Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://forum.legionisci.com/member/167064-wakaya
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Komentarz

• Kiedyś to było proste ale już tej opcji nie widzę więc zapytam. Jak dodać kogoś do ignorowanych aby nie widzieć głupot, które pisze ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Rozwijasz listę na nazwie swojego profilu.
        Wybierasz Ustawienia z listy.
        Teraz wybierasz Konto w poziomej belce.
        Przewijasz na sam dół i masz.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Prowokatorom odmawiamy raczej tutaj miejsca:
          https://forum.legionisci.com/member/169594-zawszepogon
          to nie jest kibic ze Szczecina tylko prowokator z Bułgarskiej albo czegoś podobnego
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Kupcie lepsze serwery.
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
              Kupcie lepsze serwery.
              podać numer konta?

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

podać numer konta?
                Wpuśćcie reklamy między posty i się zwrócona z nawiązką
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

podać numer konta?
                  Można zrobić zbiórkę. Chętnie się dorzucę.

Komentarz

• Ja również, to miejsce jest warte tej kasy
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• "plus jeden" jak mawia młodzież
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Od wielu, wielu lat forum utrzymuję na swoim serwerze, choć pochłania ono więcej zasobów niż strona główna ze względu na ciągłe wykorzystanie dużej bazy danych + skomplikowane skrypty vBulletina. Często kombinuję z optymalizacją, taka próba była wczoraj, ale chyba coś się w pewnym momencie zacięło

Temat reklam już kiedyś był wałkowany - robimy wszystko, by to miejsce pozostało takim jakie jest, czyli bez reklam.

Na szybko sprawdziłem, że vbulletin oferuje opcję hostowania forum na "vbulletin cloud", czyli bezpośrednio u nich. Wówczas schodzi ze mnie obowiązek regularnego aktualizowania, backupu, czy np. wysyłania powiadomień na maile z czym aktualnie jest problem.

https://www.vbulletin.com/en/vbulletin-cloud
                        Nasze forum waha się w między opcją silver lub gold (od paru miesięcy bardziej silver)

roczny koszt utrzymania:
                        - 40$ miesięcznie lub $360 płatne z góry za rok
                        - $150 jednorazowa pomoc by to wszystko przenieść (a może zero w przypadku zakupu rocznego bo nie znalazłem tej opcji dopłaty)

Wydaje się, że przejście na takie rozwiązanie powinno zakończyć wszelkie problemy związane z jakością działania forum.

Jeżeli jesteśmy w stanie zebrać ($500 = 2000 zł) na start, to można przeprowadzić tę operację w najbliższych dniach i powtarzać co rok.

Komentarz

• Niech ktoś organizuje zrzutkę.pl i jedziemy. Do końca dnia powinno być zebrane.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Kontaktowałem się z vBulletinem i wygląda to tak:
                            - $360 za rok
                            - $0 migracja
                            - brak dostępu do tapatalk, ale za to istnieje możliwość jednorazowego wykupienia aplikacji mobilnej za $199.

Mogę ogarnąć zrzutkę na dniach, jak zbierzemy, to możemy działać.

Komentarz

Kontaktowałem się z vBulletinem i wygląda to tak:
                              - $360 za rok
                              - $0 migracja
                              - brak dostępu do tapatalk, ale za to istnieje możliwość jednorazowego wykupienia aplikacji mobilnej za $199.

Mogę ogarnąć zrzutkę na dniach, jak zbierzemy, to możemy działać.
                              Ogarniaj Woytek zrzutkę i działamy. Powinno pójść szybko i sprawnie.

Komentarz

• Jestem za.
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X