Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Poszukuję kontaktu z osobami, które sprowadzały niedostępne w Polsce leki (chodzi dokładnie o onkologiczne) z zagranicy (na pewno Indie, chociaż pewnie nie tylko tam to jest dostępne) lub mają na ten temat pojęcie.
    Chodzi o wiarygodne sklepy, które nie polecą w bambuko oraz możliwie szybko wyślą towar. Przyda się każda informacja na ten temat.

Zostaw komentarz:

• dkdk
    odpowiedział(a)
    Zmaga się ktoś z zapaleniem prostaty? Witam. Caly czas mysle o alternatywie ruchu/sportu jaki do tej pory uprawialem i sprawialy mi przyjemnosc (rower/basen). Na jakim etapie zgk mozna korzystac z basenu? Rozumiem ze przy ostrych objawach odpada ale kiedy i czy ogolnie jest to wskazane? Dzieki za dyskusje.

Zostaw komentarz:

• LOL3K
    odpowiedział(a)
    KEN 93. Z polecenia.

Sam idę po majówce

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Szukam w Warszawie (na NFZ) poradni rehabilitacyjnej (kręgosłup) . Zna ktoś jakąś wartą polecenia ?

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Piwa wbrew pozorom nie brakuje i od razu byłem w stanie z browaru zrezygnować : )

Kilka razy tzw. ssanie się włączyło ale wytrzymane. Na pewno nie był to objaw delirki bo ta pojawiłaby się dzień po odstawieniu a nie dwa miesiące.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Chciałem nieśmiało zwrócić uwagę, że odstawiłeś zarówno mięso, jak i piwo, więc nie wyciągałbym zbyt daleko idących wniosków odnośnie niezbędności akurat mięsa dla organizmu NIe od dziś przecież wiadomo, że jedzenie jedzeniem, ale najważniejsze są płyny

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Kluczowa jest równowaga, dieta powinna być zbilansowana, u mnie tego zabrakło. Od 1 Września przestałem spożywać mięso po ataku dny moczanowej. Moją dietą był kebab w Piątek + 8 browarów, pizza w Sobotę + 6 browarów i tak dalej.

Od Września absolutne zero mięsa i piwa, nawet plasterka salami. W Listopadzie zacząłem odczuwać bóle stawów, kośćca i drganie mięśni. Objawy narastające z dnia na dzień. Poszedłem do reumatologa, lekarz zbadała mnie i powiedziała że jestem zdrowy, ale chory. Fibromialgia. Poltram combo + Dulsevia 30mg Jak przeczytałem jakie efekty może dawać Dulsevia wyrzuciłem receptę w pissdu. Przypomniałem sobie że przecież nie jem mięsa i organizm w ten sposób domaga się pożywienia. Poszedłem do apteki i kupiłem suplementy, wit. B12, wit.D i wapń w tabletkach. Po dwóch dniach stawy przestały "trzeszczeć" przy zginaniu, po trzech dniach zaczęły ustępować drgania mięśni, po czterech ustąpił silny ból. Od dwóch tygodni raz w tygodniu przygotowuje sobie posiłek mięsny, w dni bez mięsne zażywam suplementy. W tej chwili jestem w stanie z przed objawów z początku Listopada, normalnie funkcjonuję. Zamierzam jeszcze pomyśleć o CBD w formie olejku, w zeszłym miesiącu rzuciłem także palenie, tytoń + trawa, możliwe że brak trawki też dał znać o sobie. Natomiast to właśnie powrót do mięsa sprawił że jestem w stanie funkcjonować normalnie. Także gdyby komuś zachciało się zrezygnować z mięsa warto najpierw przemyśleć decyzję dwa razy.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Runi
    odpowiedział(a)
    Każda "drastyczna" zmiana żywieniowa wymaga odpowiedniego przygotowania.
    Samo mięso poza sporymi ilościami białka, to bardzo dobre źródło witamin z grupy B, żelazo czy cynk.
    Nie jesz mięsa musisz powyższe uzupełniać z innego źródła ( oczywiście w zależności od kilku innych czynników).

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Gdyby ktoś z Was miał zamiar zrezygnować z mięsa w diecie, przestroga. Warto najpierw przygotować się, najlepiej iść do dietetyka.

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie lub okolicach zrobię rezonans stawu kolanowego. W miarę szybko, w miarę tanio.
    Dzięki z góry za podpowiedzi
    Jeśli sprawa nadal aktualna, to polecam Rex Medica Sport. Tylko zadzwoń i poproś o umówienie badania na dzień, kiedy badania opisuje dr Jolanata Sikorska. Wykonywałem już kilka badań rezonansem w różnych miejscach i mogę tylko powiedzieć, że jej opisy to totalny kosmos. Kobieta widzi i opisuje tyle rzeczy, że każdy ortopeda i fizjoterapeuta będą pod wrażeniem i bez problemu postawią właściwą diagnozę. Polecam!

Zostaw komentarz:

• dkdk
    odpowiedział(a)
    Tak szczerze to nie wiem czy wybrałbym sie na usuwanie zęba na narodowy fundusz zdrowia. Nie jest to nic przyjemnego i wolałbym mieć wykonane usuwanie porządnie. Przez kogoś doświadczonego. Poza tym polecam usuwanie chirurgiczne ze szwem.W przypadku zwykłego usuwania jest ryzyko pojawienia się suchego zębodołu a jest to bardzo bolesne.

Aktualnie zastanawiam się nad jakąś dobrą maścią na wysuszoną skórę (ze skłonnoscia do atopii) Jakieś opinie o balsamie konopnym? https://konopnysklep.com.pl/kosmetyk...-cbd-30ml.html
    Ostatnio edytowany przez dkdk; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• amanda
    odpowiedział(a)
    Spróbuj tez dowiedzieć się w Multimedzie, swego czasu w miarę dobre terminy mieli (około 500 zł)
    Ostatnio edytowany przez amanda; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie lub okolicach zrobię rezonans stawu kolanowego. W miarę szybko, w miarę tanio.
    Ja rok temu robiłem w luxmedzie w szpitalu na Niekłańskiej. Czas oczekiwania ok. tygodnia. Cena nie wiem, mam w abonamencie.

Zostaw komentarz:

• zbinky
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Właśnie miałem zamiar umówić się do niej na konsultacje. Dzięki!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X