Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Choroby i kontuzje - temat pseudomedyczny

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zmaga się ktoś z zapaleniem prostaty? Witam. Caly czas mysle o alternatywie ruchu/sportu jaki do tej pory uprawialem i sprawialy mi przyjemnosc (rower/basen). Na jakim etapie zgk mozna korzystac z basenu? Rozumiem ze przy ostrych objawach odpada ale kiedy i czy ogolnie jest to wskazane? Dzieki za dyskusje.

Komentarz

• Poszukuję kontaktu z osobami, które sprowadzały niedostępne w Polsce leki (chodzi dokładnie o onkologiczne) z zagranicy (na pewno Indie, chociaż pewnie nie tylko tam to jest dostępne) lub mają na ten temat pojęcie.
      Chodzi o wiarygodne sklepy, które nie polecą w bambuko oraz możliwie szybko wyślą towar. Przyda się każda informacja na ten temat.

Komentarz

• Ciekawi mnie tutaj kwestia prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Rozmawiałęm ostatnio ze znajomą i ta powiedziała, ze ma takie ubezpieczenie ( z tego co pamietam to wspominała o firmie compensa). Mówiła,ze ma bezpłatnie wizyty u lekarzy, badania lekarskie, usg. W zasadzie wszystko co zechce. Płaci po prostu miesięcznie abonament na opiekę zdrowotną.

Ile coś takiego moze kosztowac? I czy jest tutaj osoba, która ma takie ubezpieczenie? https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-zdrowotne Jak czytam to zalet jest sporo, ale ile coś takiego kosztuje. Może ktoś ma i napisze ile za nie płaci?
        Ostatnio edytowany przez czerne; 163845.

Komentarz

• Zamieszczone przez czerne Zobacz posta
          Ciekawi mnie tutaj kwestia prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Rozmawiałęm ostatnio ze znajomą i ta powiedziała, ze ma takie ubezpieczenie ( z tego co pamietam to wspominała o firmie compensa). Mówiła,ze ma bezpłatnie wizyty u lekarzy, badania lekarskie, usg. W zasadzie wszystko co zechce. Płaci po prostu miesięcznie abonament na opiekę zdrowotną.
          Daj spokój - od rejestracji latem 9 postów - wszystkie z prośbą o polecenie czegoś albo coś polecające.
          Odpuść.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A doradzicie jak wspomóc pracę wątroby? Niestety ale w ostatnim czasie bardzo się zapuściłem jeśli chodzi o dbanie o nią.

Komentarz

• Zamieszczone przez Plast Zobacz posta
              A doradzicie jak wspomóc pracę wątroby? Niestety ale w ostatnim czasie bardzo się zapuściłem jeśli chodzi o dbanie o nią.
              Kielon czystej każdego dnia. Nic innego nie działa, cokolwiek innego ktoś poradzi to będzie marketingowe gówno.
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Plast Zobacz posta
                A doradzicie jak wspomóc pracę wątroby? Niestety ale w ostatnim czasie bardzo się zapuściłem jeśli chodzi o dbanie o nią.
                Tak kielon Ci pomoże(sarkazm), Najlepiej HEPAREGEN(na receptę) albo kup hepatil lub coś podobnego.. Zależy jakie masz wyniki w krwi. Ogólnie jak codziennie walniesz taki bez recepty to powinno być lepiej, jak masz już wysokie wyniki(powyżej 100-AlAT, AspAT) to raczej coś na receptę polecam, ale niestety nie można chlać!

Zdrówka.
                Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Wygląda na to, że będę potrzebować artroskopii kolana (przycięcie pękniętej łąkotki). Jest ktoś w stanie polecić kogoś sprawdzonego? Idealnie, jakby dało się ogarnąć na NFZ w dobrym terminie po wstępnej diagnozie prywatnej.

Komentarz

• dzieki za informacje

Komentarz

• Rano przed zjedzeniem czegokolwiek. Szklanka wody. Ja kocham nabiał jak i słodycze. Walczyłam z miesiąc z samozaparcie i nie jedzeniem słodyczy. Nabiał jeszcze ciężej bo moja dieta to głównie nabiał. Wyszukalam ciekawe przepisy. zaczęłam jeść ciekawsze śniadania z warzywami, nie pij też samej wody. Postaraj się przekonać do Melka roślinnego. Albo do naparów. Problem może też być w ułożeniu organów bądź w rozleniwieniu mięśni brzucha, które powinny trzymać wszsytko na swoim miejscu.U mnie wisienka na torcie były wizyty u fizjo i odpowiednie masaże i ćwiczenia.

Z ziół polecam tę mieszankę https://kredensziolowy.pl/produkt/steroherbs/ - ma świetny skład oraz bardzo skutecznie reguluje pracę wątroby.
                      Ostatnio edytowany przez Pazek; 170421.

Komentarz

• Czy jakiś Legionista prowadzi aptekę i ma na sprzedaż Gencjane? A może ktoś ma i może odsprzedać? Dziecko złapało w przedszkolu ospę i w całym miejsce nie ma ani sztuki Odwdzięczę się!

Komentarz

Pracuję...
                        X