Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• LOL3K
    odpowiedział(a)
    Prof. A. Kukwa i syn W. Kukwa

Millemedica na Lanciego 13.

Zostaw komentarz:

• kowallu
    odpowiedział(a)
    Szukam dobrego - bardzo dobrego specjalistę laryngologa - od zatok ! Przegroda również do "roboty"

Zostaw komentarz:

• Wołomin
    odpowiedział(a)
    Naproxen na mięśnie

Zamieszczone przez Pablos85 Zobacz posta
    Panowie, jaka jest najlepsza maść przeciwbólowa an mięśnie? Bez recepty.
    Fastum, Naproxen...?
    Ja przez długi czas stosowałem Naproxen Polfarmex w tabletkach. Moim zdaniem działa lepiej niż wszelkiego rodzaju maści. Nadal jest to ta sama substancja, czyli naproksen, ale szybciej koi ból, niż ma to mniejsce w przypadku mniej efektywnych maści. To jest moje osobiste zdanie.

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Poszukiwany solidny gastrolog. Może być wizyta prywatna.

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Z ciekawości napiszę co mi dolegało - neuralgia międzyżebrowa.

Po 6 tygodniach samoistnie przeszło. Przez 4 tygodnie miałem ostry stan.

Zostaw komentarz:

• Maqueh
    odpowiedział(a)
    Poleci ktoś jakąś opaskę/stabilizator na kolano, konkretny uraz to zwichnięta rzepka

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Aha.
    Wizyta u kardiologa dziecięcego na 2020....

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Ostatnio w ramach NFZ zaoferowano mi wizytę u hepatologa w październiku 2019

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Tylko wybierz się do odpowiedniej przychodni, chyba raczej prywatnie, bo jak kiedyś z takim tematem poszedłem do swojej NFZowskiej przychodni, to się dowiedziałem od Pani doktor, że za profilaktykę NFZ nie płaci...
    NFZ to największy rak polskiej służby zdrowia.

Ale nie wiem kto pierwszy odważy się sprywatyzować to i w cholerę wywalić tysiące darmozjadów.

Zostaw komentarz:

• amanda
    odpowiedział(a)
    Gdyby ktoś potrzebował dermatologa „na szybko” to proszę na priv. Lekarz dobrał dodatkowe dni

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    To jak już wjechał temat "generalnych przeglądów" to też chciałem sobie coś takiego zrobić, gdzie polecacie? Co powinno być na liście takich badań żeby to miało sens?
    Tylko wybierz się do odpowiedniej przychodni, chyba raczej prywatnie, bo jak kiedyś z takim tematem poszedłem do swojej NFZowskiej przychodni, to się dowiedziałem od Pani doktor, że za profilaktykę NFZ nie płaci...

Zostaw komentarz:

• OLIUSTKA
    odpowiedział(a)
    Od 2-3 dni odcięło mi nogi, prawie nie mogłem chodzić i trafiłem do SOR. Tam zrobili mi badania okazało się, że jest to zapalenie tkanek miękkich i żył. Skąd takie coś mogło mnie dopaść skoro nigdy w szpitalu nie byłem, żadnych chorób przewlekłych

Zostaw komentarz:

• midzi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    To jak już wjechał temat "generalnych przeglądów" to też chciałem sobie coś takiego zrobić, gdzie polecacie? Co powinno być na liście takich badań żeby to miało sens?
    Osobiście co roku robię pełen pakiet kardiologiczny. Dwa razy miałem Holtera założonego. Rakowych, czy innych spraw nie tykam, bo mam pakiet kardiologiczny, a nie rakowy w rodzinie

Pełna krew, echo i EKG minimum.

Zostaw komentarz:

• Kusza
    odpowiedział(a)

P.S. uprzedzając potencjalne kąśliwe pytania - wątrobę mam zdrową jak rekin grenlandzki

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Na chuy kapsułka z kamerą? Jeśli ktoś się stresuje gastroskopią, to można ją zrobić przez nos. Zdecydowanie przyjemniejsza opcja niż "klasyczna". Dodatkowo można wtedy swobodnie rozmawiać z lekarzem podczas badania.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X