Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bardzo monotematyczny domokrążca https://forum.legionisci.com/member/156430-chris1987
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić kolejnego handlarza starzyzną (lampami) https://forum.legionisci.com/member/157594-kaganek
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Czy wrócą podpisy? Fajnie byłoby wiedzieć, kto jest kto.
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Czy ktoś do k. nędzy zrobi tak, że jak kliknie w temat który chcę przeczytać, wyświetli mi się ostatni post, a nie mort z 23.08.2009r. z godz 8.06?.
          Ostatnio edytowany przez gizo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            Czy ktoś do k. nędzy zrobi tak, że jak kliknie w temat który chcę przeczytać, wyświetli mi się ostatni post, a nie mort z 23.08.2009r. z godz 8.06?.
            tak się dzieje po kliknięciu w strzałki zaznaczone poniżej (dostępne zarówno na desktopie i mobilnie):

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Untitled-1.jpg
Wyświetleń: 43
Rozmiar: 55,5 KB
ID: 2547366

Komentarz

• Woytek, sory ale powinno być na odwrót, te maleńkie ikonki niech odsyłają do pierwszego postu w temacie a coś dużego lub sam temat do ostatniego dla niezalogowanych i do pierwszego nieprzeczytanego postu dla zalogowanych, a tak jak jest to jest masakra, szczególnie na telefonie, bo przecież nic nas tak nie interesuje, jak posty sprzed kilkunastu lat

edit: Przy okazji, zginęła mi opcja zaznaczania wszystkiego jako przeczytane, trzeba się gdzieś strasznie zagłębić żeby trafić w tę możliwość?
              Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                Woytek, sory ale powinno być na odwrót, te maleńkie ikonki niech odsyłają do pierwszego postu w temacie a coś dużego lub sam temat do ostatniego dla niezalogowanych i do pierwszego nieprzeczytanego postu dla zalogowanych, a tak jak jest to jest masakra, szczególnie na telefonie, bo przecież nic nas tak nie interesuje, jak posty sprzed kilkunastu lat

edit: Przy okazji, zginęła mi opcja zaznaczania wszystkiego jako przeczytane, trzeba się gdzieś strasznie zagłębić żeby trafić w tę możliwość?

Też o to kiedyś pytałem bo nie mogłem dostrzec

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  Też o to kiedyś pytałem bo nie mogłem dostrzec
                  Ło Matko!, na samy dole szare litery na ciemnozielonym tle - to się ktoś musiał natrudzić aby ukryć opcje Ja jestem wieloletni okularnik i takie cuś, to dla mnie jakby nie było ...
                  Dzięki bo jeszcze długo bym nie znalazł

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                  X