Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Katyń 10 kwietnia 2010

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak dla odskoczni znalazłem w sieci

Czym różnią się normalne bajki od bajek podawanych przez polityków Platformy Obywatelskiej?
    W normalnych bajkach wszystko się dzieje za 7 rzekami, za 7 morzami, za 7 górami...
    W bajkach podawanych przez polityków PO - jak podaje TVN24, jak podaje GW....

Komentarz

• Zamieszczone przez twaróg_kwiatkowski Zobacz posta
      Byłaby to postawa jak najbardziej godna pochwały i szacunku, jednak wstrzymałbym się z takimi deklaracjami. Mogłoby się bowiem tak skończyć, że ci którzy teraz zapowiadają gotowość do bitki z najeźdźcą, pierwsi uciekaliby za granicę.
      Jak to ładnie napisał Grzesiuk w "Boso, ale w ostrogach"
      Wojny się nie bałem. "Nie damy guzika od munduru", "Silni - zwarci - gotowi". Hasła te, rozlepiane na murach Warszawy, nastrajały bojowo, optymistycznie. Wszyscy twierdzili, że Niemcy wojny nie zaczną, że mają słabe wyposażenie techniczne z materiałów zastępczych, że za dwa tygodnie będziemy w Berlinie - oto jakie krążyły wersje, a miały na celu wmówienie w ludzi, że wszystko u nas jest na klawo. Wkrótce okazało się, że oddaliśmy nie tylko guzik, ale i cały naród w niewolę. Że ci od rządzenia byli owszem: "silni" - w gębie, "zwarci" - przy pijaństwie i "gotowi" - do ucieczki za granicę.
      Z góry zastrzegam, że to do nikogo personalnie, takie tylko skojarzenie w związku z postem twaroga.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Jak to ładnie napisał Grzesiuk w "Boso, ale w ostrogach"

Z góry zastrzegam, że to do nikogo personalnie, takie tylko skojarzenie w związku z postem twaroga.

smutne i prawdziwe cos ala obecna zielona wyspa Tuska
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• http://wiadomosci.onet.pl/kraj/t-lis...wiadomosc.html

Jedyny obiektywny "dziennikarz" w formie.
          Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
          quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Komentarz

• Stronka sióstr Radwańskich:

http://www.radwanskasisters.com/index.php?id=110&L=0

From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
              Szacunek.

Cieszy, że mimo sławy i pieniędzy pozostali normalni (a przecież mogło im odjebać).
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

No pięknie.Generalnie myślałem że dziewczyny tylko ganiają za piłką tenisową a tu takie zaskoczenie.Jednak można.....
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• No to siostry sobie przechlapały

Żadnych TzG i innych DDTVN.

Komentarz

Czy Z. to czyta ?
                    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Mam wlasnie w rekach nowego newsweeka, mimo iz przeszedlem dopiero przez kilka stron to juz spadlem z krzesla. Na pierwszej stronie redaktor naczelny Maziarski pisze o "samobojstwie zalogi" (!!!). Zwykle skurwysynstwo ale mnie zastanawia inna sprawa, mianowicie fragment felietonu Gugaly (tego z polsatu). Pisze on tak "piloci tupolewa zartowali, ze oni dopiero pokaza, jak laduja "debesciaki".". Moje pytanie jest nastepujace - czy w jakimkolwiek stenogramie rozmow ujawnionych do tej pory padaja takie slowa z ust ktoregokolwiek czlonka zalogi?

Ps
                      Sorry za brak polskich znakow i skladnie, ale pisze z telefonu

Komentarz

• Zamieszczone przez djjuve Zobacz posta
                        Moje pytanie jest nastepujace - czy w jakimkolwiek stenogramie rozmow ujawnionych do tej pory padaja takie slowa z ust ktoregokolwiek czlonka zalogi?
                        Bajka dla głodnych lemingów.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zwykle klamstwo i obrazanie zmarlych.

Komentarz

• Było publikowane w którejś z wersji. Zresztą parę stron stąd zwracałem uwagę na to, że jakoś "debeściaki" ostatnio wyparowały, zwracając też uwagę, że w rosyjskich z wieży brak jest choćby frazy "zrzut zakończony".

Foxx, nadmienił że obecnie nie ze wszystkich kanałów przytaczają stenogramy czy jakoś tak, ( To się jednak chyba odnosilo do rosyjskich stenogramów z wieży, nie drążyłem tematu)

Link do strony gdzie o tym wspomniałem:

http://forum.legialive.pl/showthread...206#post745206

O debesciakach na gazwybie w lipcu

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ga_Tu_154.html

PRZEGLĄD PRASY. Jak ustaliła "Polska The Times" na nagraniach czarnych skrzynek jest znacznie więcej zdań podobnych do opublikowanych przez media kontrowersyjnych wypowiedzi załogi Tu-154. "To patrzcie, jak lądują debeściaki" - miał odpowiedzieć jeden z członków załogi na ostrzeżenie o kiepskich warunkach na lotnisku.

"Polsce The Times" udało się ustalić, że na nagraniach z czarnych skrzynek, które obecnie badają polscy eksperci w Krakowie i Warszawie, pada znacznie więcej tego typu zdań. Jedno z nich nie zostało zawarte w stenogramie opublikowanym 1 czerwca. Miało brzmieć: "To patrzcie, jak lądują debeściaki".

Gazeta podaje, że stwierdzenie to prawdopodobnie padło tuż po tym, jak załoga samolotu Jak-40 poinformowała prezydenckiego Tu-154 o pogarszającej się pogodzie i nieudanej próbie posadzenia na pasie startowym w Smoleńsku wojskowego iła.

Pierwsze przecieki dotyczące niepublikowanych dotąd fragmentów rozmów z kabiny pilotów prezydenckiego samolotu ujawniła telewizja TVN24. Według jej nieoficjalnych informacji, dowódca samolotu kapitan Arkadiusz Protasiuk miał mówić na kilka minut przed rozbiciem, kiedy trwało już podchodzenie do lądowania: "Jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ą)". Nie wiadomo jednak, w jakim dokładnie kontekście padły słowa kapitana, które ujawnia TVN24. Z kolei wczoraj "Gazeta Wyborcza" zdecydowała się na publikację swoich informacji, według których na nagraniach z czarnej skrzynki zarejestrowano stwierdzenie: "Jeśli nie wyląduję, będę miał przechlapane (przewalone)". Nie ma jednak pewności, czy słowa wypowiedział Arkadiusz Protasiuk.
                            Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jestem zaskoczony tym co piszesz bo ja w/w slowa pamietam tylko z doniesien medialnych (chyba tvn24). Prosilbym o weryfikacje tej informacji przez osoby majace wiedze na ten temat.
                              Edit
                              Chodzi mi tylko i wylacznie o oficjalne dokumenty a nie belkot mediow.
                              Ostatnio edytowany przez Pan Kamil; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez djjuve Zobacz posta
                                Jestem zaskoczony tym co piszesz bo ja w/w slowa pamietam tylko z doniesien medialnych (chyba tvn24). Prosilbym o weryfikacje tej informacji przez osoby majace wiedze na ten temat.
                                Ja mam taką samą wiedze jak i Ty. Od lipca "debesciaki" wyparowały. Zwracam tylko uwagę na to, że były, a obecnie nie są wałkowane co było dla mnie dziwne. Chociaż jak zwróciłes uwagę Newsweek do tego teraz sięgnął.

Zresztą ktoś dziś przytaczał jeden fragment stenogramów z Rzepy i Gazwyb które zupełnie się rozjeżdzały... Wiadomo w którą stronę
                                Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X