Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Achmed Zobacz posta
    Trąba

Mort dzięki. Będę się czuł bezpieczniejszy przy śniadaniu.
    Wiem że tęskniłeś więc wróciłem ;-)

Swoją drogą ciekawe podejście do cenzury

Jak wam zamykają usta źle ale jak wy zamykacie komuś dobrze ;-(

Komentarz

• Nakręć reportaż o tej strasznej niesprawiedliwości i hipokryzji. Po znajomości Ci puszczą w programie "Uwaga".
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• i jeszcze mnie o cenzurę oskarzył

jakby nie wiedział,że tu nigdy nie było cenzury i każdy może pisać co chce

chce kto co głupiego napisać?
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
          i jeszcze mnie o cenzurę oskarzył

jakby nie wiedział,że tu nigdy nie było cenzury i każdy może pisać co chce

chce kto co głupiego napisać?
          aleś dowcipny no po prostu boki zrywać
          Może jednak zdejmiesz tego bana z Forever (L) i spróbujesz merytorycznej dyskusji zamiast podejścia rodem z PRL

Komentarz

• drogi forever coś tam - starłem się na forum wypowiadać godnie i z zasadami - rzadko bo rzadko ale są ludzie którzy maja więcej i mądrzej do powiedzenia niż ja - to moja zasada - nie masz nic ciekawego i mądrego do powiedzenia - nie odzywaj się
            ale bez kitu - wasze pro iti gadki wkurwiają do takiego stopnia że aż muszę zaprotestować
            frajerze jeden z drugim chcesz mieszać to nie tutaj - wiesz dobrze leszczyku że to jest takie a nie inne forum
            no ***** niestety albo z nami albo przeciwko nam
            przepraszam cale szacowne forum za epitety ale z ta dziwką się inaczej nie da
            mam nadzieje ze do gada dotarło
            A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
            nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
            Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nicpoń Zobacz posta
              drogi forever coś tam - starłem się na forum wypowiadać godnie i z zasadami - rzadko bo rzadko ale są ludzie którzy maja więcej i mądrzej do powiedzenia niż ja - to moja zasada - nie masz nic ciekawego i mądrego do powiedzenia - nie odzywaj się
              ale bez kitu - wasze pro iti gadki wkurwiają do takiego stopnia że aż muszę zaprotestować
              frajerze jeden z drugim chcesz mieszać to nie tutaj - wiesz dobrze leszczyku że to jest takie a nie inne forum
              no ***** niestety albo z nami albo przeciwko nam
              przepraszam cale szacowne forum za epitety ale z ta dziwką się inaczej nie da
              mam nadzieje ze do gada dotarło
              W trosce o poczucie estetyki Nicponia muszę zrobić to co muszę.
              Wszystko szybko się zmienia ...

Komentarz

• R99 moje poczucie estetyki jest mocno elastycznie ale do pewnych granic
                A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
                nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
                Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• ale jak mu się tu spodobało - piąte konto już założył
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jeszcze jeden! Wróć - Jeszcze jedno!
                    "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez SportOnline. Zobacz posta
                      Jest już pierwsze wydanie naszej gazetki! Na razie jest te wydanie dość skromne bo wczoraj do wieczora trwały jeszcze prace nad stroną, dziś uzbieramy więcej informacji i kolejne wydania powinny być coraz lepsze. Zachęcam cię do czytania regularnie naszej gazetki, ponieważ będą różnie konkursy, jeden zaplanowany jest na dziś. Serdecznie zapraszam (sportonline aaf pl) JEst również możliwosć dolaczenia do nas jako redaktor
                      Prośba o interwencję "temu użytkowniku" w temacie zagadki warszawskie

Komentarz

• http://www.forum.legialive.pl/member.php?u=25088
                        Ostatnio edytowany przez SpideyPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Proszę o usunięcie mnie z forum. Dziękuję i żegnam.

Komentarz

• A nie możesz po prostu nie pisać?
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• ale foch

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                                A nie możesz po prostu nie pisać?
                                Nie chce zeby Jego jakze trafne wpisy,doglebne analizy i ciete riposty pozostaly na forum dla potomnych....

Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

Pracuję...
                                X