Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Jeśli tak ustawisz to tak będzie.
    Wchodzę w "Nowe tematy", klikam w wybrany i mam z góry na dół od nowego postu.
    Ja już to sam z siebie zrobiłem tylko....
    A) jak wchodzę w temat z poziomu Forum - czyli https://forum.legionisci.com/ to wyświetla mi się wtedy ostatnia strona tematu
    B) mam wtedy dostęp do określonej liczby postów (13 bodaj stron po 40 postów)

A i jeszcze jedno nie działa mi wyszukiwarka = oddawać stare forum.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      To już reklamacje nie są uznawane? Ale je jeszcze nie odszedłem od kasy…

Tapatalk jest OK, ale mam pytanie odnośnie forumki na kompie.
      Mam ustawione tak, że czyjś najnowszy post w danym temacie jest na górze monitora. Ale jak potem ja napiszę post, to on pojawia mi się (już po jego napisaniu i zatwierdzeniu) na samym dole danej strony, przed kilkunastoma starszymi postami. Dopiero jak kliknę w przeglądarce strzałkę odświeżenia, to wtedy mój post pokazuje się na górze strony, tak gdzie jego miejsce patrząc chronologicznie (przed liftingiem od razu pojawiał się na górze). To kwestia jakichś moich ustawień? (mogę to jakoś zmienić?)
      Nierefolmowalny księciuniu, jak zwykle marudzi
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Dobrze jest mieć w życiu jakieś rzeczy stałe, pewne i niezmienne; forumka się zmienia, więc niech zostanę chociaż ja

Myślałem, że przyczepisz się do skromności wypowiedzi, że dopiero po odświeżeniu mój post jest na górze, tam gdzie jego miejsce
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Myślałem, że przyczepisz się do skromności wypowiedzi, że dopiero po odświeżeniu mój post jest na górze, tam gdzie jego miejsce
          Przez głowę mi nie przeszło. Twoja skromność jest nadzwyczaj niezmienna, a posty zawsze na górze
          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Wśród wielu moich zalet skromność jest jedną z wiodących

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              A i jeszcze jedno nie działa mi wyszukiwarka = oddawać stare forum.
              jak to nie działa?
              Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              [FONT=Calibri]
              Mam ustawione tak, że czyjś najnowszy post w danym temacie jest na górze monitora. Ale jak potem ja napiszę post, to on pojawia mi się (już po jego napisaniu i zatwierdzeniu) na samym dole danej strony, przed kilkunastoma starszymi postami. Dopiero jak kliknę w przeglądarce strzałkę odświeżenia, to wtedy mój post pokazuje się na górze strony, tak gdzie jego miejsce patrząc chronologicznie (przed liftingiem od razu pojawiał się na górze). To kwestia jakichś moich ustawień? (mogę to jakoś zmienić?)
              myślę, że zmiana nie jest możliwa w ustawieniach - to już raczej urok nowej wersji i tego, że ktoś tak a nie inaczej napisał skrypt.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

jak to nie działa?
                Przepraszam, za zamieszanie - nie działała kilka dni temu bo sprawdzałem, a teraz chciałem część linka żeby konkretny artykuł znaleźć co kiedyś wkleiłem i mi wyskoczyło że tak nie można - były w wyszukiwaniu 3 litery, kropka, 3 litery jako wyszukiwane wklejone. ale ogólnie to teraz sprawdzałem i jest ogólnie ok.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Panie kierowniku - da się dodać "Oznacz kanały jako przeczytane" na dole Nowych tematów? Bo tak muszę zawsze się wrócić na główną stronę, żeby odznaczyć wszystkie przeczytane...

Komentarz

• Zaatakował po angielsku jakiś February ... https://forum.legionisci.com/member/157788-february
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Domokrążcy

https://forum.legionisci.com/member/157559-wengiel
                      https://forum.legionisci.com/member/157594-kaganek

Komentarz

• jak wyżej

https://forum.legionisci.com/member/...-legionistka09
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Od wczoraj na górnej listwie nie wyświetlają mi się powiadomienia o nowych postach. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Ciasteczka pousuwałem. Nie pomogło.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Właśnie wskoczyły mi powiadomienia.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://forum.legionisci.com/member/156880-cedka

Komentarz

• Łapcie jeszcze jednego, pryszczatego https://forum.legionisci.com/member/157995-mariooo

Komentarz

Pracuję...
                                X