci by nie "zamilkli" na kilka sekund przed rozbiciem (pomijając już kwestię "kompletnosci" tych zapisów).
          Tyle że ona się NIE DA pominąć. Teraz tam może być wszystko, z dyskografią Michaela Jacksona włącznie. Niestety, zapisy skrzynek należy już traktować jako 100% niewiarygodne.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together

Komentarz

• Owszem, jednak akurat ten motyw wygląda ciekawie własnie w powiązaniu z innymi informacjami oraz uzupełnieniem przez prokuraturę w uwagach do MAK-owej panienki z grudnia.

Reszta w końcowej części poprzedniego postu.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Reszta w końcowej części poprzedniego postu.
              Reszta świadczy po prostu o tym, że chłopaki przestali się silić na jakikolwiek kamuflaż... Bo inaczej owego "nie wzięcia pod uwagę" wyjaśnić nie umiem.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                Skoro już dostałeś odpowiedz od Karakana, to powiedz co o tym myślisz? Nie czekaj na ściągawkę z WSI24 tudzież GazoWni, pójdz na żywioł i swój rozum. Napisz SWOJE hipotezy.

Edyta

Ups, nie odświeżyłem strony i nie zobaczyłem wpisu Foxxa... już za pozno, WSI24 szybko pośpieszyło z pomocą swoim lemingom co należy myśleć, prośba nieaktualna pewnie poleciałbyś kalką z Klicha - "takie rzeczy się zdarzają, ale nie ma to związku z katastrofą". Ostro. Przemilczanie tego przez rok też "się zdarza"
                Czlowieku, skad ty sie urwales? Wez jeszcze mi napisz jaki mam profil psychologiczny i jakie jest moje wyksztalcenie oraz co lubie robic w deszczowe popoludnia. Zapytalem przez ciekawosc, bo nie jestem na biezaco, a to jest akurat interesujaca kwestia, foxx i karakan potrafia udzielic normalnej odpowiedzi, a ty z miejsca tworzysz wrogow narodu.
                Ostatnio edytowany przez rhg; [ARG:4 UNDEFINED].
                Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

• Zamieszczone przez rhg Zobacz posta
                  Czlowieku, skad ty sie urwales? Wez jeszcze mi napisz jaki mam profil psychologiczny i jakie jest moje wyksztalcenie oraz co lubie robic w deszczowe popoludnia. Zapytalem przez ciekawosc, bo nie jestem na biezaco, a to jest akurat interesujaca kwestia, foxx i karakan potrafia udzielic normalnej odpowiedzi, a ty z miejsca tworzysz wrogow narodu.
                  Wpis był skierowany do PeOwskich lemingów, więc od tej grupy oczekiwałem reakcji. Zluzuj majty jak uważasz, że to nie o Tobie i masz inne zdanie niż eksperta Klicha - "zdarza się".
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

Wpis był skierowany do PeOwskich lemingów, więc od tej grupy oczekiwałem reakcji. Zluzuj majty jak uważasz, że to nie o Tobie i masz inne zdanie niż eksperta Klicha - "zdarza się".
                    Mhm

Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                    Skoro już dostałeś odpowiedz od Karakana, to powiedz co o tym myślisz? Nie czekaj na ściągawkę z WSI24 tudzież GazoWni, pójdz na żywioł i swój rozum. Napisz SWOJE hipotezy.

Edyta

Ups, nie odświeżyłem strony i nie zobaczyłem wpisu Foxxa... już za pozno, WSI24 szybko pośpieszyło z pomocą swoim lemingom co należy myśleć, prośba nieaktualna pewnie poleciałbyś kalką z Klicha - "takie rzeczy się zdarzają, ale nie ma to związku z katastrofą". Ostro. Przemilczanie tego przez rok też "się zdarza"
                    Faktycznie, post skierowany do ogolu. Lemingi lemingami, ale ty tez postaraj sie miec swoj rozum, nie przyjmuj postawy bezmyslnego psa gonczego.
                    Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

• Zamieszczone przez rhg Zobacz posta
                      Mhm

Faktycznie, post skierowany do ogolu. Lemingi lemingami, ale ty tez postaraj sie miec swoj rozum, nie przyjmuj postawy bezmyslnego psa gonczego.
                      Możesz zacytujesz poprzedni post? Proponuje się również dokształcić w trybie przypuszczającym cyt. z mojego postu: "pewnie poleciałbyś"

Tryb przypuszczający – (łac. conditionalis) – jeden z podstawowych trybów w mowie, występujący w większości języków. Wyraża przypuszczenie, wątpliwość, niezdecydowanie, wskazuje na zdystansowanie się mówcy od opisywanych przez niego faktów, Fakty opisane trybem warunkowym mogą być nierzeczywiste, hipotetyczne lub co najmniej wątpliwe. W wielu językach (np. angielski, niemiecki, polski) tryb przypuszczający służy do wyrażania życzeń i rozkazów w sposób grzeczny, np. ang. Would you..., pol. zrobiłbyś to? itp. Występuje w czasie teraźniejszym i przeszłym. W wielu językach tryb przypuszczający nie ma morfologicznej formy, a jedynie jest konstrukcją modalną, np, w jęz, angielskim I would/should have done that. W innych językach tryb morfologiczny, mimo że istnieje, ustępuje konstrukcjom omownym i modalnym, np, w języku niemieckim forma würde + bezokolicznik zastępuje coraz częściej formy I i II koniunktiwu.

We wszystkich językach słowiańskich istnieje tryb przypuszczający potencjalny. Tworzy się go przez dodanie cząstki bi/b(y) do formy imiesłowu na -l, np. głuż. bych èitał, słc. volal by som, ukr. я ходив би, pol. śpiewałbym. W językach polskim, czeskim, słowackim, serbskim/chorwackim i słoweńskim (a dawniej również górnołużyckim i ukraińskim) występuje też tryb przypuszczający irrealny, np. cz. byl bych prosil, słc. bol by som volal, s./ch. bio bih uradio, pol. byłbym śpiewał[1].
                      Oddychaj głęboko, a nie od razu czujesz się dotknięty.

Edyta, pomijając to, jeżeli faktycznie złej woli w Twoim wpisie pytającym nie było, to za ostro Cie zbeształem. Nastawiony byłem na piknika lub inną magiczną istotę. Howgh

Edyta 2 i 3: Mylisz się, więc nie czuję się dotknięty. Być może dlatego że jesteś zdrowo jebnięty. Tak tylko przypuszczam, nie czuj się dotknięty. Kończe
                      Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pewnie jestes ograniczony intelektualnie i to w dosc zatrwazajacym zakresie. Nie bierz tego do siebie, to tylko tryb przypuszczajacy, jezeli nie czujesz sie tym dotkniety to tym lepiej.

Nasz wybitnie intelektualny spor pewnie i tak zostanie usuniety, wobec czego odpuszczam dalsza polemike.
                        Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

PeOwskie lemingi czekam na wasze tłumaczenia. Jest oficjalna informacja, że samolot podczas wznoszenia, na 15metrach stracił zasilenia elektryczne zarówno podstawowe jak i awaryjne. Oraz o tym, że przechylił się o 64 stopnie, a nie na grzbiet. Wytłumaczcie co się stało do kurwy nędzy ? Możecie się podpierać wypowiedziami kurew Hypkich i innych WSIoków. Do dzieła, wykażcie się. Jeszcze parę miesięcy temu ujadaliście, jak wściekłe psy.
                          c.*** z prądem, przecież samolot ruskie zestrzeliły na zlecenie Tuska

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
                            Uuu.... no to grubo. Masz na to dowody? Podeślij do prokuratury. Ja obstawiałem awarię. Przecież tych było bez liku. No ale Ty widzę z grubej rury... tylko ciszej bo się niedzwiedz wku*wi.

Komentarz

• Citlivu czego się spodziewałeś ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiczna 7 Zobacz posta
                                jeszcze jeden taki wpis w tym temacie i ban

Komentarz

Pracuję...
                                X