Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

dopiero w tym momencie zainstalowałem ponownie opcję tapatalk
    Już śmiga na tapatapa.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Coś trzeba zrobić żeby działało ponownie w Tapatalk?
      U mnie dalej nie hula....
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• U mnie „samo się zrobiło” dobrze
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
          Coś trzeba zrobić żeby działało ponownie w Tapatalk?
          U mnie dalej nie hula....
          Przelew dla Morta.
          )
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Czy jest jakaś opcja ustawień, by w czasie pisania/edycji postów były widoczne meta tagi?

Edyta:
            OK, sam sobie odpowiem, ale może się jeszcze komuś przyda:
            "Source" - pierwsza ikonka z lewej w górnym pasku w trybie zaawansowanego edytora.
            Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Powtórzę się z innego wątku...jest źle, jest bardzo źle, gdyż "jak do kurwy nędzy zrobić to, żeby posty wyświetlały się w kolejności od najnowszych do najstarszych (w sensie łopatologicznym - wchodziłem w temat - na pierwszej stronie, na górze nowe posty - lecisz w dół czytasz stare)" :/
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Powtórzę się z innego wątku...jest źle, jest bardzo źle, gdyż "jak do kurwy nędzy zrobić to, żeby posty wyświetlały się w kolejności od najnowszych do najstarszych (w sensie łopatologicznym - wchodziłem w temat - na pierwszej stronie, na górze nowe posty - lecisz w dół czytasz stare)" :/
                Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ NAJNOWSZE POSTY NA POCZĄTKU:

prawy górny róg - > Profil -> ustawienia (
                https://forum.legionisci.com/settings/account)
                zaznaczyć "ostatnia aktywność" zamiast Posty

Tryb wyświetlania

Ostatnia aktywność

POWIADOMIENIA
                W tym samym miejscu w zakładce "Powiadomienia" można sobie zaznaczyć/odznaczyć każdą opcję powiadomień.
                Jeśli tak ustawisz to tak będzie.
                Wchodzę w "Nowe tematy", klikam w wybrany i mam z góry na dół od nowego postu.

Komentarz

• W Tapatalk nie pokazują mi się zadne obrazki, na innym forum jest ok wiec to chyba nie problem aplikacji?

Komentarz

• Trzeba wejść w ankietę prezydencką i kliknąć "Andrzej Duda". Wtedy zacznie działać.
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Woytek jak na tym nowym cudenku dodać kogoś do ignorowanych? Na stare lata chce dbać o spokój. Mam jednego kandydata a życie bez Chmiela pokazało jak może być super.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Woytek jak na tym nowym cudenku dodać kogoś do ignorowanych? Na stare lata chce dbać o spokój. Mam jednego kandydata a życie bez Chmiela pokazało jak może być super.
                        Dobre pytanie. Ja mam trzech "nuworyszów".
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Woytek jak na tym nowym cudenku dodać kogoś do ignorowanych? Na stare lata chce dbać o spokój. Mam jednego kandydata a życie bez Chmiela pokazało jak może być super.
                          ustawienia konta na samym dole:
                          https://forum.legionisci.com/settings/account

Komentarz

• Bożesz Ty mój, nie było mnie to jakiś czas i szczęka mi opadła co za zmiany
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Muszę jednak napisać, że samo forum ciężej chodzi. Dłużej ładują się strony, czasem nawet po kilka ładnych sekund.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                                Muszę jednak napisać, że samo forum ciężej chodzi. Dłużej ładują się strony, czasem nawet po kilka ładnych sekund.
                                cytując klasyka: spokojnie.
                                Aktywnie pracuję nad serwerem i forum, dlatego bywają momenty gdy nie śmiga szybko albo w ogóle je odcinam. Dlatego też dziś działa jak działa (i pewnie jutro też) Gdybym w obecnym ogórkowym momencie nic nie robił, to działałoby elegancko (w ostatnich dniach nie zanotowałem problemów), tyle, że staram się przygotować na powrót meczów.

Komentarz

Pracuję...
                                X