Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak wchodzę w temat "muzyczne podsumowania" wyskakuje mi informacja o "atakach z tej podstrony". Tylko ja tak mam czy innym też się zdarza?
    Mam Chrome.
    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Zamieszczone przez StefanMW Zobacz posta
      Jak wchodzę w temat "muzyczne podsumowania" wyskakuje mi informacja o "atakach z tej podstrony". Tylko ja tak mam czy innym też się zdarza?
      Mam Chrome.
      tak , też to trafiłem
      ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
      Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
      I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
      Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Zostało wstawione zdjęcie, które znajduje się na serwerze innego serwisu. Zostały wykryte jakieś lewe skrypty albo inne dziadostwa i dlatego informuje o tym, gdy tylko zostanie udostępniony jakikolwiek element z tej strony. A tym hakerem, który udostępnił foto jest Siekan Niech któryś z modów zedytuje jego post (usuwając pierwszą fotografię) i wszystko powinno być ok
        Ostatnio edytowany przez Yob; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/member.php?u=55368

WY**PIER***DALAJ
          Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/member.p...astposter&f=16

Każdy post to reklama jakiegoś badziewiastego serwisu.
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/member.php?u=55409

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/member.php?u=55505

Komentarz

• Hmm, tak na szybko z uwag dot. forum można wymienić:

- Mail aktywacyjny wysyłany podczas rejestracji konta jest w języku angielskim,
                  myślę, że niektórym może to trochę utrudnić założenie konta na forum.

- Kolorystyka tła forum średnio nawiązuje do barw legii, ten odcień zielonego jest jak zgniły liść

- Nagłowek graficzny forum jest trochę mało wypasiony - kolory są zbyt przygaszone, napis "Forum Kibiców Legii" jest nieczytelny. Jestem grafikiem komoputerowym, mógłbym po godzinach coś ewentualnie zaproponować alternatywnego

- Kolor menu nawigacyjnego ( Panel uzytkownika, FAQ ...) zbytnio zlewa się z tłem -jako zawodowy projektant stron internetowych mogę powiedzieć, że menu nawigacyjne powinno być dużo lepiej wyrożnione.

Pozdr.

Komentarz

• Ale to forum jest tak legendarne, że grzechem byłoby cokolwiek zmieniać

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                      Ale to forum jest tak legendarne, że grzechem byłoby cokolwiek zmieniać
                      A tam, jestem pewien, że jak tylko Mort przeczyta uwagi kolegi, to zaraz weźmie się do roboty i wszystko moment pozmienia.
                      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mintaj Zobacz posta
                        Hmm, tak na szybko z uwag dot. forum można wymienić:

- Mail aktywacyjny wysyłany podczas rejestracji konta jest w języku angielskim,
                        myślę, że niektórym może to trochę utrudnić założenie konta na forum.

- Kolorystyka tła forum średnio nawiązuje do barw legii, ten odcień zielonego jest jak zgniły liść

- Nagłowek graficzny forum jest trochę mało wypasiony - kolory są zbyt przygaszone, napis "Forum Kibiców Legii" jest nieczytelny. Jestem grafikiem komoputerowym, mógłbym po godzinach coś ewentualnie zaproponować alternatywnego

- Kolor menu nawigacyjnego ( Panel uzytkownika, FAQ ...) zbytnio zlewa się z tłem -jako zawodowy projektant stron internetowych mogę powiedzieć, że menu nawigacyjne powinno być dużo lepiej wyrożnione.

Pozdr.
                        Użytkownik 'Pan Artysta' jest webdesignerem tego forum. Przekaż mu swoje uwagi na priv i coś razem wymyślicie

Pzdr!
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Oczywiście moje uwagi nie miały na celu krytykowanie niczyjej pracy, po prostu nawet najlepszy samochód czy komputer z biegiem czasu zaczyna potrzebować jakiegoś ulepszenia.
                          Obecna grafika forum na pewno jest profesjonalną robotą i jej autor pewnie bez problemu wprowadziłby stosowne modyfikacje. Zależało mi tylko na wskazaniu kierunków ewentualnych zmian i deklaracji co do ewentualnej pomocy.

Komentarz

• Tak ogólnie to przepraszamy za zaistniałą sytuację i już zabieramy się do roboty szfuńciu
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Przepraszam wszystkich za literówkę w nazwie klubu.
                              bloniaq: Podkreśliłem przecież, że nie chciałem nikogo urazić swoją opinią, zaoferowałem nawet swoją pomoc ale widzę, że chyba moja inicjatywa nie została zbyt przyjaźnie/entuzjastycznie przyjęta.

OK, w sumie to nie było tematu, szczerze mówiąc niniejsze forum działa bardzo prężnie i da sobie radę bez usprawnień, które zaproponowałem. Znikam pod kamień spod którego wylazłem

Komentarz

• Po prostu z tego co wiem, to w egzystencji tego forum nie chodzi o to, żeby ono było ładne, kolorowe i krzyczało do nowych userów "przebywaj tu 24h/dobę bo jestem takie super".

Tak sobie tylko żartujemy, nie przejmuj się...
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X