Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi dotyczące forum

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak jak pisałem w innym wątku:
    trwa odbudowywanie indeksów wyszukiwania itp., będę jeszcze musiał optymalizować kilka rzeczy, dodatkowo każde "pierwsze wejście" użytkownika zaciąga mu wszystko z bazy, a potem ładnie wrzuca do cache i musi być szybciej - nie ma wyjścia i odwrotu

Wasze uwagi będę po kolei sprawdzał i poprawiał.

Komentarz

• Używam przycisku Nowe posty. Brakuje teraz (lub nie potrafię znaleźć) czegoś co wcześniej nazywało się "zaznacz wszystko jako przeczytane".
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Używam przycisku Nowe posty. Brakuje teraz (lub nie potrafię znaleźć) czegoś co wcześniej nazywało się "zaznacz wszystko jako przeczytane".
        jak jesteś na liście wątków w danym forum, to na samym dole jest przycisk "oznacz wszystkie jako przeczytane" (faktycznie niezbyt widoczny)

Komentarz

• Git. Dzięki.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Czy ktoś jeszcze ma problemy z otwarciem forum na telefonie (Tapatalk)? Nie mam możliwości wejścia w jakikolwiek wątek (wczytywanie..).

Komentarz

• Mam tak samo jak Ty...
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Na moim Xiaomi bez najmniejszego problemu
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jak teraz zacytować czyjś post. U siebie na telefonie nie widzę takiej opcji...
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jestem nieufny (https://forum.legionisci.com/forum/p...41#post2535241), ale muszę już coś pochwalić. Pisanie postów formatowanych stało się łatwiejsze, widać od razu obrazki, są indeksy i tabela (na pewno kiedyś skorzystam).
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Woytek moja opinie znasz

Ale jak do cholerny z telefonu można cytować posty? Bo już 2 dzień się na tym zastanawiam.

Na plus jak masz kogoś zablokowanego to nie widać, że cokolwiek napisał. Odpocznę w końcu od kodziarskiego fana Toronto Raports.
                      ​​​​
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• I jak edytować posty?
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Nie wiem czemu, ale wchodzę w Hyde Park i pod tematem koronawirusowym cały czas mi wyświetla, że ostatni post jest z wczoraj, mimo że się nowe pojawiają. Reszta tematów wyświetla aktualny stan.
                          You'll take my life but I'll take yours too
                          You'll fire your musket but I'll run you through
                          So when you're waiting for the next attack
                          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez uziek Zobacz posta
                            Czy ktoś jeszcze ma problemy z otwarciem forum na telefonie (Tapatalk)? Nie mam możliwości wejścia w jakikolwiek wątek (wczytywanie..).
                            dopiero w tym momencie zainstalowałem ponownie opcję tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              I jak edytować posty?
                              Już ogarnąłem. Edytowanie i cytowanie jest na dole pod tą zieloną kreską z prawej strony. Nie widzę tam żadnych ikon e jak klikniesz to się pojawia
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Tak. Nie wyświetla się jakaś ikonka - trzeba kliknąć w puste pole na ten moment
                                Jak namierzę, to poprawię.

Edit: namierzone i poprawione - są trzy kropeczki.

Komentarz

Pracuję...
                                X